Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 59 z 59 [ 881 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Śro 28 Maj, 2014 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 04 Lip, 2006
Posty: 448
Skąd: Głogów/Wrocław
Gadu-Gadu: 9514572
Auto: Bolf 1.8T
Image

Dokładnie taki widok w lustrku podczas wyjazdu z DSW miałem-piękny! coooo


Offline
 Profil    9514572
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Wto 08 Lip, 2014 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Lekkie odgrzanie kotleta, auto odwiedziło trzy większe imprezy Oldschool, Raceism, i raj dla VwManiaka czyli Vagevent, kilka tam fotek się pojawiło, auto wygląda jak zawsze, jedynie detale się zmieniają, plan sprzedaży auta za realną i rozsądną cenę aktywny, język rozpuszczony na vagevencie i zobaczymy co się będzie działo dalej. Kilka takich fotek znalezionych bądź nie:
Image

Image

Image

Image

I coś czego mi brakowało, kropeczka nad i do felgi, i tutaj należą się podziękowania dla Czerwa za szybkie i sprawne ogarnięcie tematu i wskoczyły nowe ori wypukłe dekle ze starym klasycznym logo Schmidt.

Image

Taki delikatny filmik autorstwa Wojtasa, z tego co wiem wprawna ręka profesjonalnym sprzętem też kręciła coś, zobaczymy w perspektywie czasu co z tego wyjdzie niee

Jak ktoś położy gotówkę na stół to jestem skłonny oddać auto za odpowiednią cenę, z kilkoma osobami rozmawiałem na ten temat :ok:




_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Czw 10 Lip, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pon 02 Gru, 2013
Posty: 9
Skąd: Kielce
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Bora 2.8 VR6
Piękna ta Twoja Bora :) Napatrzeć się nie mogę i wybij sobie z głowy jej sprzedaż... ;)

Mam pytanko jak założyłeś jej gwint i obniżyłeś na tak dobrą glebę to ciąłeś podłużnice, albo zmieniałeś stabi przy 4-motion żeby nic nie obijało?? I czy tak samo wygląda temat przy Variancie? :D
Pytanie ponieważ ja też mam 4-motion, a jest myśl o gwincie i takie wiadomości na przyszłość mi się przydadzą pijak


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Czw 10 Lip, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 26 Maj, 2007
Posty: 331
Skąd: Radom/Warszawa
Gadu-Gadu: 0
Auto: OEM+
daroe39 napisał(a):
Mam pytanko jak założyłeś jej gwint i obniżyłeś na tak dobrą glebę to ciąłeś podłużnice, albo zmieniałeś stabi przy 4-motion żeby nic nie obijało?? I czy tak samo wygląda temat przy Variancie? :D
Pytanie ponieważ ja też mam 4-motion, a jest myśl o gwincie i takie wiadomości na przyszłość mi się przydadzą pijak

W Variancie 4x4 jest tak samo jak w sedanie 4motion.
Chyba wszystkie, a na pewno większość 4motion miało stabilizator jak w S3.



_________________
http://www.cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Wto 22 Lip, 2014 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pon 02 Gru, 2013
Posty: 9
Skąd: Kielce
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Bora 2.8 VR6
Cytuj:
W Variancie 4x4 jest tak samo jak w sedanie 4motion.
Chyba wszystkie, a na pewno większość 4motion miało stabilizator jak w S3.


Czyli jak założę gwint do 4motion to nie powinno być większych problemów przy glebie?? :) Jedynie co będzie mnie trzymała do max gleby podłużnica z przodu? :D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Śro 23 Lip, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 26 Maj, 2007
Posty: 331
Skąd: Radom/Warszawa
Gadu-Gadu: 0
Auto: OEM+
daroe39 napisał(a):
Cytuj:
W Variancie 4x4 jest tak samo jak w sedanie 4motion.
Chyba wszystkie, a na pewno większość 4motion miało stabilizator jak w S3.


Czyli jak założę gwint do 4motion to nie powinno być większych problemów przy glebie?? :) Jedynie co będzie mnie trzymała do max gleby podłużnica z przodu? :D


Dokładnie.

Koniec OT.



_________________
http://www.cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2014 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Koła czyli Schmidt Th line z Bory aktualnie do sprzedania, jak ktoś zaproponuje dobrą sumę to jestem w stanie się z nimi rozstać, ale bez ciśnień, więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj:
http://olx.pl/oferta/schmidt-th-line-9- ... 7lNdW.html
Dodatkowo jak ktoś rzuci jakąś dobrą cenę za auto, to też jestem skłonny ją oddać w dobre ręce, auto mocno doinwestowane, w pełni sprawne, technicznie jak nowe, wizualnie w stanie bardzo dobrym, niebawem też gdzieś pojawi się na portalu aukcyjnym. Pozdrawiam ;)



_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Pon 18 Maj, 2015 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Kilka nowych njusów, jak wiadomo lub większość wie auto powędrowało na delikatne, kosmetyczne zmiany do Andrzeja vel Heto. Andrzejek profesjonalnie ogarnął prace przy komorze + wiele prac techniczno użytkowych, za co jeszcze raz wielkie podziękowania za włożoną prace i czas. Dzięki temu teraz zadbałem o delikatną odmianę komory po podniesieniu pokrywy silnika, jest tak jak chciałem, bez wodotrysków, clean-ów etc. czysto i elegancko, na tym mi zależało i heto zrobił wszystko i nawet więcej <wesoly> Delikatne zmiany zaszły też w wydechu, usunięty środkowy, przez co auto zmieniło całkowicie charakter swojego gadania i sypie lekko ogniem, teraz została delikatna korekta softu, ale to kwestia czasu. Aktualnie z autem coś nadal będzie się działo, muszę zrobić klimę, bo uciekł mi gdzieś czynnik, ustawić kąty na tylnej osi, bo wpadły regulowane wahacze, więc pobawię się w tym roku żeby było dobrze, lakier został poprawiony, teraz czeka go korekta, czekam na paczkę z VW na kilka nowych plastików, korek bagnet i inne pierdoły coby jeszcze bardziej elegancko to wszystko wyglądało. Mam czas i nigdzie się nie spieszę, gdyby był budżet to pewnie byłoby wszystko zrobione, ale że jest wiele innych tematów priorytetowych że Bora zeszła nieco na drugi czy nawet trzeci plan. Kilka fotek poniżej, więcej niebawem, z początkiem czerwca winno być wszystko zrobione jak należy, oby tak się stanęło. Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.
Image

Image

Image

Image

Image



_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Wto 19 Maj, 2015 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 18 Cze, 2007
Posty: 251
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 2945345
Auto: Polo 6N2
Dobrze to wygląda! :ok:



_________________
PozdraVWiam


Japanese Domestic Market
Offline
 Profil    2945345
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Nie 12 Lip, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 17 Wrz, 2011
Posty: 35
Gadu-Gadu: 0
Auto: polo1.3
Piękny projekt


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [Bora V6 USA style] vintage TH Line 18" by BartoL
PostWysłany: Pon 13 Lip, 2015 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 27 Sty, 2014
Posty: 88
Skąd: Dolnosląskie/Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 11260413
Auto: bora 3.2 vr6 4motion
Katy wywaliłeś? Wracając z reacesismu spotkałem cie na Orlenie w kostomlotach :) dobrze się prezentuje :) może kiedyś będę miał okazję podjechać i pogadać :)



_________________
Moja Bora 2.8 V6 4motion :

viewtopic.php?f=98&t=104000&p=916640#p916640

fan page : https://facebook.com/vwboraV64/
Offline
 Profil    11260413
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 59 z 59 [ 881 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe