Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 5 z 15 [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Gru, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 24 Sty, 2006
Posty: 1603
Skąd: Gli(vw)ice
Gadu-Gadu: 0
Auto: Polo G40 było...
skrypol napisał(a):
ja nawiazałem kontakt z pewna firma (a dokładniej z córka szefa)


Ty chytrzaku hehe ;)



_________________
GrAnAt- G inside: /viewtopic.php?f=112&t=20531
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Gru, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Cytuj:
nie jest tak ze jak TVN turbo czy najlepsze gazeta ns swiecie (GT jak by ktos nie wiedzial) napisze ze Java to wypas.. to tak jest naprawde. kolesie laduja tyle $$ w reklamy, ze wszyscy mowia java, java... kolo ze szczecina nie reklamuje sie nigdzie i zobacz jaka ma opinie. co do jawy to powiem ci ze robia dobrze, ale nie powiedzil bym najlepiej na swiecie i w dupach im sie poprzewracalo od tych panienek z ktorymi sie lansuja i mysla ze sa mistrzami swiata i okolic....

Czyli robia dobze,ale za duzo w tym lansu tak?No ale widziales jakies auto zrobione w Jawie czy tylko slyszales?Chodzi mi o opinie ludzi ktorzy naprawde widzieli jak to wyglada i o szczery kometaz i to wszystko!
sam nigdy bym nie oddal auta do renomowanej firmy gdyz wiadomo,ze trzeba zaplacic a mniej znane firmy czesto wykonuja obszywanie na takim samym poziomie jak te pierwsze.
Tak czy siak,moje pytanie:to jaka jest jakosc uslugi w firmie JAWA?????????


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Gru, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
widzialem auta z javy i to nie jedno. powiem ci ze nie mozna sie przyczepic co do jakosci bo jest ok, ale zeby byla najlepsza na rynku to ne powiem tutaj z tego co widzialem tapicer szczecin prowadzi w tej klasyfikacji (moze nie wiele widzalem ale auto matiego, speeda i fryty (cabrio) mi wystarczylo)



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Gru, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sie, 2006
Posty: 2477
Skąd: BEMA ZOO GW CITY
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
lakiernik napisał(a):
Cytuj:
nie jest tak ze jak TVN turbo czy najlepsze gazeta ns swiecie (GT jak by ktos nie wiedzial) napisze ze Java to wypas.. to tak jest naprawde. kolesie laduja tyle $$ w reklamy, ze wszyscy mowia java, java... kolo ze szczecina nie reklamuje sie nigdzie i zobacz jaka ma opinie. co do jawy to powiem ci ze robia dobrze, ale nie powiedzil bym najlepiej na swiecie i w dupach im sie poprzewracalo od tych panienek z ktorymi sie lansuja i mysla ze sa mistrzami swiata i okolic....

Czyli robia dobze,ale za duzo w tym lansu tak?No ale widziales jakies auto zrobione w Jawie czy tylko slyszales?Chodzi mi o opinie ludzi ktorzy naprawde widzieli jak to wyglada i o szczery kometaz i to wszystko!
sam nigdy bym nie oddal auta do renomowanej firmy gdyz wiadomo,ze trzeba zaplacic a mniej znane firmy czesto wykonuja obszywanie na takim samym poziomie jak te pierwsze.
Tak czy siak,moje pytanie:to jaka jest jakosc uslugi w firmie JAWA?????????

kolega Mioo napisal ze firam JAVA szyje dobrze auta ale za bardzo duze PLN-y
ja obecnie nie jestem obcykany w temacie bo nigdy nie mialem stycznosci z ani jedan ani druga firma ;)
ale jesli juz mial byc obszywac to lecial bym na szczecin do Pana Ulechy i dac 3K-4K mniej bez znaczka JAVA ;)



_________________
http://www.airpainter.pl/
SZABLONY MALARSKIE, NAKLEJKI ŚCIENNE, FOTOTAPETY itp.
http://www.foliedotykowe.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Gru, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Czyli nie trzeba byc geniuszem by stwierdzic,ze pan Ulecha tutaj wypada najlepiej,bo uszyje zaj....cie a skasuje tyle,ze zostanie kaska na jakis jeszcze inny frykas pfu
-ale czy skora bedzie takiej samej jakosci,czy moze nie tak dobra?
-albo:jaki orietacyjnie bylby koszt samego materialu bez robocizny na np.3dzwiowego mk3
-a moze jacys inni tapicezy mniej znani?ktorzy zrobia z dobrego materialu i z taka sama jakoscia co Jawa lub pan Ulecha?
Sory,ze gnebie temat ale mysle,ze warto gdyby udalo nam sie znalezc kogos co zrobilby jeszcze o pare stowek taniej :-D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Gru, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sie, 2006
Posty: 2477
Skąd: BEMA ZOO GW CITY
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
lakiernik napisał(a):
Sory,ze gnebie temat ale mysle,ze warto gdyby udalo nam sie znalezc kogos co zrobilby jeszcze o pare stowek taniej :-D

pare stowek mniej ale czy za te pare stowek mniej dostaniesz jakies gratisy?? ktorymi jak Speed napisal zaskoczyl go Pan ze szczecina??
a jesli o jakosc skory to wal do speeda, matiego lub fryty oni beda miali dla ciebie odpowiedz jakiej jakosci jest skora :)
pozdro



_________________
http://www.airpainter.pl/
SZABLONY MALARSKIE, NAKLEJKI ŚCIENNE, FOTOTAPETY itp.
http://www.foliedotykowe.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
lakiernik napisał(a):
Czyli nie trzeba byc geniuszem by stwierdzic,ze pan Ulecha tutaj wypada najlepiej,bo uszyje zaj....cie a skasuje tyle,ze zostanie kaska na jakis jeszcze inny frykas pfu
-ale czy skora bedzie takiej samej jakosci,czy moze nie tak dobra?
-albo:jaki orietacyjnie bylby koszt samego materialu bez robocizny na np.3dzwiowego mk3
-a moze jacys inni tapicezy mniej znani?ktorzy zrobia z dobrego materialu i z taka sama jakoscia co Jawa lub pan Ulecha?
Sory,ze gnebie temat ale mysle,ze warto gdyby udalo nam sie znalezc kogos co zrobilby jeszcze o pare stowek taniej :-D


lakierniku przejzyj temat... wszystkie firmy do jhakich napisalem i mi odpisaly umiescilem tutaj z cenami... ceny materialow nikt ci nie powie bo wyjdzie ile zdziera z klienta... :)
z reszta cena materialu swoja droga ale obszyc tez ktos musi :) sam przeciez tego nie obszyje



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
ja jak obszywalem fotele i kanape w moim poprzednim aucie to sam kupowalem materila (co prawda nie skora bo nie przepadam za skora i drewnem w aucie) ale placilem 30zl za m2 a posztlo tego na fotele i kanape chyba z 5m2. wiec tyle mniej wiecej musisz liczyc. co do skor to wystarczy zadzwonic do jakiejs hurtowni kaletniczej i ci powiedza. ja kupowalem we wroc w hurtowni i mieli spory wybor materialow.



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2007 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 28 Wrz, 2007
Posty: 82
Mioo, a gdzie we wrocławiu??
i gdzie pozniej to oddałes do roboty??


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Sty, 2007
Posty: 1583
Gadu-Gadu: 2444001
Auto: Jetta A2 Coupe
Siemanko pupek :)

wiecie ogólnie jeszcze na ul.Rychtalskiej we Wrocławiu dobrze obszywają :) Zresztą możesz obczaić u Jurka z VIP Audio jak mu zrobili :)

I nie drogo :)



_________________

5.Cult-Style.de '08, Tuningowisko '08, Volksfest OSLO '08
6.Cult-Style.de '09, Tuningowisko '09, Pleszew VWigwamy '09, Wolfsgruppe VAG Event '09
7.Cult-Style.de '10, II VAG Meeting Bielawa'10, IV Zlot VAG Nysa '10, Wolfsgruppe VAG Event '10
8.Cult-Style.de '11, 30.GTI Treffen am Worthersee'11, Wolfsgruppe VAG Event '11
9.Cult-Style.de '12, 31.GTI Treffen am Worthersee'12, 3#Event Raceism, Wolfsgruppe VAG Event'12
10.Cult-Style.de'13, Oldschoolsuicideparty '13, 4#Event Raceism, Style'd
Offline
 Profil    2444001
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
Emir napisał(a):
Siemanko pupek :)

wiecie ogólnie jeszcze na ul.Rychtalskiej we Wrocławiu dobrze obszywają :) Zresztą możesz obczaić u Jurka z VIP Audio jak mu zrobili :)

I nie drogo :)



ile to znaczy nie drogo??



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
Pupekk napisał(a):
Mioo, a gdzie we wrocławiu??
i gdzie pozniej to oddałes do roboty??

gdzies kolo portu miejskiego (ulicy nie pamietam ale moszesz sobie wygooglowac hurtownie tapicerska)
do roboty oddalem do tapicera u mnie w miescie /koo zajmuje sie wersalkami i krzeslami ale fotele do samochodu tez wziol)



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
Mioo napisał(a):
Pupekk napisał(a):
Mioo, a gdzie we wrocławiu??
i gdzie pozniej to oddałes do roboty??

gdzies kolo portu miejskiego (ulicy nie pamietam ale moszesz sobie wygooglowac hurtownie tapicerska)
do roboty oddalem do tapicera u mnie w miescie /koo zajmuje sie wersalkami i krzeslami ale fotele do samochodu tez wziol)


no co mial nie wziac... dales mu 2 krzesla i wersalke to obszyl :]



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
ty tam nie cfaniakoj bo ci zaraz kupie na allegro pokrowce ze smokiem i chinskimi znaczkami :P



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 18 Gru, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
ale po co mi jzu 2 komplety??? :)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 5 z 15 [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe