Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 170 z 175 [ 2611 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 175  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 25 Gru, 2010
Posty: 19
Gadu-Gadu: 0
Auto: Carrado
Sory mycha, że się tak wyrażę, ale dla mnie ten projekt jest bez sensu. Wydając taki worek pieniędzy w silnik nie chcesz jeździć na zloty, a tym bardziej pewnie pośmigać z kimś na ćwiartkę. Workiem kasy chcesz zdobyć sławę i być uwielbiany przez małolatów, którzy pakują swoje pierwsze wypłaty w golfy. Po co ci shrick, czy największy kompresor jaki mogłeś tu wsadzić. Tylko po to, żeby pokazać innym, że masz kasę?

Bez spiny, ale myślę, że za parę lat ten projekt będzie rozebrany na części pierwsze i sprzedany, bo prawdziwe projekty pochodzą z serca, a nie z portfela



_________________
rozladownia.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2012 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 28 Mar, 2009
Posty: 619
Skąd: Milicz
Gadu-Gadu: 1459169
Auto: 80 B4
Cytuj:
Bez spiny, ale myślę, że za parę lat ten projekt będzie rozebrany na części pierwsze i sprzedany, bo prawdziwe projekty pochodzą z serca, a nie z portfela

Z tego co Mi wiadomo to Mycha robi auto tylko i wyłącznie dla siebie. I nie jara go poklask (jak Ty to nazwałeś) Małolatów ;]


Offline
 Profil    1459169
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 04 Sie, 2008
Posty: 850
Skąd: Nowy Staw
Gadu-Gadu: 35111554
Auto: A6 C4 Avant 2.8 Quattro
Badyl , chyba nie wiesz co to pasja .



_________________
WWW.VWNOWYSTAW.PL
Offline
 Profil    35111554
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2012 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
Patrząc na poprzednie projekty Mychy to raczej ten nie wyląduje na części... I proszę już nie ciągnąć tego tematu, a odpowiedzieć na post kolegi może tylko Mycha. Każdy inny zostanie usunięty.

-=Badyl=- proszę usunąć animowany awatar z profilu. Dziękuje.



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 25 Gru, 2010
Posty: 19
Gadu-Gadu: 0
Auto: Carrado
bez spiny. Mnie po prostu rażą projekty, które jeżdżą lawetami. To tak jak by kobieta zrobiła sobie tak wielkie cycki, że do poruszania potrzebowała by wózka widłowego. Koras ma jeździć, a nie ozłocony stać w garażu jak ryba w muzeum. Pamiętaj gdzie jego środowisko naturalne i nie zabijaj go. Został stworzony do zapierda....nia piwko



_________________
rozladownia.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Wrz, 2009
Posty: 513
Skąd: BYTÓW
Gadu-Gadu: 6237344
Auto: VW CORRADO 3.1 ABT+ SCHRICK
+SUPERHARGER VORTECH V1



SEAT IBIZA 3.0 VR6 TURBO 4 MOTION

ISUZU TROPER 2.6 OFF ROAD
-=Badyl=- nie rozumię czemu akurat tu w moim temacie robisz zamieszanie ?
A jednak ciekawoćś skłoniła cię żeby tu się zalogować .Zastanawiam się czy w temacie praksa czy draki i innych też tak się udzielasz na forum corrado?
W tym dziale jest jeszcze sporo innych samochodów zbudowanych podobnie i zapewne niektóre zbudowane są lepiej i wiekszym nakładem finansowym. Myślę,że nie zapoznałeś się jeszcze dobrze z tym forum .Proponuję bacznie poczytać w projektach i w zaawansowanych a znajdziesz tam jeszcze sporo inych ciekawych projektów.Na zagranicznych forach takie podejście do tematu to normalne i tak się robi to nic nadzwyczajnego.Corek to mój 4 samochód i zarazem najstarszy więc nie mam potrzeby ujeżdżać go na co dzień, a to że w przyszłości będzie wożony na lawecie to tylko i wyłącznie ze względu że nie dam rady się rozdwoić i przyjechać dwoma wozami na raz na jakiś zlot czy spot.Po 2 włożyłem mase swojej pracy,tyś godzin i serce w to auto więc nie dziw się że je szanuje.97%wszystkich modów w tym samochodzie wykonałem sam lub przy pomocy znajomych. Może kiedyś dorośniesz do takiego etapu i jeżeli zrobisz samochód na podonym poziomie to zrozumiesz i zmienisz zdanie może wtedy zaczniesz inaczej myśleć i doceniać swój wpompowany wkład ,prace i serce. Jeszcze jedno ja to robię dla siebie pasji i zbicia wolnego czasu a nie pod osoby trzecie,mam swój plan pomysł i go realizuje
pozdro



_________________
----------------------------
MTT-BYTÓW
********************************************
ISUZU TROOPER OFF ROAD
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
http://www.facebook.com/monsterzTT
_____________________________________________________________________________________
MY RED CORRADO 3.1 -VR6+SUPERCHARGER VORTECH V1
Offline
 Profil    6237344
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2012 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 23 Lip, 2011
Posty: 50
Gadu-Gadu: 4139952
Auto: golf ii gti, pf
yupii nawet nie mam slow zeby napisac jaki wielki szok dla mnie...
MEGA robota, piekny projekt...


Offline
 Profil    4139952
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2012 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip, 2011
Posty: 470
Skąd: GDA
Gadu-Gadu: 0
Auto: bus i z buta :)
Doobrze, ja tam nabrałem weny by do świata wirtualnego corrado takowe wprowadzić. ;)

ps. Tak nawiasem szkoda, że już gorzej będzie ciebie uchwycić z corrado ale ciesze się, że miałem okazję ciebie ustrzelić na mani w 2k10? Stałeś przed bramą wjazdową ogrodzony ładnie, był off course strzał na tapetę. ;D Bardzo dobry projekt na skale światową moim skromnym zdaniem.

Image



_________________
POZDRO !
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pią 14 Sty, 2005
Posty: 11
Skąd: 3miasto
Mycha !!!!!!

Ty wiesz !!!!!!! Pełen Szacun !!!!

Ja znam Mychę od 13 lat albo i dłużej to nigdy to Corrado nie zostanie rozsprzedane na czesci tak jak to pisze BADYL !!!

Mycha dobrze prawisz że , nie jestes sie w stanei rozdwoić żeby jechac dwoma autami na zlot tylko trzeba jechać na Lawecie , ja tez mam kilka projektów , ale na zlot jeżdże tylko jednym , bo sie nie rozdwoję , chociaż teraz moj Syn robi prawko i bedzie tych projektów wiecej :-).

BADYL.

Po Twoich wypocinach smiem twierdzic że jesteś nowicjuszem w dziedzinie Tuningu , skoro Twierdzisz że Corrado zostałao stworzone do Zapier.............a , powiem Ci nie masz raccji , znam ludzi z tego Forum i z innych For i siedzie w tym od 1998 roku i tez dysponuje Vr + Kompresor i nigdy nie scigałem sie na 1/4 mili , bo dla mnie to żadna zabawa , walczyć z czasem na złym Asfalcie , ze ż
źle przygotowanym sprzetem startującym z oszukującymi przeciwnikami ( jedni startuja na zielonym , a drudzy startują na pomarańczowym ) nigdy z żadnych innych kierowców nie ganiałęm sie po ulicach jak to niektórzy nazywają KILL itp. nie bawi mnie to i jestem pewny że MYCHY tez nie , Skoro uważasz że auto z Kompresorem lub Turbo jest stworzone do zapierd.....a lub ganainia sie na 1/4 Mili to SZKODA MI CIEBIE !!!!

Ciekawe Co BADYL powiedziałby o Projekcie BENEGO który wsadził w Swoje MK1 kilka razy tyle kasy co MYCHA i inni .

Badyl czekam - y na Twoj Projekt do Zapierd............a .... i jak to ty napisąłeś " ZDOBYWAJĄC SŁAWE I POKLASK WŚRÓD MAŁOLATÓW ) .

Pozdrawiam Wszystkich Vw Maniaków którzy robią to z Pasją !!! i wkładaj w to Serce i cała ferajne z BytoVWa !!!


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Kwi, 2009
Posty: 159
Skąd: Iława
Gadu-Gadu: 8319758
Auto: Passat g60
Niektóre rzeczy, przychodzą z wiekiem. pfu Nic lepszego, jak pośmiganie swoim autem, w niedziele i inne wolne słoneczne dni. Czerpiąc przyjemność z wkładu własnej pracy.... :ok: Sam bym tak chciał zwłaszcza corrado.... ]:->


Offline
 Profil    8319758
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2012 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 11 Sie, 2009
Posty: 171
Skąd: Małe Trójmiasto
Gadu-Gadu: 9034985
Auto: MK III VR6 >>>>URBAN STYLE<<<<
Sam osobiście byłam w garażu Mychy i Leetveena dla mnie chłopaki robią naprawdę fajną robotę. Śmiem powiedzieć że są ikonami Polskiego Tuningu. Sam bym wpakował taką kasę w auto gdybym ją posiadał a jeszcze większy szacunek dal nich mam za to że posiadając taką forsę robią takie fury z poczciwych staruszków !! Gdzie mogli by zrobić jak większość dzieci które posiadają bogatych rodziców się wycwaniły bo kupują auto z nowego rocznika i sadzą tylko na glebie + koło a chłopaki z Bytowa budują auta od podstaw więc jak ktoś będzie gadał po co tyle kasy to niech sam spróbuje coś zrobić przy swoim aucie, i niech zobaczy jakie to fajnie uczucie spełnienia.

Wielkie pozdro dla ekipy z Bytowa :)



_________________
Mój skromny projekcik >>> viewtopic.php?f=98&t=58682 <<<
Offline
 Profil    9034985
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Sob 07 Kwi, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 25 Gru, 2010
Posty: 19
Gadu-Gadu: 0
Auto: Carrado
Mycha, bo interesuje mnie tylko corrado :-D na forum corrado jestem ładnych parę lat, i pamiętam też jakie Ty zrobiłeś tam zamieszanie. Ale to, dla czego już Cię tam nie ma zostawmy dla siebie. Projekty Praksa, Danara, Batiego i paru innych obserwuje od ich narodzin i to właśnie to są projekty od serca :)
co do mojego projektu, to pewnie o nim nie usłyszysz, bo nie potrzebuje 250 stron oklasków

Pozdro



_________________
rozladownia.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Sob 07 Kwi, 2012 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 04 Wrz, 2007
Posty: 289
Skąd: Świętokrzyskie [TSK]
Zanim się rozkręcicie z jechaniem po Badylu to zadajcie sobie trudu by zobaczyć jak on auto buduje. Poza tym Badyl nie zapominaj, że w tym temacie nie może być krytyki ;) A jak jest to auto znika na inne forum :)



_________________
Moje Corrado 16V+
Polerowanie i konserwacja aut - Auto Detailing
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Sob 07 Kwi, 2012 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Gru, 2006
Posty: 878
Skąd: Tczew
Gadu-Gadu: 6587671
Auto: Zaawansowane zbieranie $$$
To niech zada sobie trud żeby pokazać tu auto :P



_________________
www.volxzone.com
Offline
 Profil    6587671
 
 Temat postu: Re: [corrado VR6 3.1 Supercharger Vortech V1] info strona 1
PostWysłany: Sob 07 Kwi, 2012 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 24 Maj, 2011
Posty: 16
Skąd: wawa/okolice
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3 variant 98 AKS
piekny, onegdaj moje marzenie



_________________
tommi30
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 170 z 175 [ 2611 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 175  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe