Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 3 z 3 [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Na jakim paliwie jeździsz?
benzyna  51%  51%  [ 26 ]
lpg  33%  33%  [ 17 ]
olej napędowy  14%  14%  [ 7 ]
olej roślinny  0%  0%  [ 0 ]
olej opałowy  2%  2%  [ 1 ]
Razem głosów : 51

Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Mar, 2005
Posty: 193
Skąd: Jaworzno
Jeszcze PB95 :ok: ale rozgladam sie za fachowcem co by mi "wzmocnił" autko przez instalke LPG ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 30 Gru, 2004
Posty: 111
Skąd: Breslau City
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 80 TDI, BMW e46 330D
DrAkE napisał(a):
no niestety powariowaly..... ...a co do zagazowania przez ciebie VRka to powiem tylko ... Schade!

Wiem DrAkE, ze nie kazdy to pochwala, ale kiedys jezdzilem only na PB i bylem ogromnym przeciwnikiem LPG. Jezdzilem dosc duzo, bo przy starych cenach wydawalem ok. 100-150zl na PB miesiecznie, wiec starczalo mi to na ok. 500km tygodniowo, ale kiedy ceny rosly w gore, a ja jezdzilem dalej tak duzo, postanowilem zaryzykowac i zalozyc LPG. Tak sie zaczela moja pzygoda z "podtlenkiem" i kontynuuje ja dalej, bo jakos do bocianow sie przekonac nie moge.



_________________
"auto rodzinne już mam, szukam teraz do niego rodziny ..."
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 17 Sty, 2005
Posty: 201
Skąd: Koniec Polski
Shade - powodzenia w szukaniu rodziny :ok:



_________________
!!! VR6 SYNCRO KOMPRESOR !!!
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
shade_ napisał(a):
Mioo napisał(a):
ja dostalem robote na shell i jak patrze na ceny na slupie siedzac w pracy to jestem w szoku. dlatego mk2 powered by LPG

Rozumiem, ze we wroclawiu na shellu pracujesz ? Podobno na jakims shellu we wroclawiu jest "LPG V-Power" cos Ci o tym wiadomo ??

Ja sie przyznaje do tego ze smigam na LPG, ceny w naszym kraju powariowaly, a km troche trzaskam, wiec musialem zagazowac moje 3xA (pewnie nie jeden na mnie psy za to wiesza)


u nas na przyklad jest Power Gas (ul. Kamienna 145) wiem ze tez na żmigrodzkiej chlopaki maja. jak cos to zapraszam



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 30 Gru, 2004
Posty: 111
Skąd: Breslau City
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 80 TDI, BMW e46 330D
Mioo napisał(a):
u nas na przyklad jest Power Gas (ul. Kamienna 145) wiem ze tez na żmigrodzkiej chlopaki maja. jak cos to zapraszam

Power Gas jest wszedzie na shellu. Tylko juz zdarzylem sie przekonac, ze jednak jest roznica miedzy stacjami.



_________________
"auto rodzinne już mam, szukam teraz do niego rodziny ..."
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
musze ci powiedziec ze nie narzekaja ludzie co takuja. ja leje tez na shell choc troche drogo (1.85 bylo wczoraj a dzisiaj jeszcze w robocie nie bylem wiec nie wioem) ale wole czasami nalac za 1.85 niz za 1.66 i auto nie idzie i syf ogolny. wiem z kolo impela chlopaki maj na shellu Diesel V-power to sie dopiero zdziwilem... wczoraj byl tankowac golfa swojego kolega z VWzone ktory pracuje w zakladzie montujacym instalacje i mowile ze jedzi tylko na gazie z shell i BP i autko dobrze chodzi i nie ma z nim wiekszych problemow. jak cos zapraszam.



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 30 Gru, 2004
Posty: 111
Skąd: Breslau City
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 80 TDI, BMW e46 330D
Mioo napisał(a):
musze ci powiedziec ze nie narzekaja ludzie co takuja. ja leje tez na shell choc troche drogo (1.85 bylo wczoraj a dzisiaj jeszcze w robocie nie bylem wiec nie wioem) ale wole czasami nalac za 1.85 niz za 1.66 i auto nie idzie i syf ogolny. wiem z kolo impela chlopaki maj na shellu Diesel V-power to sie dopiero zdziwilem... wczoraj byl tankowac golfa swojego kolega z VWzone ktory pracuje w zakladzie montujacym instalacje i mowile ze jedzi tylko na gazie z shell i BP i autko dobrze chodzi i nie ma z nim wiekszych problemow. jak cos zapraszam.

Ja tez wybieram stacje firmowe (Orlen, Shell, BP), choc do BP sie juz zrazilem. Kiedys moze wpadne tam do Ciebie na stacje i sprawdzimy co to za gazik :)



_________________
"auto rodzinne już mam, szukam teraz do niego rodziny ..."
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
uwazaj na Orleny polecam BP Esco Shell moze Petrochemie. chodzi o to ze orleny i bp sa stacjami dzierzawionymi tzn ze jakis kolo buduje sobie stacje i wynajmuje szyld od bp czy orlenu i musi odprowadzic za to kase. orlenu nie interesuje co on ludzia sprzedaje tylko zeby kasa comiesiac za szyldy splynela wiec moze rownie dobrze sikac do zbiornikow a orlenowi nic do tego. skolei np Shell i Esco BP chyba tez sa stacjami ktore musza brac paliwo i gaz od centrali swojej. wiec jesli jest chrzczone paliwo to robia to na wybrzezu lub gdzie tam jest rozlewnia bo u nas nie mozemy nawet otwierac rur spustowych do zbiornika kierowcy ktorzy przywoza paliwo maja klucze wiec nawet jak bysmy chcieli cos nakombinowac to bylo by trodno z kolei na stacjach dzierzawionych co jest w zbiornikach jest sprawa wlasciciela stacji... wiec naprade mozna sie naciac. nie mowie ze shell jest najlepszy na swiecie bo tez tak nie uwazam ale czasem tak jak pisalem lepiej zalac za 1.85 i miec pewnosc ze wszystko z tym ok niz trafic okazje za 1.66 i potem zalowac... ja naprzyklad tankuje z rogoly na sprawdzonym orlenie nia ktorym pracuje kumpel ale mimo to przed tankowaniem czy palifka czy gazu zawsze go pytam czy jest OK. takie czasy...



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 30 Gru, 2004
Posty: 111
Skąd: Breslau City
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 80 TDI, BMW e46 330D
Mioo powiem Ci, ze juz na kazda firme sie nacialem.Mnie sie wydaje, ze najwieksze znaczenie (w przypadku LPG) to jest czas tankowania od dostawy. Zatankowalem kiedys na BP zaraz po dostawie i normalnie SZOK, auto zapierdzielalo niezle i do tego mniej gazu mi spalil jak wczesniej. Podjarany cala sytuacja zatankowalem tam kolejny raz ... i sie juz okazala lipa. Nawet do shella juz zrazony jestem, na sleznej pare razy tankowalem i obylo sie bez rewelacji. Coz, takie czasy i takie przepisy w naszym kraju. Co z tego, ze sa normy zapisane w ustawie, jak punkt nizej napisane jest, ze stosowanie sie do tych norm jest dobrowolne. Kraj absurdu ...



_________________
"auto rodzinne już mam, szukam teraz do niego rodziny ..."
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 19 Sie, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 20 Wrz, 2004
Posty: 46
Skąd: Golfsburg
LPG, ale bardzo czesto jezdze tez na Pb95 ;)



_________________
Golf GT
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 17 Sty, 2005
Posty: 201
Skąd: Koniec Polski
Mioo napisał(a):
uwazaj na Orleny polecam BP Esco Shell moze Petrochemie. chodzi o to ze orleny i bp sa stacjami dzierzawionymi tzn ze jakis kolo buduje sobie stacje i wynajmuje szyld od bp czy orlenu i musi odprowadzic za to kase. orlenu nie interesuje co on ludzia sprzedaje tylko zeby kasa comiesiac za szyldy splynela wiec moze rownie dobrze sikac do zbiornikow a orlenowi nic do tego. skolei np Shell i Esco BP chyba tez sa stacjami ktore musza brac paliwo i gaz od centrali swojej. wiec jesli jest chrzczone paliwo to robia to na wybrzezu lub gdzie tam jest rozlewnia bo u nas nie mozemy nawet otwierac rur spustowych do zbiornika kierowcy ktorzy przywoza paliwo maja klucze wiec nawet jak bysmy chcieli cos nakombinowac to bylo by trodno z kolei na stacjach dzierzawionych co jest w zbiornikach jest sprawa wlasciciela stacji... wiec naprade mozna sie naciac. nie mowie ze shell jest najlepszy na swiecie bo tez tak nie uwazam ale czasem tak jak pisalem lepiej zalac za 1.85 i miec pewnosc ze wszystko z tym ok niz trafic okazje za 1.66 i potem zalowac... ja naprzyklad tankuje z rogoly na sprawdzonym orlenie nia ktorym pracuje kumpel ale mimo to przed tankowaniem czy palifka czy gazu zawsze go pytam czy jest OK. takie czasy...

Masz zupełną rację, poza jednym małym szczegułem.
Taki model współpracy nie nazywa sie "dzierżawa" tylko FRANCHISING".
Prywatne przedsiebiorstwo pod szyldem i skrzydłami firmy matki (np. koncernu).
Bardzo popularne rozwiązanie w dzisiejszych czasach i z kozyscią dla obu stron.
Np. MC_Donald-y, Banki, Wspomniane Stacje Paliw i wiele wiele innych.
Sory za OT, ale to ciekawe jest. :D



_________________
!!! VR6 SYNCRO KOMPRESOR !!!
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
ml2210 napisał(a):
taki model współpracy nie nazywa sie "dzierżawa" tylko FRANCHISING".


sory za indolencje ale ekonomista/biznesmen ze mnie slaby i nie wiedzialem. ale z drogiej strony ekonomia nigdy nie byla moim konikiem



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 17 Sty, 2005
Posty: 201
Skąd: Koniec Polski
Mioo napisał(a):
ml2210 napisał(a):
taki model współpracy nie nazywa sie "dzierżawa" tylko FRANCHISING".


sory za indolencje ale ekonomista/biznesmen ze mnie slaby i nie wiedzialem. ale z drogiej strony ekonomia nigdy nie byla moim konikiem

Nie masz za co przepraszać.
To tylko moja nadgorliwość. ;)
Wiesz w przyszłym roku bronie magistra ekonomii, wstyd i obciach by był gdybym ja tego nie wiedział i z tej wiedzy nie kozystał. :ała:



_________________
!!! VR6 SYNCRO KOMPRESOR !!!
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 20 Sie, 2005 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 11 Lip, 2004
Posty: 1012
Skąd: o. Gliwic
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi &VW
A ja przewę dyskusję ekonomiczno-biznesową i powiem ze jeżdżę na Pb z utęsknieniem za LPG , gdy stoję na stacji i patrzę jak z tankowania na tankowanie wlewan coraz mniej do baku za tą samą kasę. Za 50 zeta wlewam o 2l mniej niż przed rokiem! Skandal.



_________________
Nudne rodzinne kombi: viewtopic.php?f=98&t=101808&p=908601#p908601
Moje prace: https://www.facebook.com/MGTS-286027628405837
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 3 z 3 [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe