Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Pon 30 Paź, 2017 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 24 Maj, 2017
Posty: 13
Skąd: Katowice
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Passat B6 2.0 TDI DSG
Ja niestety ogrzewam tradycyjnym piecem z podajnikiem na ekogroszek, zastanawiałem się nad pompą ciepła, ale kolega założył i mówił że srednio opłacalna przyjemność.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Pon 30 Paź, 2017 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 24 Maj, 2017
Posty: 13
Skąd: Katowice
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Passat B6 2.0 TDI DSG
Ja niestety ogrzewam tradycyjnym piecem z podajnikiem na ekogroszek, zastanawiałem się nad pompą ciepła, ale kolega założył i mówił że srednio opłacalna przyjemność.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Pią 09 Lut, 2018 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 10 Lut, 2010
Posty: 9
Skąd: tczew
Gadu-Gadu: 0
Auto: corrado vr6
ja ogrzewam dom 220 m2 eko groszkiem . spalam średnio 3tony .ale tez mam solary na wode wiec piec chodzi tylko w okresie grzewczym , od października do kwietnia .


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2021 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 20 Lis, 2021
Posty: 13
Gadu-Gadu: 0
Auto: Volkswagen
To są kwestie bardzo ogólne i zarazem ważne, ale jak najbardziej samo dbanie o dom czy mieszkanie jest ważną sprawą. Ja przy okazji chciałbym od razu każdemu polecić świetny sklep https://familyrollo.pl/ gdzie bez najmniejszego problemu każdy z nas znajdzie tam rolety wewnętrzne czy żaluzje.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Śro 01 Gru, 2021 
VW User
VW User

Rejestracja: Pon 29 Lis, 2021
Posty: 115
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi
Z jakiej formy ogrzewania korzystacie w Waszym domu i dlaczego?

https://24kato.pl


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2022 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 19 Maj, 2022
Posty: 23
Gadu-Gadu: 0
Auto: Seat ibiza
Ja niedawno robiłam instalacje centralnego ogrzewania w domu i postanowiłam wcześniej sprawdzic czy wszystko jest szczelne. Dzięki przeciek24.com lokalizacja wycieków wody bardzo szybko i sprawnie uwineli się z tematem i wszytsko od razu naprawili. polecam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Pon 03 Paź, 2022 
VW User
VW User

Rejestracja: Śro 19 Sty, 2022
Posty: 50
Gadu-Gadu: 0
Auto: opel
W sumie jakiś wymiennik ciepła mamy, ale okazuje się, że trzeba go naprawić. Nie jest to nic szczególnego, ale akurat o tym myślimy. I ogólnie zerkamy sobie czasem to na to, to na tamto i na pewno tu https://www.arimex.pl/uslugi/konserwacj ... ow-ciepla/ mamy odpowiedni serwis wymienników. Czy uważacie, że się pod tym kątem można dobrze dobrać?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Śro 05 Paź, 2022 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 15 Wrz, 2022
Posty: 13
Gadu-Gadu: 0
Auto: passat
A ja mam na razie zwykły piec węglowy, spełniający wszystkie standardy i tyle. Mam normalnie węgiel i jak na razie nie zanosi się na to by było inaczej.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Pią 24 Lut, 2023 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 16 Lut, 2023
Posty: 5
Gadu-Gadu: 0
Auto: fiat
u mnie sprawdza sie kociol do palenia ekogroszka. jezeli chodzi o firme, ktora ma swietna oferte sprzedazy kotlow to PIECBUD.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Wto 28 Lut, 2023 
VW User
VW User

Rejestracja: Wto 18 Paź, 2022
Posty: 96
Skąd: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0
Auto: BMWW
Ogrzewanie domu to bardzo ważna kwestia. Musimy dobrze uszczelnić okna, bo przez nie ucieka najwięcej ciepła z domu.

https://suvalkai.eu


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Pią 03 Mar, 2023 
VW User
VW User

Rejestracja: Śro 19 Sty, 2022
Posty: 50
Gadu-Gadu: 0
Auto: opel
Jak zabrać się za oczyszczanie CW lub CO? Ja na razie w tej kwestii mam spory dylemat, ale jak już mam co nieco o tym powiedzieć, to na pewno tyle, że tu https://www.piecykigazowe24.pl/czyszczenie-co-i-cwu/ macie odpowiedź na tematyczne rozwiązania. No i ja mam nadzieję, że uda mi się coś ogarnąć.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Pon 13 Mar, 2023 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 19 Maj, 2022
Posty: 23
Gadu-Gadu: 0
Auto: Seat ibiza
Po paru latach chciałem trochę ulepszyć moją pompę ciepła. Konsultant polecił mi 500 litrowy wymiennik cwu Maxi Galmet Zaufałem mu i jestem bardzo zadowolony z takiego dodatku do pompy. Wszystko śmiga bez zarzutu, pompa działa teraz szybciej i wydajniej, a ja mogę się cieszyć ciepłem w moim domu. Polecam.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ogrzewanie domu
PostWysłany: Sob 20 Sty, 2024 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 20 Sty, 2024
Posty: 1
Gadu-Gadu: 0
Auto: VW Passat
Śledzę z uwagą i wypiekami na twarzy tą fascynującą dyskusję – kocham zanurzać się w te techniczne detale razem z Wami! Jeśli ktoś z Was poszukuje źródła, w jakim będzie miał możliwość nabyć płytowe wymienniki ciepła, to polecam zajrzeć do sklepu, w jakim pracuję. Wyszukacie nas pod adresem https://www.sanit360.pl/kategoria-produktu/wymienniki-plytowe-ciepla-woda-woda-glikol/wymienniki-plytowe-1/ , gdzie w ofercie znajdują się różne wymienniki, dostosowane do rozmaitych potrzeb. Zachęcam do oglądania naszej oferty i dzielenia się swoimi sugestiami! Mam nadzieję, że odnajdziecie coś, co spełni Wasze oczekiwania.


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 13 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe