Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 2 z 2 [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 30 Gru, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 29 Cze, 2004
Posty: 16
Skąd: Köln\Gdansk
yyy ja sie tak nie znam za bardzo ale jest jeden dobry argument za PS3 Grand turismo 5

Image


Ostatnio edytowany przez Reissdorf, Nie 30 Gru, 2007, edytowano w sumie 1 raz


_________________
~~Lucky 13~~
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 30 Gru, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sie, 2006
Posty: 2477
Skąd: BEMA ZOO GW CITY
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
link nie bangla



_________________
http://www.airpainter.pl/
SZABLONY MALARSKIE, NAKLEJKI ŚCIENNE, FOTOTAPETY itp.
http://www.foliedotykowe.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 30 Gru, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 02 Lis, 2005
Posty: 2833
Skąd: wolfsgruppe.com
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf I GTI 1.8 8V,Golf I Cabrio ,Bora V5
Ja tylko powiem tyle miałem PS i miałem XBOX i polecam XBOX :D



_________________
http://www.wolfsgruppe.com
Moja Golfina http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=24997 i tu tez http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=6944
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 30 Gru, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Wto 25 Gru, 2007
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Jezeli cie stac na gry za 200-250zł i masz TV z Full HD min 32cale to polecam PS3.
Natomiast do sprzetu bez HD polecam xboxa raz ze gierki masz za free z neta to i na zwykłym Tv bedzie to dobrze wygladac.Co do awaryjnosci xboxa to zalezy na jakiego trafisz polecam kupic go w miejscu gdzie zajamuja sie konsolami gdzies w twoim miescie ,dostaniesz gwarancje i zawsze bedziesz mogł sobie to załatwic na miejscu.
Zanim wyjda piraty na ps3 to mina wieki ,a do tego czasu ps3 stanieje dosc znacznie.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 31 Gru, 2007 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 01 Kwi, 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Pit nie sluchaj sie tych ludzi, ja mialem podobny ostatnio problem, poniewaz juz 40 lat nie gralem w nic, i postanowilem sie odswiezyc, kompa sie nie oplaca kupowac.
Powiem tak, kupiłem PS3 i jestem bardzo zadowolony, sam wyglad konsoli bije X`a, wyglada bardzo ekskluzywnie i dodaje lansu w pokoju :D a lans to wiadomo :D
Gralem na poczatku na Thomsonie zwyklym kwadracie 24 cale i mi sie bardzo podobalo, zobaczylem na 37 LCD w rozdzielczosci HD i szok macicy!
Grami sie nie przejmuj, kwiestia czasu jak bedzie jakis patent na piraty, gier orginalnych jest bardzo duzo i wiekszosci sa to bardzo dobre gry a nie jakies padaki, lub nudne, kolejny atut to Play Station wiec nie ma co porownywac Opla do Audi :D Niby auto to auto ale jednak :D
Ktos tu wymienil GranTurismo ja wlasnie kupilem konsole dla tej gry i GTA4,
Pozatym BluRay odtwarzacz... a to juz przyszlosc, jezeli lubisz grac w sieci to na PS3 masz darmowe granie na sieci a na Xie trzeba bulic.
Reasumujac jak ja kupywalem konsole to bralem tylko pod uwage ps3!
Pozdrawiam i bierz PS3



_________________
Golf GTi Mk1, Scirocco Mk2 "White Cat", Passat B4 Variant, Golf mk3 GTi Edition, Ventyl było...
... jest Scirocco 81`, Passat W8...
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 31 Gru, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 14 Paź, 2005
Posty: 150
Skąd: Opole
Gadu-Gadu: 0
Auto: dwójka
Co ja tutaj czytam to głowa mała . Opiszę swoje wrażenia odnośnie ixa360 ... Jeżeli zdecydujesz się na niego to wersja tylko premium ! 20GB dysku starcza , bezprzewodowy pad - fajna sprawa . Lecimy co do konkretów - awaryjność ixa jest przereklamowana ... jak ktoś może pisać że się zapalił :| , wybuchł czy coś ? :o . Owszem zdarzają się awarie i są w sumie dosyć częste , natomiast masz 2 lata gwarancji a serwis 'x' jest naprawdę na wysokim poziomie. Dzwonisz do nich , mówisz co się dzieje , zamawiasz kuriera i na ich koszt to leci .. za tydzień masz z powrotem konsolę. Mi się raz zdarzyło że padł , ale serwis był ok! i jeszcze w sumie w gratisie dostałem rzecz , którą opchnąłem na allegro za 200zł :P. Sprawa gry przez neta , świetna rzecz , niby te 120zł musisz zapłacić za rok gry na necie ale opłaca się . Czasem spędzałem przed konsolą wieczór i noc :P . Konsola nigdy mi się nie przegrzała ... Gry - jest ich sporo i można dobrać coś dla siebie , ja tak naprawdę groszem nie śmierdzę , aczkolwiek na brak gier nie narzekam , gdyż na allegro jest sporo okazji i tytuł , który wyszedł i kosztuje 250zł po krótkim czasie będzie kosztował nawet i 50% mniej. Jeżeli miałbyś jakieś pytania to pisz na GG , xboxa mam od roku i naprawdę nie narzekam , a wręcz polecam ! na zachętę kilka fotek - FORZA2 :

Image
Image
Image
Image
Image


i powiedz mi w którym GT4 pośmigasz corrado vr6 , golfem II GTI 16V , Mk4 R32 , Mk5 GTI ... a do tego dźwięk vr6 jest tak dokładnie nagrany , że przy podgłośnionym telewizorze można się naprawdę rozpłynąć :) dodajmy do tego charakterystyczne pssst i marzenie . W Forza2 możesz wymieniać silnik , kupić gwint , nowe felgi , niestety zmian blacharskich nie ma , ale można pomalować samochód jak się chcę , chłopaki nawet potrafią namalować obraz na furce ... Dodam tylko że ta gra jest dostępna only na xbox360 :P



_________________
Ekipa...... z niebieskiego Jeep'a :D
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 01 Sty, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sie, 2006
Posty: 2477
Skąd: BEMA ZOO GW CITY
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
dobra panowie
co do kupna drugiego lapa to nie usmiecha mi sie to
wiec chodzilo tylko i wylacznie o ps3 lub xbox360
dla tych co pisali ze xbox to musze ich zawiesc ale wczoraj pojechalem i kupilem PS3
hehe i skonczylo sie na tym ze nigdzie nie poszedlem na sylwak i katowalem z kobieta PS3 do 2 przy drinach z whiskacza :)
p.s. z gory dzieki za opinie



_________________
http://www.airpainter.pl/
SZABLONY MALARSKIE, NAKLEJKI ŚCIENNE, FOTOTAPETY itp.
http://www.foliedotykowe.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 01 Sty, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 14 Paź, 2005
Posty: 150
Skąd: Opole
Gadu-Gadu: 0
Auto: dwójka
ważne że jesteś zadowolony ;)



_________________
Ekipa...... z niebieskiego Jeep'a :D
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 2 z 2 [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe