Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 11 z 15 [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 26 Lut, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
cena zalezna od tego co chcesz miec obszyte

rabat?? ta cena jest tak dobra ze zadnego rabatu ci nie dadza a i wstyd zapytac



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 26 Lut, 2008 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 201
Skąd: Szczecin
A) jak mozna wogole obszyc takie fotele ??

B) kolor zyg totalny do kwadratu

C) jakosc wykonania moze i dobra ale bez przesady

D) ogolnie jeszcze raz punkt A i B mozna powtarzac do znudzenia

Jesli to do ciebie do auta to nie wiem do czego to bedzie tam pasowac...


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 27 Lut, 2008 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
Cytuj:
A) jak mozna wogole obszyc takie fotele ??

B) kolor zyg totalny do kwadratu


A ??
B kwestia gustu .

Jak to dobrze Apsik ze to nie do twojego ... :)



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 27 Lut, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 21 Lut, 2005
Posty: 593
Skąd: just behind you
Gadu-Gadu: 5342886
Skype: mr-apsik
Auto: MK2 2.0 16vT
Audi A3 8L 1.9 TDI PD
Cezar Mk1 napisał(a):
D) ogolnie jeszcze raz punkt A i B mozna powtarzac do znudzenia

no_coment

Większość ludzi to ma albo kolor bananowy albo beżowy ... i to jest fajne bo tak ma wiekszość ałłłłł
Tapicerka inaczej wygląda w pokoju a inaczej na aucie (przypominam gdyby ktoś nie wiedział ... no chyba że ma bardzo rozwiniętą wyobraźnię)!

... nie no q... nie mam siły na odpowiedzi na takie komenty... wnętrze swojego auta to se każdy moze obszywać jak chcesz i gdzie chce (np. Java) ... niektórych na nich nie stać, a mają też inne pomysły niż bananowe tapicerki, że komuś się to nie podoba to mam to w ... to nie temat o tym kto co obszył a o firmach/zakładach świadczących takie usługi :<

Dla zainteresowanych foty deski (Ci którzy chcą głupio komentować niech se w notatniku popiszą):
Image
Image
Image
Image

archie napisał(a):
ak to dobrze Apsik ze to nie do twojego ... :)

Ja Ci gwarantuję, że jak wnętrze w GTD skonczę modzić to też sie nie będzie podobać, bo nie będzie "tak" obszyte ... ale w to wbijam :) nie mam zamiaru iść w beż ... bo większość tak ma.



_________________
It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!
PRO-TUNE: SWAPy, skrzynie, elektryka, sprzęgła, turbo
www.pro-tune.pl

Image
Offline
 Profil    5342886 mr-apsik
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 27 Lut, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
kilka pytan

1. srodek deski (tam gdzie zegary przychodza jett malowany przez tego tapicera?? bo wydaje mi sie ze plastik jest tam prysniety)
2. jakas gwarancja?? jesli tak to jaka (na ile)
3.jaka faktoe ma skora?? jesl lekko chropowata czy zupelnie gladka??



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 28 Lut, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 21 Lut, 2005
Posty: 593
Skąd: just behind you
Gadu-Gadu: 5342886
Skype: mr-apsik
Auto: MK2 2.0 16vT
Audi A3 8L 1.9 TDI PD
Ad.1. Tak, tn element jest malowany
Ad.2. Gwarancja jest roczna na wykonanie i materiał
Ad.3. Bardzo delikatnie chropowata (nawet bardzo bardzo delikatnie)



_________________
It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!
PRO-TUNE: SWAPy, skrzynie, elektryka, sprzęgła, turbo
www.pro-tune.pl

Image
Offline
 Profil    5342886 mr-apsik
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lut, 2008
Posty: 52
Skąd: vwzone Poznań
Gadu-Gadu: 10325315
Auto: B5FL 1.8T
W razie co moge podac namiary na kolesia z Poznania mi robił i jest extra ,skóra, flokownie i wyszywanie napisów m.in. robi dla MONSTER TUNING i AG TUNING... :ok:


Offline
 Profil    10325315
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
bez obrazy wasiel, ale tobie zrobil ekstra??? wybacz ale wedlug mnie to wyglada jak najgorszej jakos skaj lub cos jeszcze slabszego... a same obszycie wyglada na amatorszczyzne...jesli ta firma obszywa dla monstera i AGT to wspolczuje klientom tej firmy



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 19 Lis, 2004
Posty: 3539
Skąd: Wsee 04,06,07,08,10,11,12, 14 MIVW 10', 11'
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf GLS 77' Automatic
skorka fajna ale do szarego to te kolorki nie bardzo:) chyba ze kolor nadwozia też się zmieni:)?!


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 02 Lis, 2005
Posty: 2833
Skąd: wolfsgruppe.com
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf I GTI 1.8 8V,Golf I Cabrio ,Bora V5
wasiel napisał(a):
W razie co moge podac namiary na kolesia z Poznania mi robił i jest extra ,skóra, flokownie i wyszywanie napisów m.in. robi dla MONSTER TUNING i AG TUNING... :ok:

Widziałem jak jest zrobione jest Ok i niejest to skaj niema sie co czepiac fotki nieoddaja wszystkiego jest zrobione lepiej niz umnie :) Dlatego Umnie bedzie nowa tapicerka kiedys he he



_________________
http://www.wolfsgruppe.com
Moja Golfina http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=24997 i tu tez http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=6944
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lut, 2008
Posty: 52
Skąd: vwzone Poznań
Gadu-Gadu: 10325315
Auto: B5FL 1.8T
Kevin napisał(a):
bez obrazy wasiel, ale tobie zrobil ekstra??? wybacz ale wedlug mnie to wyglada jak najgorszej jakos skaj lub cos jeszcze slabszego... a same obszycie wyglada na amatorszczyzne...jesli ta firma obszywa dla monstera i AGT to wspolczuje klientom tej firmy


Wiesz co Kevin,nie kumam Twojego podejscia sam nie masz nic lepszego a negujesz wszystko do okoła , powróce do ostatniego mojego stwierdzenia masz znikome doświadczenie odnośnie wielu detali m.in. do skóry , a jeżeli chodzi np. o moje fotele to jest na nich skóra z górnej półki dziurkowana specjalnie używana (to juz powienineś sam wiedzeć) . Tak poza to ugryż się czasem w język, bo mi by było głupio wypowiadać sie na jakiś temat nie mając zielonego pojęcia, mam nadzieje że to tylko niepotrzebne zagrywki, ja potrafie przyznać sie że jest wiele innych o wiele lepszych autek o mojego , a przez Ciebie ewidentnie przemawia zazdrość i na jakimś zlocie po prostu sie przywitamy i bedzie oki , w przeciwnym razie bedzie gorąco


Offline
 Profil    10325315
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
Image
to na fotkach to skora z gornej polki?? neichcialbym widziec ta z dolnej... moze i to skora ale jakosc obszycia jest slaba i nie ma co ukrywac.... zazdrosc przezemnie nie przemawia bo nie ma po co... napisalem swoja opinie ..nie podoba mi sie i tyle...
i kto tu krytyki nie umie przyjmowac...


teraz co do twojej wypowiedzi.... neguje wszystko dookola tzn?? oo masz racje mam znikoma znajomsc i doswiadczenie.... ty za to znasz sie na lusterkach m3 oraz fantastycznych dokladkach do zderzakow...masz racje w tym temacie jestem cienki jak barszcz... nie trzeba byc alfa i omega by widziec ze jakosc obszycia jest kiepska
w komenatarzach pod swoim profilem napisales ze jestes tapicerem.......
po pokazaniu tej fotki juz wiecej nie napisze.... chyba ze chciales reklame sobie zrobic...moim zdaniem ci nie wyszla
nie trzeba byc tapicerem by dojsc do takich wnioskow...
moze pokaz wiecej fotek to sie zamkne bo na tym zdjeciu mi sie to nadzwyczajniej nie podoba

nie bede sie gryz w jezyk bo nie potrzbuje... pisze co mysle..jesli ci sie nie podoba po porstu ignoruj moje posty

a ty arab... daj se siana


wasiel jesli urazilem przepraszam... wyrazilem jedynie swoje zdanie

edit by LukasTDI


Ostatnio edytowany przez Kevin Sob 08 Mar, 2008, edytowano w sumie 2 razy


_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
Cytuj:
skorka fajna ale do szarego to te kolorki nie bardzo:) chyba ze kolor nadwozia też się zmieni:)?!


no przeciez nie bedzie szarej do szarego . widzialem pare takich kolorkow na szarych autach i powiem ze nie najgorzej :D



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lut, 2008
Posty: 52
Skąd: vwzone Poznań
Gadu-Gadu: 10325315
Auto: B5FL 1.8T
Ech fakt fotki są słąbe ale tak wyszły , na siedzisku wyglada jak pomarszczona ale to złudzenie , a reklamy nie musze robić bo juz nie pracuje w zawodzie a kolege moge tylko polecic bo robi od lat i na brak zlecen nie narzeka więc kaszaniarzem raczej nie jest, a co do wystawiania opinini ,to rówierz mógłbym napisać na temat Twojego autka kilka rzeczy ale nie napisze choćby dlatego ze pewnie włożyłeś w niego sporo pracy.Mimo tego ze niewidać ,co w nim zrobiłeś na pierwszy rzut oka, i ktos kto sie nie zna to nie wie co i jak , a tak to tylko seria ,ogólnie ładnie ,bo jest zadbany i wszystko, ja rówierz tego mojego robiłem 2 lata efekt końcowy inny , styl zupełnie inny niz Twoj wniosek z tego po kit pisać ze cos ............ w taki sposób to drażni i pożnej sa takie cudaj, mam inny styl niż Twoj nie i nie wypisuje ze te seryjne lusterka sa tragiczne nawet jak je pomalujesz w kolor kasty , Tobie się podoba i ok innym nie musi , widziałem jak nie jedna osoba Ci odpowiedziała a Ty pużnijej piszesz " ze zobaczysz jak ludzie robią autka na forum "czy cos w tym stylu ,chore stwierdzenie kazdy robi jak lubi i jak słysze ze to i tamto wioska to mnie strzyka liczy sie efekt koncowy i wkład nie wazne czy to jaksis tam german style czy japanes :) no bo piszemy jak nie zdrowe dupy , bedziesz w Lesznie zobaczymy co i jak .


Offline
 Profil    10325315
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 08 Mar, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
ale nie pisz tutaj na temat mojego auta tylko zapraszam do moejgo tematu...nie obraze sie ze napiszesz co myslisz... mozesz krytykowac ile wlezie..i tak sobie z tego nic nie zrobie...bo akurat robie auto tak jak mi sie podoba... kazdy moze je skrytykowac do woli.... i tak tez w moim temacie sie dzieje
kolejna sprawa po to jest forum by napisac co sie mysli..jesli to ci nie odpowiada to przykro mi ale na kazdym forum znajdzie sie ta czarna owca (jak ja) ktora napisze co mysli bez ogrodek nawet jesli bedziesz robil auto 20lat...
jesli neichcesz pisac co myslisz... wyrazic swojej opinii bo ktos robi auto i wlozyl wiele pracy....to jestes w bledzie o to w tym wszystkim chodzi... i musisz liczyc sie z tym ze komus sie nie podoba co zrobiles jesli pokazujesz auto na forum tym czy innym.

a tak w ogole..to temat o skorzanej tapicerce....



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 11 z 15 [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe