Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 3 [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Jeśli Vw Scene Polska edycja kosztowała by ok 10zl to jestem na:
Tak  87%  87%  [ 59 ]
Nie  13%  13%  [ 9 ]
Razem głosów : 68

Autor Wiadomość
 Temat postu: Vw Scene - Polska edycja...
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
były 2 nr bodajże grudzień 2002 i luty 2003.Czasopismo które cieszy się chyba największą popularnością wśród Vw Maniaków.Koszt takiego to 9,90.Jak się okazało wiele osób uznała że to cena wygórowana min stego powodu zaprzestano nakład kolejnych nr.Osobiście rozmawiałem z redaktorem czasopisma...i to jeden z powodów choć były jeszcze inne.Dodam że patronem było czasopismo Auto Moto.
Czy ktoś wie może cokolwiek więcej w tej kwestii????
...może ta ankieta i wasze wypowiedzi będą miały kiedyś wpływ na dalsze losy tejże niezastąpionej gazetki tak więc proszę o obfite wypowiedzi,wasze opinie i sugestie....



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 11 Mar, 2005
Posty: 50
Skąd: Katowice-Murcki
Ja kupiłem bodajze 1 numer polskiej edycji i bardzo mi sie podobał,ale 2 numeru juz nigdzie nie spotkałem:(strasznie fajna gazeta i gdyby ukazywała sie regularnie na pewno bym kupował!!!



_________________
VW SILESIA CLUB

VW Golf II 1.3 NZ

Wynajem autokarów i busów
(32)255-64-70 (Katowice)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 25 Kwi, 2004
Posty: 257
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf Mk3 GTi
Jestem zdecydowanie na tak. 10 zł to nie jest w sumie tak bardzo duzo. Napewno kupowal bym ta gazete. Pozdrawiam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 768
Skąd: z wersalki :)
Gadu-Gadu: 2726778
Auto: Audi S3 8L
Ja mam takie pytanie bo osobiscie nie widziałem VW SCENE POLSKA wiec tak czy ta gazeta to niemiecki odpowiednik tylko przetłumaczona na język polski czy poprostu VW robione w polsce były ukazywane w tej gazecie co za tym idzie np fajne furki z VW ZONE maja szanse sie tam znaleźć :-D



_________________
AUDIS3
Image
Offline
 Profil    2726778
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 17 Wrz, 2004
Posty: 71
Skąd: NO/SKL
Równiez sie si enie spotkałem z Polska edycja ale gdyby taka si eukazywała to napewno bym kupował. I włąsnie burza dobrze zapytał jak to wogóle wyglada w Polskiej edycji?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
tak to był odpowiednik niemieckiej gazetki tylko że w nieco mniejszym wydaniu bo mniej stronek..ale redakcja się starała...i to był ich początek jestem przekonany że mają ponowną szanse lub ktoś inny na zaistnienie kwestia publikii sądzę że ma największe znaczenie.....



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 11 Mar, 2005
Posty: 50
Skąd: Katowice-Murcki
No to sa niemieckie samochody(przynajmniej były w 1 numerze).Była fajne II,garbusek,passat i wiele innych



_________________
VW SILESIA CLUB

VW Golf II 1.3 NZ

Wynajem autokarów i busów
(32)255-64-70 (Katowice)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 1010
Skąd: Rzeszów - Kraków
Gadu-Gadu: 1826453
Skype: dbbest
ja mam numer grudniowy 2002. Gazetka fajna czesto do niej wracam. Myśle że wraz z ew. rozwojem tej gazety również i Polskie auta miałby prawo bytu. Gdybym tylko uczyłsie w szkole niemieckiego kupowałbym niemiecką gazetkęi bym sobie czytał co jakiś czas. Szkoda tylko że cena w Empiku niem. VWScene sięga 20 kilku złotych. 10 zł za polskąedycje nie jest aż tak źle. Ale ja napewno nie kupowałbym co miesiąc ...



_________________
Automation & Robotics engineering

Image
Offline
 Profil    1826453 dbbest
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 26 Gru, 2004
Posty: 141
Skąd: Chełmno/Poznań
Ja rowniez nie spotkalem sie z wersja polska ale chcetnie bym zaczal kupowac szczegolnie jak byly by rowniez jakies ciekawe porady, opisy samochodo, imprez, itd. ogolnie czekam na kolejny numer :D



_________________
Pozdrawiam
Dariusz O.

http://www.dariuszostrowicki.com
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 05 Mar, 2005
Posty: 11
Skąd: Stargard Szczeciński
jestem jak najbardziej za!!! mam jeden numer(innych nie moglem dostac:() i gazetka naprawde fajna. jesli miala by to byc "przerobka" z niemieckiej to i tak by mi to nie przeszkadzalo, lubie ogladac ladnie zrobione autka skadkolwiek by nie byly:P pozdrawiam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 298
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 0
Auto: Passat B4 2.8 VR6
Dokładnie !! Były dwa numery jakie ukazały się, fakt nie były łatwo dostępne ale dla chcącego nic trudnego i ja dostałem oba w sklepach "żabka". Gazety były przedrukiem niemieckich gazet , dośc aktualnym przedrukiem, z kiepskim tłumaczeniem niemieckich artukułów(chyba ja nie znający idealnie niemieckiego coś bym lepiej sklecił - widać było poprostu brak obeznania w temacie VW ). Były nawet artykuły typowo polskie, ze srebrnym Golfem I Hot-a w roli głównej, wtedy modnym :/ , lecz tekst i zdjęcia do tego były kiepskie. Ogólnie gazeta ok, to były początki i wpadki oraz niedociągnięcia był normalną rzeczą i każdy by to wybaczył. Ale nie do wybaczenia jest to, że gazeta zeszła z rynku i nastąpił jej koniec, co mnie b.zdziwiło gdyż w takim małym mieście jak Świdnica , gdzie nie ma zbyt dużo fanów tuningu marki Vw gazeta nie miała problemu ze zbytem. Ja nawet po dłuższym czasie nieobecności tej gazety , pewengo dnia napisałem obszerny list(maila) do redakcji , na adres podany w gazecie. W liście opisałem moją fascynację marką, tuningiem, ludźmi związanymi z VW i wiele innych powodów które powodują że marka Vw jest tą jedyną, i takich ludzi jest wiele więcej !!. Zaproponowałem pomoc każdego rodzaju, podałem numer tel., mógłbym nawet poświęcić wolny czas aby w jakiś sposób pomóc twórcom tej gazety, ale co ........ NIC, nikt nawet nie raczył do mnie napisać, zadzwonić. poprostu olał mnie. Być może ten mail już jest nie czynny, ale może też ktoś poprostu to olał i ma to w d...pie, wydał dwa numery być może zarobił na nich kasę, a może i stracił i dałsobie spokój. Tylko kto normalny wydaje dwa numery gazety i po tym stwierdza że się nie sprzedaje i zawiesz wszystko, trochę to dziwne. To tyle :smutny:



_________________
Passat VR6
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 03 Wrz, 2004
Posty: 4
Skąd: Tarnów
jak by sie ukazala po naszemu to bylo by spoko ale za 10 zeta to mogla by byc grubsza niz pierwsze dwa numery :-D



_________________
VW 4 Life
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 23 Lis, 2004
Posty: 4
Skąd: wawa
Mam oba numery i gdyby sie nadal ukazywała miałbym wszystkie :)
10 zyla to nie majątek, a było przynajmniej co poczytać :)



_________________
VR666
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 1010
Skąd: Rzeszów - Kraków
Gadu-Gadu: 1826453
Skype: dbbest
Cytuj:
Zaproponowałem pomoc każdego rodzaju, podałem numer tel., mógłbym nawet poświęcić wolny czas aby w jakiś sposób pomóc twórcom tej gazety


Dokłądnie mysle że KONKRETNEJ pomocy by nie zabrakło. Mi akurat zaczynajasie wakacje, bede miał mnustwo wolnego czasu, a sami wiecie na czym najlepiej sie znam ... Obycie w dziedzinie pracy jako grafik tez juz mam za sobą ... można to ruszyc tylko trzeba wyjsć na przeciw ludziom a nie kasowac gazety po 2 numerach ...



_________________
Automation & Robotics engineering

Image
Offline
 Profil    1826453 dbbest
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Sty, 2005
Posty: 20
Skąd: Środa Wlkp.
10 zł to nie tak dużo. Warto dać tyle za taką gazetke, zwłaszcza że mam juz napis na przedniej szybie :)



_________________
Image

Darmowe fotki dziewczyn ZOBACZ!
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 3 [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe