Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 60 [ 893 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [86c derby] Derby/Polo classic Greenshit edition(1.3 3f,84r)
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Zone member
VW Zone member
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Kwi, 2005
Posty: 3054
Skąd: poznań,słupca
W koncu przyszedl czas :) zeby pokazac pewien etap mojego projektu, na vwzone troche juz jestem, ale dopiero niedawno udalo mi sie zrealizowac plany.

MODEL: polo classic/derby 86c (derby na rynki poza niemcami)
SILNIK: org 1.1 HB, obecnie swap na 1.3 3f
MOC: 75-78km[/b]
MODY POD MASKA: wkladka filtru powietrza Jamex
ZAWIESZENIE: dlugi czas jamex kit 80/60 (do stycznia 2008), obecnie gwint KW
UKLAD HAMULCOWY: swap z polo GT
KOLA:[/b] ATS Classic 13x7j i 8j + 175/50 Bridgestone potenza oraz PLS Hockenheim 7.5ji 8j

NADWOZIE:
-nowy lakier, minimalnie ciemniejszy od orginalu
-usuniete oznaczenia z tylnej klapy

WNETRZE:
-kierownica Raid Dino 32cm
-piesek z kiwającą czachą
-krawat Shell Think Safety na tylnej polce :P

AUDIO:
-oldskulowe przenosne Radio MONIKA
-radio Cd Clarion
-panele glosnikowe w drzwiach przednich, odseparowny zestaw Blaupunkta

Krótka historia zakupu i pierwszych modów:

W sierpniu 2006 zupelnie przypadkiem natknalem sie na Derby :) 2 miesiace wczesniej uparcie szukalem Caddy ale pod nosem znalazlem takie cos ponizej (od kilku lat na zmiane chodzilo mi caddy i derby po glowie hehe). I po 2 dniach Derbik stal u mnie :P
... 1 wlascicielka, babcia z austrii, stan jak na foto, w srodku igla, blacha daje rade, silnik 1.1HB nie dal rady, ale o tym pozniej, jest to moj pierwszy wlasny samochod, ale od zawsze w rodzinie jezdzilem VW, na razie stoją w stajni Rost Master Golf Mk3, ktory jest wykorzystywany do pracy w geodezji - bez kompromisow i jak dla mnie to jest toTerminator:) i Mk4 seria.

Image
Image
Image

Pierwszy frykas :$ na foto i jakies pierwsze mody

ImageImage

Na poczatek mody objely podstawe czyli mechanike, oleje, paski itd., pierwszym zakupem we wrzesniu byly felgi 13x5.5 szerokosc mega kupa ale na poczatek byly ok, nie sa to Intry :) ale cos innego :P (i to nie to samo co mial Szumi w Derby, o czym zreszta dowiedzialem sie pare dni po zakupie, ze mial podobne). Godziny w garazu pozwolily na zrobienie polerki na 1 sztuce i to jeszzce bardzo wstepnej i z powodu braku czasu upadl projekt polerki hehe (ale raczej sie odrodzi).

Image
Image

Male VT, nowy lakiero i gleba
Image

Pazdziernik 2006 przeszedl mi pod haslem walki z gaznikiem bo derby palil po 12l na 100km przy dobrych wiatrach i przy tym jadl sobie olej na przystawke, na szczescie nie znalazlem zadnego magika od gaznikow (3 rozne sztuki zamontowane byly i z kazdym cos nie tak ;/ ) i zostal mi SWAP :) rozsadek wzial gore nad adrealina i padla decyzja na 1.3 3f z Polo Gt, jako ze najmniej przerobek, kombinacji i szukania. Po 3 tyg czekania dzieki Owczarowi z polo-klubu ktory ma na podworku kopalnie z Polowkami, pojechalem po silnik na poludnie. Pol dnia zajelo nam wytarganie z dawcy calosci lacznie z elektryka, pompa, hamulcami, wszystko co potrzebne do przekladki.

Na foto dawca i super pro montaz silnika w Astrze kombi (wiem wiem opel, dobrze ze silnik sie nie zarazil czyms hehe)
Image
Image

i juz w domu :) czeka,
Image

kilka fot ze Swapowania (ten lysa pala to ja, cos tam udaje ze przykrecam :P)
Image
Image


w czasie walki z silnikiem, znalazlem ATS classic 13x7 z idealem jak dla mnie na nich czyli bridgestone potenza 175/50 ... jedyne co bylo nie fajne to ze musialem troche z nimi powalczyc i palce mnie do teraz bola, bo wczoraj skonczylem.
Image

Na nowym silniku derby zbieralo sie ok, ogolnie przez zime wrzucilem sportowa wkladke filtru powietrza Jacky, biale kierunkowskazy, silowniki maski chrom, raid dino chyba 32cm, galka biegow Kamei GTI, radyjko Clariona i 1 centralny glosnik Alpine :). Jedyne czego brakowalo to gleby, wiec wczesniej kupiony kit jamexa 80/60 wskoczyl do derby w marcu, na najnizszym mozliwym ustawieniu. Problem byl stabilizator ktory tarl mocno, w sumie opierala sie na nim obudowa skrzyni wiec musialem ja przerobic, pociac, pospawac itd :).
Image
Image
Image

Niepelnosprawny inaczej.
Image
Image

Skonczone wczoraj ATSy bez opon.
Image
Image

Na tylnej polce znalazlo sie MP3 unitra monika ktore dziala :) i krawat Shell - think safety, a na desce rozdz pies pfu
Image
Image

I w koncu normalne foty, mega krotka sesja bo czasu bylo malo, ale wydaje mi sie ze foty daja rade.
Image
Image Image Image Image


Co jest do zrobienia:
-tyl troche w gore bo opona trze i ogolnie wizualnie moglby pojsc w gore
-przod moze na talerzykach w dol ale to sie zobaczy
-tylne blotniki hmm rant "zaklepac" albo cos bo opona dostaje rantem ;/
-powalczyc z 5 biegiem bo przy kombinowaniu z pokrywa skrzyni, 5 bieg wyskakuje na wybojach

Plany:
-koncowka wydechu dospawana z kwasowki i jakis pomysl na caly tlumik koncowy, ciut by mogl mruczec, co proponujecie?
-w koncu po dlugim czekaniu nakleic naklejke Vwzone.pl bo jest na czym
-lato 2007 nowy lakier, bycmoze taki jak na VT z pierwszymi felgami,ale tu licze na Wasza pomoc
-dywaniki do srodka jakies na zloty - beżowe
-audio (mam juz glosniki komplet z nowego passata i bedzie trzeba cos pokombinowac,ale bez wiekszych fajerwerkow)
-chcialbym chociaz troche cleanlooka zrobic pod maska ale nie obiecuje
-byc moze kupno jakiegos dupowozu hehe i dopracowanie calkiem derby, bez kompromisów


W rzeczywistosci lakier wyglada gorzej niz na fotach, dach luszczy sie bezbarwny i prawy przedni blotnik zaatakowala ruda, ale nie zajmowalem sie za bardzo tym, bo i tak komplet blacharka lakier w planach. Moze mi ktos zarzucic ze nie zaczalem od blacharki, bo niby tak najlepiej, ale pierwszy wlasny VW to robie tak jak chce :).To na razie tyle... wszystko jak na razie robilem sam z kumplem, przy czym on na szczescie ma wieksza wiedze o autach :) jak cos mi sie przypomni to dodam, i mam nadzieje ze nie za duzo fot wrzucilem bo to w koncu dzial projekty a nie efekty:) i Archie wez mnie nie bij ze nie ma miniaturek ;)

Stwierdzilem ze :-D musze podziekowac mojej Agacie za pomoc w trakcie projektu, ze ona nie dostala ze mna na glowe to cud :$[glow=red][/glow][glow=red][/glow]

maj 2007 - panele pod glosniki

z okazji ze mialem troche wolnego :) i w chwilach wolnych od remontu w domu ulepilem sobie audio do derby. Impuls byl taki ze dostalem gratisowo od kuzyna komplet glosnikow z najnowszego passka :-D i pomyslalem ze trzeba cos z tym zrobic, okazalo sie ze ni w pupe nie pasuja wymiarami nowe frykasy, wiec wyprulem stary odseparowany zestaw z golfa mk4 (blaupunkt srednionisktonowy 16cm i tweeter + zwrotnica), jako ze inzynierowe vw nie pomysleli w derby sprzodu o wiecej niz 1 glosniku centralnym hehe... musialem zrobic panele.

do wyboru do koloru
Image

profi :D klejenie jednego z paneli, ktore ksztalt maja taki a nie inny bo inaczej korbka od szyby by sie blokowala a nie moglem inaczej dopasowac do plastikowej kieszeni (o czym pozniej), bo jak na razie to byl 1 moj panel :D i nie potrafie tak ladnie krzywizny zrobic zeby pasowalo pod wneke przy kieszeni.
Image

rezultat po poszpachlowaniu i szlifowaniu, na ta gabka chyba 3mm i tapiceruuujeeemyy (sam z kumplem to grzebalem, bez tapicera)
Image

Image

Image

po 2 dniach grzebania
Image

1.5 godz ucieklo mi na szukaniu plastikowej listewki :/ od tapicerki drzwi, myslalem ze moj madry pies gdzies zakopal, ale na szczescie znalazla sie w bagazniku

i na aucie
Image


Drzwi nie wygluszalem, bo zrobie to po lakierowaniu, konstrukcja paneli byla wzorowana w pewnym stoponiu na panelach CichegoG60, ktore pokazal na cultstyle. Na koniec niemilosiernie sie wkurw@#$@# bo podlaczylem radio, gdzies kabel od glosnika zlapal mase (tzn wiem gdzie) i ku#^@ poszla mi koncowka mocy w radiu ałłłłł ałłłłł ałłłłł ałłłłł i dupaaaaaa... siedze na kompie i czekam az kumpel podjedzie i wladuje jego radio i w koncu odslucham.


i jeszcze jeden new frykas od wujka loco z UK :D tzn przed wyjazdem do UK hehe. Jeszcze nie zalozonaaa..
Image


lipiec 2007 - ats classic 8j

podjarany niemieckimi komentarzami Zbigniewa i Archiego w tym tygodniu zakupilem cos ciekawego tzn 2 gadzety :-D . Aby gadzet nr1 sie zmiescil derby ma teraz zagiete ranty w nadkolach (troche lakier sie pokruszyl ale luz :) i tak bedzie malowanie).

Image

po weekendowej wizycie w salonie SPA Loniek and automaxx, ich stan wyglada tak (podziekowania dla Radka GT3 ktory pozyczyl poszukiwanego w niedziele automaxa):

Image

Image

Dodatkowym elementem jest Karbonowy Kask Rudy 102 Edition wraz ze szczesliwym posiadaczem :D, a wiec kolekcja SS sie powieksza.

Image [/list]

lipiec 2007 - koncowka wydechu

wydech jest jak najwyzej sie dalo.... tylko teraz rurka z kwasowki pikuje w dol i bedzie trzeba zagiac na goraco bo dziwnie wyglada.. a wyglada cos jakos tak, ale z 8cm nizej :/ sama koncowka, ale puszka tlumika jest wyzej z 2-3cm

Image

lipiec 2007 - ats 13x8j na aucie

dzisiaj szybka opcja na foty :D jest miod jak dla mnie. Na tylnym nadkolu jest zaprawka jak ktos bedzie sie czepial, wydech koncowka tez jest za nisko ale to sie zrobi.

Image

Image

Image

Image

Image

sierpien 2007 - gadżety z Blasen

aaa dzisiaj mi na leb padlo i wsadzilem kamere do czegos :) kto zgadnie do czego ma browara... w niedziele w jarocinie :P... dostalem od kumpla soczewke do kamery rybie oko i filmik to test sprzetu, nie mialem innego auta i kierowcy wiec film jest oo myciu fury jejeje.

filmik 32mb , 2:57, urywa sie nagle bo nie mialem pomyslu na koniec... aktualnie wrzuca sie na serwer ale kolo godz. 50 min po polnocy powinien byc. (na razie 23% wrzutki na serwer)

adres
http://www.hlawka.slaskdatacenter.pl//vwzone2/3/


nowe gadżety z blasen

rygielki drzwi
Image

i mini szit, zeby bylo wiadomo kto ja jest :P
Image


sierpien 2007 - polerka felg volvo

po 3 dniach siedzienia non top na kompie i pracowania albo pisania licenjcatu :< stwierdzilem ze chce zobaczyc jak to jest spolerowac 1 fele w jedno popoludnie :)... poprzednia fela z tego kompletu szla mi 4 miesiace :D wiec zrobilem puk puk w czaszke i wzialem zabronione srodki ze soba czyli - mechaniczne.. i co? i ogień w palestynie... efekt ponizej (srodki miedzy ramionkami pojda w czarny mat, tak jak i dziury na sruby, bo ostatnio to wlasnie 3 miesiace zajely mi wneki)

Image
Image

i na aucie :) co myslisice? wiadomo ze opona sie ulozy zupelnie inaczej, ale whitewallsy i good oponka i bedzie chyba ok... a squoka dal mi rade zeby sobie zrobic codzienne kolka heheheheh... ciekawe kto bedzie z pyłu i brudu je wycieral :) a kiedy skoncze komplet to nie wiem


Image

wrzesien 2007 - akcja rozbiorka

nadejszła akcja rozbiorka, rdzy na szczescie zerooowo :D jedynie pod mocowanie aku, ale o tym wiedzialem

Image


Image

...

w ramach relaksu miedzy pracą :) dalsza rozbiorka... jak zamierzalem :P rdzy nie odkrylem za duzo na froncie.

jedna ukonczona, pomalowana, przetoczona, skapslowana felga :D... tokarz sie spisal i 1 przymiarka na serio tego kolka i weszlo na styk :).
Image

normlanie madmax front sie zrobill... i migacze zintegrowane :D
Image

super sposob jak odkrecic srube antykradziezową za pomocą klucza z biedronki, siekiery i polautomatu
Image

pazdziernik 2007 - oddanie do lakierowania

jako ze lakiernik mieszka blisko skrypola, a on ma dałna to lakiernik ma cos z niego :) to na dachu to nie kogut, to nie samolot, tooooo kubek ktory uzywany jest przy jedzeniu plackow. Przy rozbiorce derby pomagal nam nieoceniony chinczyk :-D . Dzieki ekipie za pomoc (koledze od jetty na pneumatyce i z oswietleniem typu Clear za transportowanie mnie po poznaniu, zamiast uczenie sie do egzamow), oraz Skrypolowi za przygarniecie moich okien i grilla ktory i tak sie pewnie rozpusci u niego na rurze :D.

W dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych, przygotowalem do malowania pare elementow wyposazenia zewnetrznego jak wycieraczki szyby przedniej, ktore juz ladnie pomalowane, z powodu iż się luszczyly :< oraz jedna z felg pomalowana zostala wewnetrznie... do malowania slupki, oslona chlodnicy... diabel tkwi w szczegolach stwierdzilem.

Image

styczen 2008 - lakier i nowe zawieszenie - gwint KW

nowy frykas gwint KW z ebaja za co wielkie dzieki lookazowi i norbiemu, do tego :) nowy lakier

Image

Image

Image

Image

styczen 2008 - wygluszenie podlogi

dzisiaj derbol sie wygluszyl :) podglogowo. Odebralem tez nakretki do gwintu i pare dni wczesniej klucze od KW od ZBifa (wielkie dzienks). Jak juz rodzina KW w komplecie za jakis czas zasiadzie w derby.

Image

luty 2008 - frykasy bagaznikowe

panoramiczne lusterko wsteczne :P i do tego wiadomo z jakiego modelu VW teraz
Image

luty 2008 - gwint na aucie

wlasnie skonczylem wrzucac KW :) ... przod na samym dole i gwint sie skonczyl:) tyl ma jeszcze z 2cm gwintu. Wskoczyla tez rozporka na przod. Nadkole bylo chyba 52.5cm od ziemi a jest 49.5, kolektor byl 7.5cm teraz jest ok. 4.5cm. Szybkie foto

Image

Image

Image

Image

luty 2008 - nowe felgi

ten naprawde traumatyczny dzien ałłłłł zakonczyl sie takimi o to fotami, dzieki wielkie Lookaz po raz kolejny! i dzieki ze mnie do kibla wpusciles bo by mi nerki od tych koksow uszami wyszly

PLS HOCKENHEIM 7.5j et24, 8j et20, opony Pirelli drago 195/45 - na sprzedaz (2 bardzo duzo miesa, 2 ok). Felgi w stanie ok, 8j do przepolerowania, 7.5 do polerki, srobki w chrom, srodki czarny lakier i polerka, na to Potenzy.

Mam jeszcze 2 ranty 7j jakby ktos poszukiwal.

Image

Image

Image

Image

luty 2008 - frykas znaczkowy :P

Bling bling (dzienksy dla Zbifa)

Image

Image


Ostatnio edytowany przez loniek Nie 04 Mar, 2012, edytowano w sumie 34 razy

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 04 Gru, 2006
Posty: 862
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf 5 Avant
Co tu duzo mowic.....super efekt jak dla mnie ale ta dupcia za nisko w stosunku do reszty


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
Dupke troche podniesc i bedzie gitez majonez!! Piekne Derby, w bardzo fajnym stanie dorwales! No i fotka dobra, a to bardzo duzo robi!!

Przyjedziesz do Jarocina??



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lis, 2005
Posty: 646
Skąd: TROJMIASTO
Super autko :ok:
Super sesyjka :ok:
tak trzymaj yupii

naprawde super :ok:



_________________
MÓJ GOLF II RALLYE viewtopic.php?f=98&t=77574&p=774095

MOJA JETTA II COUPE VR6 viewtopic.php?f=98&t=21957
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 28 Kwi, 2004
Posty: 3
No Loniek-kawał dobrej roboty :ok:
Mimo że uwielbiam polówki,to zglebione derby jest jeszcze lepsze ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 06 Maj, 2005
Posty: 248
Skąd: Słupca Wielkopolska
Gadu-Gadu: 0
Auto: MK3 GTI EDITION
Fajne derby, ślicznie się prezentruje na tych ATS-ach ;) życzę powodzenia w realizacji planów i działaj działaj kolego z jednej mieściny jesteśmy, więc może kiedyś zobaczę autko na żywo :-D Podoba sie podoba :)



_________________
Meine wagen... VOLKSWAGEN ;)
http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1993
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Gru, 2006
Posty: 878
Skąd: Tczew
Gadu-Gadu: 6587671
Auto: Zaawansowane zbieranie $$$
Po prostu masakra!!! Jest mega pięknie!! Gratuluję gustu i serca włożonego w to auto! PoVWodzenia dalej!



_________________
www.volxzone.com
Offline
 Profil    6587671
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Tak jak nie podobają mi się wybitnie Derbiki 86c tak ten jest wyjątkiem odbiegającym od reguły ;) Gleba dużo dała kosmetyka itd... ;) Jest na czym zawiesić oko ;) Co do lakieru proponowałbym odświeżyć tą zieleń bo pasuje bardzo ładnie... do tego Cult, chrom i mamy najładniejsze 86c w VWLKP jak nie w Polsce... :ok:


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Maj, 2004
Posty: 10
Skąd: Luboń
Ale to się fajnie czyta i ogląda. Gratuluję! Obecny kolor mi się podoba zwłaszcza na dworcu :) Może to jeszcze kwestia połysku nadania mu "głębi" przez polerkę/woskowanie. ładne wnętrze.
Przy okazji zapytam, maska jest prosta czy ma wycięcia na światła i listwa to maskuje?
Pozdrawiam :)



_________________
http://rowers.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Zone member
VW Zone member
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Kwi, 2005
Posty: 3054
Skąd: poznań,słupca
chyba maska nie ma wyciec tak jak w standardowym przodzie w 86c, sam sie zastanawialem nad tym, ale nie chce odkrecac listwy dla ktorej w sumie kupilem derby :D bo tylko taki przod mi sie podoba


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Pod listwą wcięć nie znajdziecie... Derby to Derby ;) Nic przerabiane nie było... ;) Do wielokątów robili maski bez wcięć ... po prostu taki wyjechał z fabryki ;)


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Gru, 2006
Posty: 878
Skąd: Tczew
Gadu-Gadu: 6587671
Auto: Zaawansowane zbieranie $$$
A co do Twoich planów...kolor jest bardzo ładny, co więcej, piękny! Nie zmieniałbym, a wydech oczywiście s rohr. A jak byłby clean look.....MASAKRA!!!!

Ale to tylko moje zdanie!



_________________
www.volxzone.com
Offline
 Profil    6587671
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 05 Lip, 2006
Posty: 4247
Skąd: Suchy Las / Poznań
Gadu-Gadu: 4722144
Auto: Felicita i B3 US
REAL PETARDA.... super autko :D



_________________
Stylepoznan
35i GLX

Image
Offline
 Profil    4722144
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 17 Cze, 2006
Posty: 1951
Skąd: Hönigsberg
Gadu-Gadu: 4393273
Auto: Leon 5F ST FR
przepiekne auto! minimalnie dupcie mu tylko podniesc ;)


Offline
 Profil    4393273
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 13 Kwi, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 27 Paź, 2006
Posty: 45
Skąd: Jatrzębie Zdrój
Jesli juz bedziesz robil kompletne lakierowanie, to zostaw ten kolor. Swietnie sie prezentuje i pasuje jak ulał.



_________________
Moje "akwarium":
viewtopic.php?t=19609
Polo 86C 2F '92 1.3 NZ "Universal",
Montana Green Metalic
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 60 [ 893 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe