Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Sob 06 Lut, 2010 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Maj, 2008
Posty: 411
Gadu-Gadu: 0
Auto: Volvo s60 2.4t & Passat B6 BMR DSG
Witam,

Spotkalem na swojej drodze czlowieka-hiene. Wykorzystuje on szok powydpadkowy i niewiedze zyciowa czlowieka.

Niedawno mialem stluczke w Poznaniu, a mieszkam tu tylko chwilowo, wiec nie mam zadnych znajmosci, czy wielkiej wiedzy o tym miescie. Był to mój pierwszy wypadek. Na miejscu wypadku zjawil sie po paru minutach laweciarz, policja pomimo natychmiastowego wezwania nie zjawila sie. Jako, ze spieszylem sie na egzamin, postanowilem oddac auto w rece laweciarza.

Do rzeczy. Ten czlowiek to typowy cwaniaczek z Poznania, ktory wmawia ludzia bzdury o zwracaniu pieniedzy przez firme ubezpieczeniowa nawet do 3 tys za lawete, co jest oczywista nieprawda, ale czlowiek niedoswiadczony zyciowo o tym nie wie, wiec daje sie na to wszystko nabrac, płaci za lawete niebotyczne sumy i potem pieniadze ktore niby mial odzyskac z firmy ubezpieczeniowej przepadaja, a laweciarzowi nic nie mozna zrobic.

Samochody trzyma w dziupli na ulicy Średzkiej w Poznaniu (obok św. Michala, salonu Mercedesa). Swoj 'zaklad naprawczy' ktory bardziej przypomina sodome i gomore ma w suchym lesie obok stacji orlenu. Jego numer telefonu 504555555 , 602 771 388 . Na wizytowce nie ma nawet swojego adresu.

Czlowiek ten sprawia problemy do tego stoponia, ze gdy zalatwilem swoja lawete z miejsca odleglego o 200 kilometrow (tam mam zamiar naprawiac samochod), to po podjechaniu 200 kilometrow laweta i checi odebrania WLASNEGO samochodu, odmawia i ciagnie na drugi koniec miasta aby uregulowac jakies rachunki niewiadomo skad wziete. Policja oczywiscie nic nie moze zrobic, bo trzeba by zglosic sprawe, rozpatrywanie trwa, a moj samochod nadal niszczalby w ich dziupli.

Jeszcze jedna sprawa, co do traktowania samochodow przez niego. Moj samochod, przy mnie, wyciagal z tej swojej dziupli innym samochodem zabranym z miejsca wypadku, ktory byl bez calego przodu, chlodnica sobie wisiala, jakies kable rowniez. Moj samochod mial po wizycie w tej dziupli kolejne wgniecenie na tylnym blotniku, ewidentnie od pchania. Wypychaja samochody za lusterka itd.

Drodzy vwmaniacy i nie tylko, uwazajcie na niego, poniewaz lepiej zaplaci mandat za wypadek i miec pewna lawete policyjna niz, tracic nerwy i spore pieniadze przez tego cwaniaka.

Imie i naziwsko z pieczatki: Piotr W. niejaki Ćwirek, Telefony: 504 555 555 , 602 771 388. Zolta wizytowka z tylko takim napisem " Pomoc drogowa 24H tel. 0 504 555 555 , 0 602 771 388 Auta zastepcze na czas naprawy"

Jezeli ktos jeszcze zostal przez niego wycwaniaczony to prosze o kontakt.

Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Sob 06 Lut, 2010 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 05 Lip, 2006
Posty: 4247
Skąd: Suchy Las / Poznań
Gadu-Gadu: 4722144
Auto: Felicita i B3 US
Lakier
ja jestem z suchego zrobie wywiad :)



_________________
Stylepoznan
35i GLX

Image
Offline
 Profil    4722144
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2010 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 18 Wrz, 2010
Posty: 0
Gadu-Gadu: 0
Auto: mertedes
witam

wczoraj mielismy wypadek w poznaniu, tak jak powiedziales w przeciagu kilku minut zjawila sie laweta, koles nawet nie zapytal czy wszystko ok a podsowal jakies dokumenty do podpisania, sam zaczol wciagac auto na lawete zanim w ogole zgodzilismy sie na to, zabral auto i teraz oczekuje od nas ze zaplacimy mu za lawetowanie spora kase, malo tego, chcielismy dzis odebrac auto ale stwierdzil ze zaklad jest nieczynny..... wiec w poniedzialek mamy zglosic sie po auto i zaplacic 30 zl za parkowanie auta na jego placu!!!!!!!! istne wymuszenie, zgadzam sie z toba to zwykla hiena zerujaca na czyims nieszczesciu, jezeli kto bedzie mial wypadek w poznaniu, lepiej nie oddawajcie mu auta......

pozdrawiam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Śro 12 Sty, 2011 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 12 Sty, 2011
Posty: 0
Gadu-Gadu: 0
Auto: citroen xsara
miałem w listopadzie wypadek, na szczęście nie z mojej winy, ale mniejsza z tym.

problem polega na tym, że do Gościa nie można się w ogóle dodzwonić, nie wim gdzie odstawił moje auto i trochę jestem przerażony, po tym co przeczytałem powyżej.

co robić?!


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Śro 12 Sty, 2011 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Sty, 2010
Posty: 41
Gadu-Gadu: 0
Auto: Brak!
Idź na policje nie czekaj i opowiedz historie co i jak i kto


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Śro 12 Sty, 2011 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 12 Sty, 2011
Posty: 0
Gadu-Gadu: 0
Auto: citroen xsara
Troszkę się wyjaśniło... Po chyba 20-stu próbach odebrała telefon, pewna Pani, która powiedziała, że ów laweciarz zniknął jakieś dwa tygodnie temu i nie wiadomo co się z nim dziej ani gdzie jest. Podała mi nazwisko: Piotr Wróblewski. Wspomniana Pani zajmuje się tym, by pooddawać klientom samochody, ale nie wie prawie nic na ich temat i czyje są, gdyż wszystkie informacje miał Pan, który zniknął.
W tej sprawie można się czegoś dowiedzieć pod numerami:

504-555-555 (z wizytówki); 797-248-848 (numer pani, która się tym zajmuje)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Śro 12 Sty, 2011 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 12 Sty, 2011
Posty: 0
Gadu-Gadu: 0
Auto: citroen xsara
jeszcze miejsca, o których wiem gdzie mogą być samochody: ul. Śremska 20; ul. Bnińska 22


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2011 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
no nieźle,
z tym należy iść na Policje !
skoro takie sytuacje mają miejsce ten człowiek w ogóle nie powinien mieć uprawnień na holowanie aut.



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2011 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pią 25 Mar, 2011
Posty: 0
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW polo
Ja dokładnie w zeszłym roku w kwietniu miałam wypadek. Pan pojawił się po chwili razem z policją.

Z wszystkimi opiniami się zgadzam. Wciskanie kitu i wykorzystanie sytuacji .. tak najkrócej to można nazwać.

Dziś otrzymałam list że mam do zapłaty jakieś zaległe 500 zł.
Wypadek nie był z mojej winy...a cierpię
już prawie rok nie wiem teraz co mam zrobić


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2011 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Maj, 2008
Posty: 411
Gadu-Gadu: 0
Auto: Volvo s60 2.4t & Passat B6 BMR DSG
idz do UOKIK i wytłumacz sprawe, napewno Ci pomogą.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2018 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 18 Gru, 2018
Posty: 1
Gadu-Gadu: 0
Auto: Mazda
Dzień dobry!
Mam problem z tym człowiekiem - niestety dalej funkcjonuje w przestrzeni społecznej! Byłabym przewdzięczna za chwilę rozmowy z innymi poszkodowanymi.
Aktualnie twierdzi, że parkuje auta przy Umultowskiej koło Intermarche. Działa pod "firmą" żony.
Proszę o wiadomość.
Ewa


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2021 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 18 Lis, 2021
Posty: 1
Gadu-Gadu: 0
Auto: Skoda felicia
Spodziewałem się takich opini o tym człowieku.
Wpisałem w google jego nr telefonu i trafiłem tutaj.
Ze względu na anonimowość nie będę się rozpisywać.
Napiszę tylko, że miałem nieprzyjemność go spotkać po stłuczce, od razu postłuczce podjechał lawetą.
Masa problemów i latanie po Poznaniu.
Co mnie najbardziej rozbawiło, gość przebija w przywiezionym autom do swojej dziupli opony hahaha by nikt kto przyjdzie po swój samochod mu nie odjechał...
Krętacz i wyzyskiwacz.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Pią 19 Lis, 2021 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pią 19 Lis, 2021
Posty: 5
Gadu-Gadu: 0
Auto: audi
W każdym mieście znajdzie się jakiś taki laweciarz.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Uwaga na laweciarza z Poznania
PostWysłany: Śro 28 Gru, 2022 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 16 Lis, 2022
Posty: 26
Gadu-Gadu: 0
Auto: Passat
Dlatego ja sobie sprawdzam regularnie wymogi na holowanie itd - https://punkta.pl/akademia/abc-zakupu/h ... e-pojazdu/ dzięki temu w razie czego mogę szybko samemu zareagować


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 14 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe