Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 2 z 4 [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 15 Paź, 2007 
PISTON
PISTON

Rejestracja: Czw 31 Sie, 2006
Posty: 1942
Gadu-Gadu: 0
Auto: Auto
BartoL każdy ma prawo do swojej opinii, ja bym tam nie założył i tyle... to że porządna sekwencja kosztuje to ja dobrze wiem. thestorm chciał kilka info więc mu napisałem o własnych odczuciach, Ty napisałeś o swoich bo po to jest forum. pozdro i już nie robię OT


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 15 Paź, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
Tak jak tutaj pare osób napisało... jak mk3 to poleciłbym coś w zakresie 1.6, 1.8 bo to w zupełności wystarczy... ;) Sam mam podobną dramaturgię ale ja już się określiłem i wiem czego chce :) Na pewno nie kupuj V-era ani G60 bo to motorki które lubią chodzić na wyższym zakresie obrotów i nie nadają się specjalnie na tzw "szkółkę niedzielną" (bez urazy ;) ) Tak jak mówię, zainwestuj optymalnie, tymbardziej że mówisz o całkiem przyzwoitej i nienagannej sumie którą chcesz przeznaczyć na fure :) mk3 1.9 D takie jak Norusa albo siakieś 1.8 w benzynie i będziesz stokroć zadowolony a spalanie... A kwestia jazdy i deptania w homoseksualista gazu B stan silnika C jego przełożenie moc etc ;)


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 15 Paź, 2007 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 17 Cze, 2006
Posty: 1951
Skąd: Hönigsberg
Gadu-Gadu: 4393273
Auto: Leon 5F ST FR
BartoL napisał(a):
Dobrego Vr-a za 11 tys na pewno nie kupisz,

hmm no dziwne bo kumpel kupil jakis miesiac temu VRa... za 7,5 tys... zlom? zajechany silnik? hmmm obnizony zawias, felgi keskin kt3... silnik? pojechal na hamownie po kilku dniach od kupna... 168,9 KM... wiec chyba mowi samo za siebie...

BartoL napisał(a):
Polecam jakiegoś TDi w dobrym stanie

hmm vra nie kupi dobrego a tdi kupi? heh te samochody w niemczech nie stygna...

co do gazu w VR6 to moim zdaniem nieporozumienie... nie po to kupuje sie taki silnik zeby go gazem meczyc... az nie wypada. Stac cie na VRa to powinno cie byc stac na spalanie i tyle... chcesz gaz to kup 1,8 albo 1,6 i sie bedziesz toczyl po miescie niee


Offline
 Profil    4393273
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 04 Cze, 2006
Posty: 43
Skąd: Prudnik
Jako juz prawie 2 letni kierowca z duzym bagazem doswiadcz-chodzi mi o ilosc przejechanych km.Polece Ci na poczatek Mk2 GTD pfu sam takim czyms jezdzilem na poczatku-lecz w budzie Audi B2 lub jakies 1.6 w benzynce.Powiem Ci ze to co mowisz ze nie bedziesz deptal i szalal nie uda Ci sie na 1000% Wiem po sobie i znajomych,bedziesz w trasie wyskoczy jakis napalony leb z 1.6 i bedzie sie chcial scigac i nie mow ze odmowisz majac pod maska 2.8 lub G60.
Ostatnio duzo mlodych kierowcow ginie-przynajmniej w moich stronach-zawsze jest jeden powod-Brawura i brak doswiadczenia i czasem pelne auto kolegow...



_________________
...Nie dogonisz mojej fury,wachaj dym z wydechowej rury... ;)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Sty, 2007
Posty: 2338
Skąd: VWLKP
Gadu-Gadu: 7698529
Auto: Fabia NJ MC MY17
$iwy napisał(a):
Ostatnio duzo mlodych kierowcow ginie-przynajmniej w moich stronach-zawsze jest jeden powod-Brawura i brak doswiadczenia i czasem pelne auto kolegow...


Między innymi dlatego nie chciałbym w życiu na początek V-era ani G60 :) Wyobraźnia rzeczą podstawową... Ja nienawidzę w trasie po lokalnych drogach jak ktoś mi wciska za mocno gaz - od tego jest autobahna mimo że mamy pareset kilometrów... a co do mojej nogi... już niedługo się przekonamy :)


PozdróVWki ;)



_________________
...Kein scheiße Tuning - Nur Klasisch...

2007: IST Jarocin-Kotlin, 4.Cult-Style Saisonauftakt, 12.Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz
2008: 5.Cult-Style Saisonauftakt
2009: 2.Wolfsgruppe VAG Event
2010: 7.Cult-Style Saisonauftakt
Offline
 Profil    7698529
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 17 Cze, 2006
Posty: 1951
Skąd: Hönigsberg
Gadu-Gadu: 4393273
Auto: Leon 5F ST FR
Komar_Boston napisał(a):
Między innymi dlatego nie chciałbym w życiu na początek V-era ani G60 :) Wyobraźnia rzeczą podstawową... Ja nienawidzę w trasie po lokalnych drogach jak ktoś mi wciska za mocno gaz


no tak... jak kupilem mk2 z moim 1,8 :P to matka powiedziala ze sie zabije... wiadomo ze taki silnik do 180 lekko pojdzie... prawda jest taka ze RAZ jechalem nim 150km/h... tak tylko sie kulnalem i z powrotem w granice rozsadku... po miescie 60 nie przekraczam, na trasie max 110... wiadomo ze takie RP to nie VR czy g60, no ale tez nie 1,3... po prostu jak sie ma cos w glowie to sie jezdzi normalnie i wydaje mi sie ze nawet jakbym mial takiego VRa to raczej jezdzilbym spokojnie, chyba ze znam droge, wiem ze jest pusta, sucha to wtedy mozna przycisnac i poszalec. niestety 3/4 (jak nie wiecej) kierowcow w moim wieku to totalni debile i idioci... przy kazdym ruszaniu piski opon, pilowanie do odciecia itp... ehhh mnie takie cos nie rajcuje.


Offline
 Profil    4393273
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 21 Lut, 2005
Posty: 290
Skąd: Wodzisław
thestorm napisał(a):
G60 to ponoć najgorsze silniki jakie VW mogło wyprodukować

To zle slyszales bo to bardzo dobre, wytrzymale i solidne silniki. NAjslabszy punkt tego motoru to kompresor typu G. Jezdze juz ponad 3 lata g60 i bardzo sobie chwale. Generalnie jak dbasz tak masz i tu nie ma reguly. Na poczatek polecam cos max 90KM np Golf, Jetta, Vento 1.8.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 522
Skąd: Warszawa
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk2
ja jakos zaczynałem od G60 i się nie zabiłem , glader'a też nie zabiłem :D mam jak najlepszą opinie o tym silniku

jak ktoś niema wyobrazni to tak samo rozbije sie jakimś 1,9d jak i VR6 czy g60 ....



_________________
http://www.cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 31 Gru, 2006
Posty: 1444
Skąd: Józefów
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Golf mk1 1.6 EG 2xWeber
fredi88 napisał(a):
BartoL napisał(a):
Dobrego Vr-a za 11 tys na pewno nie kupisz,

hmm no dziwne bo kumpel kupil jakis miesiac temu VRa... za 7,5 tys... zlom? zajechany silnik? hmmm obnizony zawias, felgi keskin kt3... silnik? pojechal na hamownie po kilku dniach od kupna... 168,9 KM... wiec chyba mowi samo za siebie...

BartoL napisał(a):
Polecam jakiegoś TDi w dobrym stanie

hmm vra nie kupi dobrego a tdi kupi? heh te samochody w niemczech nie stygna...

co do gazu w VR6 to moim zdaniem nieporozumienie... nie po to kupuje sie taki silnik zeby go gazem meczyc... az nie wypada. Stac cie na VRa to powinno cie byc stac na spalanie i tyle... chcesz gaz to kup 1,8 albo 1,6 i sie bedziesz toczyl po miescie niee


heh
troszke sam sobie zaprzeczasz kolego
piszesz ze kolega kupil vr6 za 7,5 tys wiec chyba nie sa to ogromne pieniadze i nie trzeba byc bogaczem zeby sobie kupic vr6

tak jak napisal Cichy
kup sobie mk3 2.0 gti na wypasie i jazda


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 17 Cze, 2006
Posty: 1951
Skąd: Hönigsberg
Gadu-Gadu: 4393273
Auto: Leon 5F ST FR
Classic napisał(a):
fredi88 napisał/a:
BartoL napisał/a:
Dobrego Vr-a za 11 tys na pewno nie kupisz,

hmm no dziwne bo kumpel kupil jakis miesiac temu VRa... za 7,5 tys... zlom? zajechany silnik? hmmm obnizony zawias, felgi keskin kt3... silnik? pojechal na hamownie po kilku dniach od kupna... 168,9 KM... wiec chyba mowi samo za siebie...

BartoL napisał/a:
Polecam jakiegoś TDi w dobrym stanie

hmm vra nie kupi dobrego a tdi kupi? heh te samochody w niemczech nie stygna...

co do gazu w VR6 to moim zdaniem nieporozumienie... nie po to kupuje sie taki silnik zeby go gazem meczyc... az nie wypada. Stac cie na VRa to powinno cie byc stac na spalanie i tyle... chcesz gaz to kup 1,8 albo 1,6 i sie bedziesz toczyl po miescie niee


heh
troszke sam sobie zaprzeczasz kolego
piszesz ze kolega kupil vr6 za 7,5 tys wiec chyba nie sa to ogromne pieniadze i nie trzeba byc bogaczem zeby sobie kupic vr6

tak jak napisal Cichy
kup sobie mk3 2.0 gti na wypasie i jazda


heh a jednak sam sobie nie zaprzeczam :] jednak ty zle mnie zrozumiales...

przeciez napisalem wyraznie ze kupienie VRa za 11 tys w stanie "ZłOM" to brednie... i pisze ze kumpel kupil za takie male sianko ze zdrowym silnikiem...

wiec jak widac napisalem ze vra mozna kupic za przyzwoite pieniadze


Offline
 Profil    4393273
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 3004
Skąd: Świdnica
Gadu-Gadu: 3239572
Skype: vwzone
Auto: Bora Sedan V6 oraz Bora Variant TDI ASZ+ Jetta mk II Coupe Bora Sedan TDi ATD
Sam szukałem auta do takiej sumy, jako dupowóz na zime, tak więc sporo aut oglądałem i przeglądałem i jako takie rozeznanie mam, za 7,5 tys pln dobrego vr-a nie kupisz i moge powtarzać to jeszcze 100 razy, kupno dobrego vr-a w kraju to na prawde rarytas i na pewno nie kosztuje takich groszy jak piszesz. Chłopak dysponuje jakimś kapitałem to zainwestuje i tak w to co będzie chciał, widać napalił się na Vr6 to pewnie już nikt go od tego nie odwiedzie.



_________________
Image
Offline
 Profil    3239572 vwzone
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
Dobrego VR'a mozna tanio kupic :D :D :D Ale nie rozumiem po co VR do jazdy do szkoly... Toz to lepiej 1.6 na kiszonasie albo 1.9D :D



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Wrz, 2007
Posty: 188
Skąd: Gdynia
norbi napisał(a):
Ale nie rozumiem po co VR do jazdy do szkoly... Toz to lepiej 1.6 na kiszonasie albo 1.9D :D
bo kolezanki bedą robił łał :P



_________________
Pozdrawiam eMTi
Moje Dziecko:
/viewtopic.php?f=98&t=48584
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 26 Sie, 2007
Posty: 19
Skąd: SGL
Nie mam kolezanke w klasie ;]
P.S z tego co ostatnio powiedzial nam katecheta laski z 1-wszej klasy rajcuja starsze BMW ;]


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 16 Paź, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 26 Wrz, 2007
Posty: 188
Skąd: Gdynia
thestorm, w klasie nie ale w szkole napewno

na początek to polecam polo 86c 2f ;) z silnikiem 1,3 :)



_________________
Pozdrawiam eMTi
Moje Dziecko:
/viewtopic.php?f=98&t=48584
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 2 z 4 [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 62 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe