Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 5 z 40 [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pią 02 Lip, 2004
Posty: 1
Skąd: GLIWICE
Witam!
Od niedawna jestem posiadaczem VW Golfa 3 1.8 silnik ABS.W zwiazku z tzm witam wszystkich na forum i od razu mam pytanie do Was odnosnie gazu do niego. Jaka polecalibyscie mi instalacje, na co zwracac szczeglna uwage wybierajac warsztat.
Z gory dzieki za rady
Pozdrawiam



_________________
"życie jest jak pudełko czekoladek..."
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 12 Kwi, 2004
Posty: 8
Skąd: Bełchatów/Lodz
Drako: w/g mnie mylisz sie. Sa juz od pewnego czasu kredyty dofinansowane przez panstwo na budowe ogrzewania swoich domow za pomoca nie szkodliwych srodkow takich jak wlasnie gaz, olej opalowy... Wiec kto wie moze instalacje LPG beda dofinanosywane?


I drako widze jestes wielki wodz na forum. Cos sie nie podoba to del. Chyba nie na tym polega polemika? Nie po to sie kreuje i rozwija fora w internecie... Sam prowadze forum 4 krotnie wieksze od tego i uwazam ze tam panuje napewno lepsza amtosfora niz ta ktora ty tu wprowadzasz a chyba nie oto chodzi ?

Jak masz gleboko w ... na czym kto jezdzi to po co prowokujesz dyskusje?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 37
Skąd: a kogo to... ;-)
[quote="GTO"]to jest ABF czy 9A ??

ja mam reduktor na 140KW, z kompensacją ale jest ona odłaczona, zwezka na mikserze jest tak mała (35mm) ze silnik sie dusi powyzej 5k rpm z braku tlenu.
jezdzi to nienajlepiej na wysokich obrotach ale opanowalem szybkie zdejmowanie w 5 minut ;) coby sie poscigac niekiedy , jaka ty masz zwezke ??


dozbieraj i zaloz wtrysk gazu a problem z ubytkiem mocy zniknie.[/quote

gto jak to masz odloczona kompensacje??? ja ma reduktor 100 podobno do 140 km i srednice otworu 3,2 spalanie okolo 15 -17 ltr v max 180 i obrotek stoi na 4800 naj gorsze jest to ze na paliwie wogle jest kicha -- mogłobys dać jakies fotki spod machy konkretniejsz -----------aaaaaa ta 16v to 9a w corrado


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 133
Skąd: EPA
Gadu-Gadu: 3513426
Auto: zardzewiały vw
houseress napisał(a):
a ja mam teraz instalacje gazowa w silniku gaznikowym 1.6 (golf mk1) i mam pytanie: czy gdybym chciala zrobic swapa na silnik 1.8 8v to przerobka gazu z gaznika na wtrysk duzo by mnie wyniosla? :roll:



ja mialem tak przerubke zapalcilem cos kolo 250zl i zostal mi jeszcze stary mikser kotry za 80-zl sprzedalem



_________________
www.g-lab.pl
Offline
 Profil    3513426
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 13 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 28 Mar, 2004
Posty: 18
Skąd: Czechowice-Dziedzice
do ROBSON'a

jest odłączona dlatego że w digi jej nie potrzebuje, jak miałem ke-jet to była podpieta.

chyba coś zadużo twoj silnik spala tego LPG, sprobuj przykrecic go troche.
mi sie udało na LPG rozkrecić do 210 / ok. 6500 rpm , na benzynie jest mocniejszy ale limiter odcinał paliwo przy ~6400 na 5'tce , mam juz zmodyfikowane mapy i limiter ale nie badałem V-max. czekam na ostrzejsze wałki a pozniej zobaczymy.

oto fotka , mam tylko taką

Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 13 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 37
Skąd: a kogo to... ;-)
WOW TO JUZ WIEM CZEMU KOMPENSACJA NIEPOTSZEBNA :-D JA TEZ JUZ ZYGAM K-JETEM NAPISZ PROSZE CZY DUZO BYLO PRZEROBEK ZE ZMIANA WTRYSKU ?? TZN INSTALKA TEZ ROZUMIEM ?? CO I OD CZEGO ZASTOSOWALES CZY ZADOPTOWAłEŚ :mrgreen: THNX


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 13 Lip, 2004 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 1916
Skąd: CzęstochowA
Gadu-Gadu: 0
Skype: drake_vw
Auto: VW Corrado G60, Lex IS-F, A5, BMW X1
(A)rturo napisał(a):
Drako: w/g mnie mylisz sie. Sa juz od pewnego czasu kredyty dofinansowane przez panstwo na budowe ogrzewania swoich domow za pomoca nie szkodliwych srodkow takich jak wlasnie gaz, olej opalowy... Wiec kto wie moze instalacje LPG beda dofinanosywane?


I drako widze jestes wielki wodz na forum. Cos sie nie podoba to del. Chyba nie na tym polega polemika? Nie po to sie kreuje i rozwija fora w internecie... Sam prowadze forum 4 krotnie wieksze od tego i uwazam ze tam panuje napewno lepsza amtosfora niz ta ktora ty tu wprowadzasz a chyba nie oto chodzi ?

Jak masz gleboko w ... na czym kto jezdzi to po co prowokujesz dyskusje?


Powiem tak, zostal utworzony tenat o gazie na wasze zyczenie i oki tu jest miejsce do pisania o tym, a ja tylko pilnuje porzadku na forum!! Alez ja przeciez nie neguje zadnej polemiki wrecz podejmuje ja!!

Ale wedlug mnie naprawde nie ma najmniejszej szansy zeby rzad dofinansowywal LPG :!: A wrecz przeciwnie!! Ale pozyjemy zobaczymy!!

JASNE ZE NIE O TO CHODZI ZEBY BYLA ZLA ATMOSFERA NA FORUM, TYLKO O GAZIE JEST JEDEN TEMAT I PROSZE PISZCIE TYLKO W NIM O GAZIE A NIE BEDZIE ZADNYCH PROBLEMOW I PISZCIE SENSOWNIE :!:



_________________
Worthersee Tour 2003 - 2013

And every year all good shit like: MIVW, Edition 38, VagEvent, Blasen, Bautzen, VW Mania, itd...

https://www.facebook.com/DrakeVW

Image
Offline
 Profil    drake_vw
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 14 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 02 Lip, 2004
Posty: 29
Skąd: bYdGoSzCz
witam
w moim MK2 mam silnik 1,8 RP (mono wtrysk)
czy warto zalozyc?
slyszalem tez ze lepiej nie zakladac jakiegos sterownika komputerowego czy jakos tak.
jesli ktos posiada silnik RP i inst LPG to prosze o wyrazenie swego zdania ..

thx i pozdro


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 14 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 22 Kwi, 2004
Posty: 18
Skąd: Wrocław
załóż instalacje dedykowaną do golfa w jakimś dobrym/poleconym zakładzie i nie "jak najtaniej" to będziesz zadowolony. Jak sie znasz na mechanice/elektryce/kombinowaniu i masz dużo czasu to zakładaj najtańszą, ale jak na montażu oszczędzisz pare stów, to szybciutko będziesz musiał doinwestować.



_________________
obecnie w Hull, East Yorkshire
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 14 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 28 Mar, 2004
Posty: 18
Skąd: Czechowice-Dziedzice
hasek napisał(a):
witam
w moim MK2 mam silnik 1,8 RP (mono wtrysk)
czy warto zalozyc?
slyszalem tez ze lepiej nie zakladac jakiegos sterownika komputerowego czy jakos tak.
jesli ktos posiada silnik RP i inst LPG to prosze o wyrazenie swego zdania ..

thx i pozdro


miałem w tym silniku system ze sterownikiem i było wszystko ok.
bez sterownika ECU łapie błędy i dzieją sie poźniej cyrki po przełączeniu na benzyne.

spalanie w RP 8 min, max 12,5 L na 100km

a wygladało to tak

Image

sterownik

Image

silnik krokowy elektrozaworu regulacji przepływu

Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Mój 1.6 to smok
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 24 Lip, 2004
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała
Witam was
mam silnik 1.6MPI 101KM w Mk1 palil mi max 9 pb.
no ale to bylo morderstwo mojego portwela i zmuszony bylem lpg wsadzic.
najpierw mialem normalna instalacje z zaworkiem na wezu. Po jakichs 2tys km zaczol strzelac a w tych silnikach jest plastikowy klektor.... za ktoryms razem jak pierdyknelo no to sie posypal w drobny mak :evil:
kupilem stalowy 500zl kurna.... no ale coz strzaly mnie nie bolaly pozniej :) pozniej koles zaproponowal mi silnik krokowy i komputer za 100zl z montazem (nowka). wiec dlugo nie myslalem. zaworek na wezu zostawilem rozkrecilem go na maxa. i od tej pory az do teraz czyli po okolo 9 miesiacach i przejechaniu 10tys km ani jednego strzala.
no ale sa tez minusy tego wszystkiego... :(
tem smok wsysa mi 14L gazu... co jest grane...???
spadku mocy ani dynamiki w poruwnaniu do pb nie odczuwam.. a czasami nawet lepiej bo nie ma odciecia i kreci sie lepiej ale to spalanie mnie dobija..
jak skrece srube tak zeby jakos to auto jechalo to pali 10L/100km ale mul straszny. da sie cos z tym zrobic ??


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mój 1.6 to smok
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 22 Kwi, 2004
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Zeus napisał(a):
spadku mocy ani dynamiki w poruwnaniu do pb nie odczuwam.. a czasami nawet lepiej bo nie ma odciecia i kreci sie lepiej ale to spalanie mnie dobija...
...da sie cos z tym zrobic ??


da się, nie kręć go do odcięcia i trzymaj często homoseksualista gazu w jakiejś odległości od podłogi.
Świece-wymiana co 10tyś(chyba że masz 4-ro elektrodowe)
filtr powietrza-co 10tyś
filtr gazu-co 15 tys.

Jak o tym bedziesz pamietał to powienien zejść niżej.



_________________
obecnie w Hull, East Yorkshire
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 24 Lip, 2004
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała
no tak.. ale nie umiem trzymac gazu daleko od podlogi :P Nie no zartuje jak smigam spokojnie bez szalenstw.. testowalem na calyn zbiorniku gazu.. normalnie mnie szlag trafial.. to spalil mi 12.5L/100.. 1.5 litra spokojnie czy "nie pokojnie".... troszke duzo to pali...
Świece mam 3 elektrodowe filtr powietrza oj nie wymienialem dawno troszke brudny jest filtr gazu jeszcze spoko.. 3tys km
nie wiem. moze to to ze mam rure nad kolektor ssacy dana.. i ssie gorace powietrze... moze to przez to ???
POMOCY CHLOPAKI !!!


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 24 Lip, 2004
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała
apropos.. pomozcie z tym spalaniem

chetnie bym sie bryknal takim vr6... nie mialem jeszcze okazji :(
moze ktos z bielska-bialej ma vr6 :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 25 Lip, 2004 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 1916
Skąd: CzęstochowA
Gadu-Gadu: 0
Skype: drake_vw
Auto: VW Corrado G60, Lex IS-F, A5, BMW X1
.....wiec wszystkie ostatnie posty, ktore nie powinny sie tu znalezc zostaly skasowane i dzieki tym ktorzy je pisali..

Jesli ktos ma jakies zastrzezenia dotyczace mojej pracy na forum to Yamscha i Kondor bardzo chcetnie was wysluchaja na Priv!!

EDIT: Wysłuchali i niestety od dzisiaj ja musze narazie tutaj pomoderować :x także tak jak napisałem w poscie ponizej - KoNdoR



_________________
Worthersee Tour 2003 - 2013

And every year all good shit like: MIVW, Edition 38, VagEvent, Blasen, Bautzen, VW Mania, itd...

https://www.facebook.com/DrakeVW

Image
Offline
 Profil    drake_vw
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 5 z 40 [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe