Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 2 z 11 [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 06 Gru, 2007
Posty: 516
Skąd: Starogard Gdański
Gadu-Gadu: 8398782
Auto: Golf V GTI
efekt końcowy zapiera dech , a takie samochody dopiero na żywo zwalają z nóg :-D oby się sprawował i nie wychodziły żadne niespodzianki za szybko bo stan w jakim był zanim był robiony nie był najlepszy a ze skromnego doświadczenia wiem że może być różnie i mam nadzieję że Ci co go robili się przyłożyli, pozdrawiam i gratuluję bo jest czego gratulować


Offline
 Profil    8398782
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Zone member
VW Zone member
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Kwi, 2005
Posty: 3054
Skąd: poznań,słupca
bardzo ciekawy projekt, znany mi z VW Trends, mi najbardziej brakuje w tym aucie pomimo pneumatyki... oblednej oldskulowej gleby :) ale to moje zdanie.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 23 Lis, 2005
Posty: 3269
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk2
Domier napisał(a):
konserwatysci

tacy na przykład jak ja, trochę pomarudzą ;) powtórzę się za Speedem: brakuje mi foteli z Porsche i Porsche Fuchsów.

Ale za odrestaurowanie samochodu, a właściwie za uratowanie go od zezłomowania, to pełen szacunek, dla ludzi któzy go odratowali i dla właściciela, że gotów był ponieść z pewnością wielkie koszta.



_________________
Projekt!Klik
Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lip, 2008
Posty: 2623
Skąd: Gliwice
Gadu-Gadu: 5
Auto: MK2 2.0 16V, BMW 5 E39 Touring
]:)
ImageImage


Offline
 Profil    5
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 20 Kwi, 2004
Posty: 5203
Skąd: Wroc
Gadu-Gadu: 1367975
Auto: caddy mk1
niestety takie projekty sprawiaja, ze mam ochote zakupic takiego garbatego i podlubac co nie co przy nim... jestem oczarowany pierwszy raz autko zobaczylem w trends i powiem ze wbilo mnie w ziemie. naprawde przyzwoity kawal roboty conajmniej na europejskim poziomie. popieram chlopakow jak to cudo latala na pneumatyce to by wogole kisiel w gaciach totalny...

jesli to nie tajemnica ile $$ potrzeba bylo do doprowadzenie go do takiego stanu ?



_________________
OLD VOLKSWAGENS NEVER DIE, THEY JUST GET LOWER
Offline
 Profil    1367975
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Cze, 2005
Posty: 541
Skąd: TBU
Gadu-Gadu: 9910321
Auto: mk1 20vt 4x4,rallye g60,bagged passat,transit van
jednym slowem szał macicy,niezly gabriel!!


Offline
 Profil    9910321
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
Krotka pilka... Masakra! :)



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 24 Sty, 2006
Posty: 1603
Skąd: Gli(vw)ice
Gadu-Gadu: 0
Auto: Polo G40 było...
elegacnko, widac wszystko ladnie dopracowane, lakier super sie blyszczy do tego chrom= efekt murowany :)



_________________
GrAnAt- G inside: /viewtopic.php?f=112&t=20531
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 29 Paź, 2007
Posty: 222
Skąd: Wrocław / DSW
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf mk 1
Nieźle odrobiony ten garbus, ale jak już wcześniej wspominano- brakuje obłędnej gleby którą można zrobic w garbie ;)


Ostatnio edytowany przez miszi, Nie 16 Lis, 2008, edytowano w sumie 1 raz


_________________
Some things are best left alone...
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
Qvazi ..... pełen pełen pełen szacunek

oj dawno zedne auto nie zrobilo na mnie takiego wrazenia , nie wiem jak w realu ale po fotach WIELKA rewejacja , konkretne podejscie do sprawy , przemyslane przerobki , zadnych badziewiarskich oklepanych dodatkow , koła sa mega wypasione - idealnie wpasowane i z glowa dobrane do stylu , jedynie co bym poprawil to dywan na kremowy oraz wskazniki w jednym kolorze

widzialem podpowiedzi - jakas gleba , porsche ..... nie rob tego bo zrobisz wtedy kolejnego slabego garbusa z wielu , zostaw tak jak jest

jak dla mnie (wielu byc moze sie obrazi) to auto nr 1 na vwzone,o innych stronach sie nie wypowiadam ale watpie by ktos go przebił

jeszcze raz wielki szacunek dla Ciebie Qvazi

pozdrawiam



_________________
Image

Audi C4 --- viewtopic.php?f=98&t=16705&start=1410
Jetta II --- viewtopic.php?f=112&t=44729&start=0
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
ex-projekt mod
ex-projekt mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 27 Kwi, 2005
Posty: 8109
Skąd: IRA
Gadu-Gadu: 5988786
No to witamy nowego na vwzone ;0 Od razu z grubej rury . Wlasciwie to powinienem sie przyczepic opisu auta ( troszke nie regulaminowy ) , ale niech juz bedzie ( fotki wynagradzaja i pozwalaja wybaczyc wiele :) ) .

Projekt naprawde uwazasz za skonczony ? Myslalem ze takie cos wogole nie istnieje :D



_________________
Image
Offline
 Profil    5988786
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 16 Lis, 2008 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 19 Lip, 2005
Posty: 1037
Skąd: Tychy
Gadu-Gadu: 6854187
Auto: VW GOLF II GTD & VW PASSAT B5 FL VARIANT
Jest przepiękny :hmm:


Offline
 Profil    6854187
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Lis, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master

Rejestracja: Śro 02 Kwi, 2008
Posty: 856
Gadu-Gadu: 0
Auto: f**k this place
Dla mnie to auto, to kamien milowy tuningu w PL, ktore wynosi poziom o 1 szczebel wyzej. Prezentuje sie wspaniale, jezdzi, chce byc pokazywane i jest ogladane z zachwytem.

Nie osmiele sie szukac co w nim nie pasuje, bo dla mnie to okazanie braku szacunku osobie ktora go stworzyla.

Brawo dla auta ktore zniszczylo wszystko co probowalo zaistniec na Wojnie P-P :-D

Gratulacje.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Lis, 2008 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 16 Lis, 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa
sawno napisał(a):
najbardziej podobają mi sie tylnie koła, wykrzywione pod kątem a jak z oponami, często zmieniasz :D


;) przy podnoszeniu zawieszenia do jazdy koła wracaja do pozycji mniej wiecej I I ...mówie mniej wiecej bo nawet oryginalnie w Garbusach koła schodziły sie troszeczke w coś takiego \ / ...zreszta przy obniżaniu negatyw jest tak samo nieunikniony co potrzebny.

Speed napisał(a):
Fotele pasowały by z porsche :)

[ Dodano: Nie 16 Lis, 2008 ]
Aaaaaa.. Jeszcze musze dodać ze o tym projekcie słyszeliśmy tutaj już dawno dawno. Szkoda że dopiero teraz tu dołączyłeś.
Czyż byśmy byli dopiero potrzebni do głosowania?! (joke)

Fotele jak najbardziej pasowały by s porsche..tylko czy tak samo by wyglądały ??? ;)
Tak jak juz gdzieś napisałem..wygrana w czymś takim jest jak dostać bony na żarcie w tesco..ni to fajne ni to zdrowe :cfaniak: Wczoraj na innym forum ktoś do mnie napisał żebym wrzucił projekt na forum na vwzone.pl...wiec jestem :ok:
cocoloco napisał(a):
Super auto.. ale tez bym zmienił fotele jak pisał Speed, na prosiaki :) masz filmik jak ci działa airride??

Musze go wrzucic na youtuba i podesle linka...
Gniewo napisał(a):
oby się sprawował i nie wychodziły żadne niespodzianki za szybko bo stan w jakim był zanim był robiony nie był najlepszy a ze skromnego doświadczenia wiem że może być różnie i mam nadzieję że Ci co go robili się przyłożyli, pozdrawiam i gratuluję bo jest czego gratulować

Dzięki :hmm: Niespodzianki oczywiscie moga wyjsc,nikt tego nie przewidzi...narazie rok sie nim poruszam i jest wszystko oki. Pilnowałem tego projektu jak własnego dziecka,sprawdzajac wszystko po 10 razy ale nie da sie wszystkiego dopilnowac a sam tez wszystkiego nie zrobie..wazne ze wszystko odbyło sie ze sztuka,czyli nie jest dopieszczony tylko z zewnatrz ale pozabezpieczane podwozie i profile zamkniete,wypiaskowana i pospawana podłoga,nowe błotniki,klapy,uszczelki i tak dalej..można o tym pisać i pisać..

[ Dodano: Pon 17 Lis, 2008 ]
Lucius Snow napisał(a):
Domier napisał(a):
konserwatysci

tacy na przykład jak ja, trochę pomarudzą ;) powtórzę się za Speedem: brakuje mi foteli z Porsche i Porsche Fuchsów.

Ale za odrestaurowanie samochodu, a właściwie za uratowanie go od zezłomowania, to pełen szacunek, dla ludzi któzy go odratowali i dla właściciela, że gotów był ponieść z pewnością wielkie koszta.


I tutaj Was zaskocze..garbusowi konserwatysci przyjeli ten projekt z nieufnościa ale za to bardzo ciepło...oczywiscie sami by sie na cos takiego nie zdecydowali ale gratulowali pomysłu i koncepcji...ciezko było im sie do czegos konkretnego przyczepic :hmm: Ten garbus obalił pewien stereotyp w Polsce ze kazdy tuning garbusa to spoilery z porsche,futerko na fotelach i przednie lampy z Opla Astry ...co można często zaobserwowac na alledrogo.

Kocham Garbate na polerowanych Fuchsach...tylko że tego jezdzi na całym swiecie mega dużo i nikogo to juz nie zaskakuje,aczkolwiek zawsze swietnie pasuje. Na tych felgach moge z cała odpowiedzialnoscia powiedziec ze jeszcze żaden garbus nie stał,a do mojej koncepcji pasuja wrecz idealnie...oczywiscie najwieksze wrazenie robia jak swięcą sie w słońcu pod perłowym lakierkiem.

Nie siedzi tak nisko jak by mogł z powodu drązków skretnych i amortyzatorów,wiem ze duzo ludzi sie zachwyca zglebionymi na maksa garbami i marudzi ze pneumatyka to nie to samo ale jestem na bieżaco w temacie bo bede robił teraz drugiego Garba - niestety do takiej operacji potrzeba niezłego rzezbienia,wywalenia całkowicie amortyzatorów i zwęzenia o kilkanascie cm rurowiska,do tego silnik trzeba podniesc wyzej i bardziej wsunac w nadwozie..są to niedwracalne zmiany które skutkuja tym ze auto jezdzi tylko prosto i ma duze problemy ze skrecaniem..zreszta jak gadałem na thesambie (najwiekszy na swiecie portal o garbusach) to tam ich nie dotycza przeglady techniczne,dlatego moga niezle rzezbic. Tutaj nie mam problemu,podnosze auto jak chce sie dostac z miejsca na miejsce a jak chce je ładnie zaprezentowac to je maksymalnie opuszczam..do tego na najnizszym ustawieniu mam szanse w razie awarii (odpukac) zjechac np na pobocze...
Na żywo jest naprawde nisko..mam nadzieje ze bedziecie mogli ocenic ;) Zdjęcia pewnie troche fałszuja ten obraz...no i do tego stoi na 17 calowych felgach,wiec automatycznie musi byc troszke wyzej..

[ Dodano: Pon 17 Lis, 2008 ]
Dzięki Krzyh...jest mi naprawde bardzo miło jak moge takie rzeczy przeczytac !!


archie napisał(a):
No to witamy nowego na vwzone ;0 Od razu z grubej rury . Wlasciwie to powinienem sie przyczepic opisu auta ( troszke nie regulaminowy ) , ale niech juz bedzie ( fotki wynagradzaja i pozwalaja wybaczyc wiele :) ) .

Projekt naprawde uwazasz za skonczony ? Myslalem ze takie cos wogole nie istnieje :D


Bije się w pierś...mogłem dokładniej przeczytac regulamin i sie dostosować. Myśle ze na dłuzej zagoszcze na forum wiec nastepnym razem już takiej skuchy nie popełnię.
Napisałem ze skonczony tak troche z przekory,nigdy nie bedzie skonczony...to jest choroba... :D ( te czarne wskazniki juz wyleciały i zastapiły je wskazniki w chromie ).


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 17 Lis, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Maj, 2008
Posty: 631
Skąd: vwslask.pl
Gadu-Gadu: 5653066
Auto: golf mkI
mega kozak z garbiego gratki za prace wsadzona w to autko


Offline
 Profil    5653066
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 2 z 11 [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe