Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 4 z 40 [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 08 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 08 Cze, 2004
Posty: 2
Skąd: Poznań
hehe(tak! jestem dziewczyna!)...a ile wynosi taka roznica? chociaz w przyblizeniu? :oops:


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 08 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 1
Skąd: (071) Wołów
ToMo6 napisał(a):
A co myślicie o zagazowaniu Polo z silnikiem 1.3 (wersja z 55 KM silnikiem)

Chciałem założyć gaz firmy BRC (jest to pewnie I generacji) za 1600 zł ale gadałem z wujkiem i powiedział że to jest gówno i lepiej założyć droższy gdzieś za ok. 2500 zł

Co o tym sądzicie ??? Czy ktoś zakładał w swojej Polówce tą tańszą instalacje ???


Ja mam załozoną instalację firmy BRC w MK III 1.8 i wszystko ładnie mi hula. Przejechałem już około 20 tyś km na tej instalacji i nie mam żadnych problemów.
Moim zdaniem to czy będzie dobrze hulac czy źle top zalezy od typów którzy ci to założa. Jak kolesie są kumaci to nie ma problemów a jak nie do końca jarzą swoją robotę to zawsze cos ci się zepsuje.
A swoją droga do takiego małego silnika chcesz założyć LPG? To chyba dużo nie pali(no chyaba ze trzaskasz dużo kilometrów). Ja jak bym nie musiał to gazu bym sobie nie zakładał lecz cóż względy ekonomiczne (robię dużo kilosów w miesiącu) przeważają :evil:



_________________
<MK III>
rezaczowe forum LOG IN <-- klik
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 08 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pon 03 Maj, 2004
Posty: 4
kaczor napisał(a):
noname napisał(a):
jezuuu gaz vr6.... osiagi albo ekonomia! =Tomi= mial vr'a na gazie... same problemy... i jeszcze mula lapie konkretnego :-D


Zapraszam 6.07 na jazdę VR6 z instalką za 5800 , schowam przełącznik i będziesz strzelał czy jedzie na "nos-ie" czy na benzynie



bardzo chętnie podejmę wyzwanię jako max. przeciwnik gazu....

jak przegram mogę zaproponwać:
-rabat na części średnio 45% od cen det. inter cars, team, fota itd.
-motaż za psie pieniądzę ( u człowieka który to w vw przebiera od kilku lat....tylko i wyłącznie vw i trudno jest się do niego dostać bo ma termininy terminy i jeszcze raz terminy!!!!!!!!! ).....

a może skrzynkę vódki?


CO mam w zamiam? :oops:
jak jesteś z Wawy to daj znać....... :twisted:


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 11 Lip, 2004 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 440
Skąd: Częstochowa
kaczor napisał(a):
noname napisał(a):
jezuuu gaz vr6.... osiagi albo ekonomia! =Tomi= mial vr'a na gazie... same problemy... i jeszcze mula lapie konkretnego :-D


Zapraszam 6.07 na jazdę VR6 z instalką za 5800 , schowam przełącznik i będziesz strzelał czy jedzie na "nos-ie" czy na benzynie


Chętnie Ci pokaze jak powinien jezdzic Vr6 :-D



_________________
Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 1916
Skąd: CzęstochowA
Gadu-Gadu: 0
Skype: drake_vw
Auto: VW Corrado G60, Lex IS-F, A5, BMW X1
VR6 napisał(a):
kaczor napisał(a):
noname napisał(a):
jezuuu gaz vr6.... osiagi albo ekonomia! =Tomi= mial vr'a na gazie... same problemy... i jeszcze mula lapie konkretnego :-D


Zapraszam 6.07 na jazdę VR6 z instalką za 5800 , schowam przełącznik i będziesz strzelał czy jedzie na "nos-ie" czy na benzynie


Chętnie Ci pokaze jak powinien jezdzic Vr6 :-D



Pokaz im, pokaz he he :!: :lol:

A powiedz mi kolego od zakiszonego VRa kiedy ta instalacja ci sie zrekompensuje liczac wszystkie koszty jak instalacje, drozsze przeglady, jakies regulacje, na bank jakies naprawy, itd....... :?: Jak masz szczescie to nic ci nie nawali ale przewaznie sie pi..... wszystko i jestes jeszcze w plecy z kasa!! I takie to sa pozorne oszczednosci :lol:


Co do samego tematu o gazie to widze ze tu balagan jest i sie za to wezme zaraz :!: :evil:
I niech mi ktos wytlumaczy dlaczego zakladacie nastepne tematy o gazie :?: Malo wam jeden czy moze niektorzy nie dowidza ze jest juz jeden :?: Jeszcze troche i nie wytrzymam i bede tylko DELETE wciskal a wtedy wszystkie tematy o gazie znikna razem z tym :!: Wiec apeluje zeby moje oczy juz nie ujzaly nastepnego tematu o tym samym na technicznym :!: :!: :!:



_________________
Worthersee Tour 2003 - 2013

And every year all good shit like: MIVW, Edition 38, VagEvent, Blasen, Bautzen, VW Mania, itd...

https://www.facebook.com/DrakeVW

Image
Offline
 Profil    drake_vw
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
DrAkE napisał(a):
VR6 napisał(a):
kaczor napisał(a):
noname napisał(a):
jezuuu gaz vr6.... osiagi albo ekonomia! =Tomi= mial vr'a na gazie... same problemy... i jeszcze mula lapie konkretnego :-D


Zapraszam 6.07 na jazdę VR6 z instalką za 5800 , schowam przełącznik i będziesz strzelał czy jedzie na "nos-ie" czy na benzynie


Chętnie Ci pokaze jak powinien jezdzic Vr6 :-D



Pokaz im, pokaz he he :!: :lol:

A powiedz mi kolego od zakiszonego VRa kiedy ta instalacja ci sie zrekompensuje liczac wszystkie koszty jak instalacje, drozsze przeglady, jakies regulacje, na bank jakies naprawy, itd....... :?: Jak masz szczescie to nic ci nie nawali ale przewaznie sie pi..... wszystko i jestes jeszcze w plecy z kasa!! I takie to sa pozorne oszczednosci :lol:


Co do samego tematu o gazie to widze ze tu balagan jest i sie za to wezme zaraz :!: :evil:
I niech mi ktos wytlumaczy dlaczego zakladacie nastepne tematy o gazie :?: Malo wam jeden czy moze niektorzy nie dowidza ze jest juz jeden :?: Jeszcze troche i nie wytrzymam i bede tylko DELETE wciskal a wtedy wszystkie tematy o gazie znikna razem z tym :!: Wiec apeluje zeby moje oczy juz nie ujzaly nastepnego tematu o tym samym na technicznym :!: :!: :!:


o ja cie, to straszne...jesli ktos bije duzo km to mu sie zwroci szybko! regulacje sa darmowe tam gdzie zakladales... naprawy gazu? a niby po co? ja nie znam nikogo komu gaz by sie popsul...

Ale ja znam...

drozsze przeglady?a dlaczego? :roll:
Heh To malo wiesz... bo przeglady sa drozsze!!

balagan?! ze ktos otworzyl o gazie temat na glowym o technicznym? zauwaz ze jest on poczatkujacy...jeden temat i odrazu delete wszystko..heh... jako moderato powinienes byc do wszystkiego nastawiony tak samo!

Niestety do gazu mnie nikt nie przekona, ale to nie jest wazne bo kazdy ma prawo miec wlasna opinie!! Jestem nastawiony tak samo do wszystkiego i tak jak turbo tak i gaz ma byc tylko w jednym temacie, a otwieranie nastepnych powtarza sie juz ktorys raz!! Juz mam dosc upominania ludzi.

ps/ lepiej zeby vr6 nie pokazywal jak jezdzi vr6 innym :wink: to nie fair :P



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 37
Skąd: a kogo to... ;-)
SORKI ZE NAJPIERW NAPISALEM NA TECHNICZNYM ALE NIE ZWROCILEM UWAGI NA TEN TEMAT -----PROSZE O OPINIE UZYTKOWNIKOW 2.0 16 V JEZDZACYCH NA GAZIE DODATKOWO JAKIEJ WIELKOSCI REDUKTORY MACIE (JA MAM SETKE ) JAKĄ SREDNICE OTWORU W MIKSERZE ? CZY REDUKTORKI MACIE Z KOMPENSACJĄ ( TYM CHOLERNYM DOPCHNIECIWEM GAZU WE WTRYSKU MECHANICZNYM ) I JAKIE MACIE OSIAGI I SPALANIE U UMNIE COSIK MI NIE PASUJE :( I AUTO JEZDZI BO MUSI

POZDRO FROM POZNAN

Spoko nowy jestes wiec daruje :wink:

DrAkE


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 28 Mar, 2004
Posty: 18
Skąd: Czechowice-Dziedzice
to jest ABF czy 9A ??

ja mam reduktor na 140KW, z kompensacją ale jest ona odłaczona, zwezka na mikserze jest tak mała (35mm) ze silnik sie dusi powyzej 5k rpm z braku tlenu.
jezdzi to nienajlepiej na wysokich obrotach ale opanowalem szybkie zdejmowanie w 5 minut ;) coby sie poscigac niekiedy , jaka ty masz zwezke ??


dozbieraj i zaloz wtrysk gazu a problem z ubytkiem mocy zniknie.



_________________
DIGITUN.PL
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 12 Kwi, 2004
Posty: 8
Skąd: Bełchatów/Lodz
tutaj jest kalkulator do gazu: http://autocentrum.pl/?FF=148
I ja myslac przyslosciowo i kupujac bmw E36 bede zaladal 3 lub 4 generacje powiedzmy 4tys zl za instalke
Benzyna powiedzmy 3.9 zl za 1litr
LPG: 1.6zl za 1 litr
W ciagu roku przejzdzam ok 20-40tys km. Zakladam ze przejade 30tys
W miescie spale ok 11 litrow benzyny w trasie powiedzmy 8 a lpg zwieksza sie o mniej wiecej 2 litry.
Przeglad z lpg to koszt 160zl bez lpg to 100zl dodatkowo koszty to co iles tam km filtr i moze swiece lepsze czyli dodatkowe koszty szacuje na 150zl i reszte opcji nie zaznaczam..
Otrzymujemy ze instalacja zwroci sie juz w 1 roku uzytkowania zakladajac ze jest to III typ instlaki IV typ instalki to juz ok 5tys...
I przy takich typach instalki zero wplywy na spadki mocy...
Nadal s przeciwnicy gazu? To poroponowalbym obejzec ostani program o LPG na tvn turbo jak wypowiadal sie jakis inzynier o szkodliwosci lpg na samochod


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 1916
Skąd: CzęstochowA
Gadu-Gadu: 0
Skype: drake_vw
Auto: VW Corrado G60, Lex IS-F, A5, BMW X1
No wiec wpisalem juz wszystkim uwagi jakie do nich mam :!: Wiec prosze nie popelniac drugi raz tych samych bledow :!:

Co do tego przelicznika to niby wychodzi taniej. Oki spoko ze tak jest - lepiej dla was!! Jesli ma sie szczescie i nic sie nie sypnie :!:

Ja i tak wole sobie smigac na benzynce!! Hmmmm.. powinien tam byc jeszcze przelicznik z ROPY na LPG :!: Bo to by mnie bardziej ciekawilo gdyz jesli nie bylo by mnie stac na benzyne do auta to kupil bym ropniaka a nie kisil fure!! Ciekaw jestem jak by sie mialo to porownanie poniewaz ropniaki sie malo psuja (mniej niz auto z gazem), wiecej przejada, duuuzo mniej pala, osiagi maja lepsze niz auto na gazie, przeglady kosztuja normalnie, a jesli jeszcze ktos leje opal za 1zł to juz nawet ci co maja gas moga pomarzyc o takiej oszczednosci :lol: lecz sa drozsze mniej wiecej tyle co koszt instalacji LPG w porownaniu do benzyniaka :!: To by bylo ciekawe......



_________________
Worthersee Tour 2003 - 2013

And every year all good shit like: MIVW, Edition 38, VagEvent, Blasen, Bautzen, VW Mania, itd...

https://www.facebook.com/DrakeVW

Image
Offline
 Profil    drake_vw
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 22 Kwi, 2004
Posty: 18
Skąd: Wrocław
tylko że jak ktoś leje opał do diesla, to nie pisz że się nie psuje, w starych padają wtryski, mocy jest mniej, kopcą, a w nowych padają pompy...

o gazie jest dużo, ja też bym nie założył gazu, gdyby mnie było stać na benzyne(robie 3-5tyś km miesięcznie, a śmigam 5cylindrówką)

ale nie ku temu ma służyć ten wątek.

P.S. instalka bezpośredniego wtrysku gazu za 6000 może dać Ci większą moc niż na benzynie...
jak nie czytałeś to polecam http://www.godula.pl/index.php?mode=Ofe ... 20gazowych
aha, ja nie chce Cie przekonać do gazu, wyrażam tylko swoją opinie 8)



_________________
obecnie w Hull, East Yorkshire
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 1916
Skąd: CzęstochowA
Gadu-Gadu: 0
Skype: drake_vw
Auto: VW Corrado G60, Lex IS-F, A5, BMW X1
O opale ja pisze w skrajnym przypadku, zreszta opal do disla to dla mnie to samo co gas w benzynie!! A moze i da sie zrobic zeby lepiej szlo auto na gazie ale wtedy pali kosmiczne ilosci tego gazu!! Ale nie wazne!! Jalowa to dyskusja!!

Interesuje mnie tylko porownanie disla z zakiszona furka!!



_________________
Worthersee Tour 2003 - 2013

And every year all good shit like: MIVW, Edition 38, VagEvent, Blasen, Bautzen, VW Mania, itd...

https://www.facebook.com/DrakeVW

Image
Offline
 Profil    drake_vw
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 12 Kwi, 2004
Posty: 8
Skąd: Bełchatów/Lodz
Drake poczekaj jeszcze troche jak lpg bedzie dofinanosywana przez rzad za to ze nie zanieczyszcza powietrza :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 440
Skąd: Częstochowa
(A)rturo napisał(a):
Drake poczekaj jeszcze troche jak lpg bedzie dofinanosywana przez rzad za to ze nie zanieczyszcza powietrza :)


Pewnie .. lepiej sie udusić?? :mad:



_________________
Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 1916
Skąd: CzęstochowA
Gadu-Gadu: 0
Skype: drake_vw
Auto: VW Corrado G60, Lex IS-F, A5, BMW X1
(A)rturo napisał(a):
Drake poczekaj jeszcze troche jak lpg bedzie dofinanosywana przez rzad za to ze nie zanieczyszcza powietrza :)


Watpie zeby tak sie stalo!! Bardziej jest prawdopodobne ze gas jeszcze zdrozeje jak coraz wiecej ludzi go zaklada.


GTO napisał(a):
ludziki dajcie sobie spokój , tu powinna być moim zdniem dyskusja co i jak a nie kto jest za a kto przeciw , wogole taka rozmowa nie ma sensu , jak kolega ktory jest przeciw LPG lubi benzyne to niech tu nie zaglada i nie podnosi ludziom cisnienia.


Po pierwsze "kolego GTO" to dzial techniczny jest pod moim nadzorem i ja tu ustalalm kto ma prawo, gdzie i po co zagladac :!: Wiec sie ograniczaj troche.

Po drugie to tu ma byc wlasnie dyskusja co i jak, a ja z nikim nie dyskutuje "za i przeciw" poniewaz to kazdego indywidualna sprawa czy jezdzi na gazie czy nie, a ja mam to gleboko w .......

A po trzecie twoj post zostaje skasowany bo jest zbedny w tym temacie :!:



_________________
Worthersee Tour 2003 - 2013

And every year all good shit like: MIVW, Edition 38, VagEvent, Blasen, Bautzen, VW Mania, itd...

https://www.facebook.com/DrakeVW

Image
Offline
 Profil    drake_vw
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 4 z 40 [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe