Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 8 z 74 [ 1098 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 74  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 22 Paź, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
no no..kolega mnie tu zaskakuje.... dobry wybór lusterek i kołek :)
podobnie pakietu us :)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 23 Paź, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
zderzak przedni wersja US,teraz mam juz kompletny pakiecik :) teraz do plastikowego :-D

Image ImageImage

Cytuj:
dobry wybór lusterek i kołek :)
podobnie pakietu us :)

najgorzej bylo dorwac lusterka :) na kola polowalem 6 miesiecy ]:-> ale sie dalo,nowki...nigdy nie byly zalorzone na auto ;)


Ostatnio edytowany przez lakiernik, Nie 26 Paź, 2008, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 23 Paź, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
nawet wiem skad brales ten zderzak.. tzn od kogo :)
ciekawe ile za niego dales bo gosc w okresie gdy ja szukalem chcial odemnie 550zl za niego :)
a kupilem w sumie za mniej niz polowe tego swojego...
ty pewnie tez cos kolo 200 go wyrwales nie?



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 23 Paź, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Cytuj:
ty pewnie tez cos kolo 200 go wyrwales nie?

potem nikt tego zderzaka nie chcial kupic,az gostek wystawil go ponownie od 259pln bodajze,zaraz na poczatku aukcji zaproponowalem mu swoja oferte i tak zderzaczek stal sie moja wlasnoscia :) dalem za niego 350pln co mi odpowiadalo, jeszcze wczesniej kupilem tylny zderzak od tego samego goscia :D i wtedy troche przeplacilem,ale to nic, wazne,ze sa moje ]:-> tym bardziej,ze takie graty nie zdarzaja sie na codzien :-D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 24 Paź, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
bedzie grubasny golf :-) powiedz cos na temat lakieru , komore tez bedziesz czyscil ? bo silnik Hondy wyglada rewelka na zywca , zwlaszcza wydech robi robote , w golfie bylo by tez super takie cóś.... coooo



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 25 Paź, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Cytuj:
powiedz cos na temat lakieru
Powiem,ale po premierze :hmm:
Cytuj:
komore tez bedziesz czyscil ? bo silnik Hondy wyglada rewelka na zywca , zwlaszcza wydech robi robote , w golfie bylo by tez super takie cóś.... coooo

komose i silnik zostawiam na koniec,byc moze bedzie swap a tymczasem jestem w trakcie organizowania gratow do wnetrza bo to bedzie nastepny etap po zewnetrznej przemianie :)
Zastanawiam sie nad kupnem tych oto foteli Recaro,ale jakos nie moge skojarzyc od czego moga one byc wyciagniete,na stronie recaro takich nie ma,moze jakis stary model?moze ktos cos wie,albo zna moze sprzedawce,za info bede wdzieczny jamajama link do aukcji
http://www.allegro.pl/item466616683_rec ... 90513.html


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 25 Paź, 2008 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
dobre krzesła lakierniku... ale powiem ci prawde za 2 kola to dorwiesz caly srodek z mk4 gti na recaro z kanapa... moja rada.. szukaj dalej



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 25 Paź, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
tak,wiem tylko,ze te krzesla podobaja mi sie bardziej niz recaro z MK4 a tylna kanape to nie bylby juz problem,tylko nadal nie wiem gdzie te kubly przykleic?z czego one sa :>

[ Dodano: Czw 30 Paź, 2008 ]
no wiec jak pisalem wczesniej graty pomalu do srodeczka sie zbieraja :)
subwoofery w orginalnej kascie Alpine 2 razy 12"typeR i 2 piecyki tez Alpine MRD M500 i MRV T320 oraz kilka kilogramow kabli ]:-> musze dokupic jeszcze jeden wzmacniacz(taki sam jak ten wiekszy)bo te glosniki potrzebuja niezlego kopa ;) potem jakies glosniki na przod tzn. odseparowany zestaw,tak to sie chyba nazywa :) ogolnie jest tego troche jeszcze do zgromadzenia :o
ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

[ Dodano: Czw 30 Paź, 2008 ]
a tutaj przykladowy filmik jak te suby moga zagrac :ała:
http://pl.youtube.com/watch?v=dCKZtQPHyLE


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 01 Lis, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Cze, 2007
Posty: 589
Skąd: Starogard Gdanski
Gadu-Gadu: 0
Auto: Vw Golf Cabriolet 1.8
slyszalem jak grałjeden sub w Ibizie , a dwa to bedzie masakra , bude Ci roztrzesie :)



_________________
Mój Golf Mk III Cabrio 1.8 Zapraszam do oceny
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 19 Cze, 2008
Posty: 768
Skąd: Wieluń
Gadu-Gadu: 9498323
Auto: mk3 AAZ
dobrze sie dzieje w tym projekcie:d jak zmontujesz audio to licze pozniej na filmik jak to gra w mk3;)



_________________
Dziadzia mobile mk3 : viewtopic.php?f=98&t=32658&start=0
Offline
 Profil    9498323
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2008 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sie, 2006
Posty: 2477
Skąd: BEMA ZOO GW CITY
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
lakiernik napisał(a):
Zastanawiam sie nad kupnem tych oto foteli Recaro,ale jakos nie moge skojarzyc od czego moga one byc wyciagniete,na stronie recaro takich nie ma,moze jakis stary model?moze ktos cos wie,albo zna moze sprzedawce,za info bede wdzieczny jamajama link do aukcji
http://www.allegro.pl/ite..._kba_90513.html

a co powiesz na koenig5000 sa 2 fotele do popchniecia
jak co to dam ci namiar na goscia



_________________
http://www.airpainter.pl/
SZABLONY MALARSKIE, NAKLEJKI ŚCIENNE, FOTOTAPETY itp.
http://www.foliedotykowe.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 993
Skąd: Szczecin
Gadu-Gadu: 2686554
Auto: Vw Touran
no i kupił recaro wariat :super:



_________________
VIP STYLE !!!!!
Offline
 Profil    2686554
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Cytuj:
a co powiesz na koenig5000 sa 2 fotele do popchniecia
jak co to dam ci namiar na goscia

obawiam sie,ze juz moze byc za pozno :$ recaro sa nabyte ]:->
Cytuj:
no i kupił recaro wariat :super:

jakos tak wyszlo :hmm:

[ Dodano: Sro 12 Lis, 2008 ]
odebralem grill od plastikowego mena :D jak widac na fotkach jest to orginalny grill GTI z wycietym znaczkiem i wspawanymi rzeberkami,musialem niestety zniszczyc drugi calkiem niezly (orginalny)grill by dokonac tego zabiegu,ale mysle ze warto,bo na wykonanie tego co kupilem na allegro nie szlo patrzec ]:-> a ten to bynajmiej rowniutko lezy :) jeszcze tylko zaspawam wyciecie w listwie i bedzie gites-malines :)
ImageImageImageImageImageImage


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 28 Gru, 2008 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 13 Maj, 2007
Posty: 415
Skąd: Świętokrzyskie
Gadu-Gadu: 0
Auto: Same volkswageny
lakiernik napisał(a):
Cytuj:
ty pewnie tez cos kolo 200 go wyrwales nie?

potem nikt tego zderzaka nie chcial kupic,az gostek wystawil go ponownie od 259pln bodajze,zaraz na poczatku aukcji zaproponowalem mu swoja oferte i tak zderzaczek stal sie moja wlasnoscia :) dalem za niego 350pln co mi odpowiadalo, jeszcze wczesniej kupilem tylny zderzak od tego samego goscia :D i wtedy troche przeplacilem,ale to nic, wazne,ze sa moje ]:-> tym bardziej,ze takie graty nie zdarzaja sie na codzien :-D



tak dla sprostowania ten koles kupił ten komple USA za 390pl czyli zderzaki oba + klapa

podkradł fany e ktore ja odłozyłem dla koumpla na zlomie i powiedzialm mu ze znalazłem e gray dla kumpla i on beszczelnie pojechał na en szrot i poprotu to wygrzebał i zarejestrował sie na innym forum i sarał sie to sprzedac pod innym nickiem ogolnie kawał ...
sory za OT ale zawsze jak widze te fanty to mnie telepie



_________________
Made i n CANADA

http://www.youtube.com/watch?v=IslXDt-Es3M
Zlot dla miłośników
http://www.youtube.com/watch?v=DXFGdPxiHuU&feature=fvsr
Zlot dla fascynatów
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2008 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Cytuj:
lakiernik napisał/a:
Cytat:
ty pewnie tez cos kolo 200 go wyrwales nie?

potem nikt tego zderzaka nie chcial kupic,az gostek wystawil go ponownie od 259pln bodajze,zaraz na poczatku aukcji zaproponowalem mu swoja oferte i tak zderzaczek stal sie moja wlasnoscia :) dalem za niego 350pln co mi odpowiadalo, jeszcze wczesniej kupilem tylny zderzak od tego samego goscia :D i wtedy troche przeplacilem,ale to nic, wazne,ze sa moje ]:-> tym bardziej,ze takie graty nie zdarzaja sie na codzien :-D



tak dla sprostowania ten koles kupił ten komple USA za 390pl czyli zderzaki oba + klapa

podkradł fany e ktore ja odłozyłem dla koumpla na zlomie i powiedzialm mu ze znalazłem e gray dla kumpla i on beszczelnie pojechał na en szrot i poprotu to wygrzebał i zarejestrował sie na innym forum i sarał sie to sprzedac pod innym nickiem ogolnie kawał ...
sory za OT ale zawsze jak widze te fanty to mnie telepie

uzekla mnie ta historia :P ale skoro gostek zaplacil 390pln za caly komplet to ja slono przeplacilem :ała: ale mam to gdzies :) zderzaki byly na allegro,wiec je kupilem a od kogo i za ile ktos je kupil to nie ma znaczenia,jak dla mnie :)
Cytuj:
co sie dzieje w temacie ??

ogolnie to niewiele,golf sobie spi w garazu i jeszcze troche w nim pobedzie,dopuki nie skoncze drugiego projektu,ktory pokazalem wczesniej,mysle ze zwioze golfa do IRA w okolicach maja :ała: i wtedy ruszam ostro :)
Cytuj:
P.s Lakiernik jak tam klima ?? ?

klima jest juz zamontowana,podobno nawet dziala,tylko,ze na samym koncu pojawil sie maly problem :ała: zadzwonil do mnie moj elektryk(w dzien umowionego odbioru)i mowi,ze wszystko pieknie ladnie,ze golf zrobiony,ale jak wyjechal na droge aby ustawic kierownice to pekla chlodnica w nagrzewnicy i trzeba kupic nowa :o jakos nie chce mi sie w to wierzyc,no ale coz,tak to jest jak sie nie jest na miejscu i nie kontroluje wszystkiego osobiscie,nastepny termin odbioru to jakos po sylwestrze :)


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 8 z 74 [ 1098 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 74  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe