Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 4 z 322 [ 4818 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 322  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 24 Gru, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
No faktycznie, nie skojarzyłem że przerabiałeś błotniki i nie zauważyłem klapy. Co do przekaźnika spojlera to tak, dokładnie o to mi chodzi że w wersji US podnosi się wcześniej. No chyba że to też już zmieniłeś ;)

Ale o jednej rzeczy zapomniałeś jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny :> A nawet o dwóch rzeczach :> Przynajmniej tak to wynika ze zdjęć ;) Zgadnij o co mi chodzi :)

Pozdrówka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 24 Gru, 2007 
vw P.I.M.P.uś
vw P.I.M.P.uś
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 15 Gru, 2007
Posty: 2795
Skąd: Olsztyn
Gadu-Gadu: 364477
Tlen: praks@tlen.pl
Skype: prakscorrado
Auto: Corrsche vr6T
jesli mowisz o lampach to luz ale o tyle o ile przednie US mi sie podobaja to neistety dostepnosc ich jest minimalna zreszta ty tez ich nei masz a masz US :P poza tym na przednie lampy jest projekt mysle ze dosc kontrowersyjny ale pozostajacy w tamtej epoce ;) a tylne lampy no wybacz ale seria mi totalnei nie podchodzi ;) poza tym jakos nie widze roznicy meidzy euro a us tylnymi...

innych niuansow nie znam z zewnatrz ;)

co do blotnikow to BYLY szersze nowy typ i dodatkowo jeszcze wyciagniete ;)

do do przekaznika...nie ma sensu tego przerabiac bo po co chyba dla wlasnej swiadomosci ;)

mi us podoba sie tylko z zewnatrz poza tym jest ich stosunkowo mniej a kazdy rarytas wystepujacy w wersjach na inny kraj wyrozniajacy auto podnosi jego niepowtarzalnosc a o to tu chodzi ;)



_________________
Poliuretany do twojego vaga
Offline
 Profil    364477 praks@tlen.pl/" target="_blank"><!-- e --><a href=praks@tlen.pl" src="http://status.tlen.pl/?u=praks@tlen.pl&t=1" border="0" /> prakscorrado
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 24 Gru, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Praks napisał(a):
jesli mowisz o lampach to luz ale o tyle o ile przednie US mi sie podobaja to neistety dostepnosc ich jest minimalna zreszta ty tez ich nei masz a masz US :P


Przednie US? To znaczy? Bo szczerze wyznam że nie wiem o co chodzi :$

Tak jak piszesz, chodziło mi o tylne lampy - mają odblask z boku chociaż nie wrzuca się to aż tak mocno w oczy. Ale jednak to jakiś szczegół odróżniający tą wersję od innych ;) A druga sprawa to w US chyba nie wstawiano szerokiej dokładki pod zderzakiem. Przynajmniej nie spotkałem się z tym na fotkach US'ów które od czasu do czasu przeglądam.

Pozdrówka ;) No i oczywiście bez jakiejkolwiek napinki ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 24 Gru, 2007 
vw P.I.M.P.uś
vw P.I.M.P.uś
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 15 Gru, 2007
Posty: 2795
Skąd: Olsztyn
Gadu-Gadu: 364477
Tlen: praks@tlen.pl
Skype: prakscorrado
Auto: Corrsche vr6T
B_O_N_K, mysle ze byly z szerokim ;) co do przednich lamp to... chodzi o takie...
Image
Image

ale w PL spotkalem sie z nimi tylk oraz i koles nie chcial sprzedac :(

ale mysle ze moj projekt tez bedzie ok ;)

co do tylnych jakby podobaly mi sie seryjne to bym szukal a itak wstawiam ciemna gora dol czerwony lub cale czerwone ;)


Offline
 Profil    364477 praks@tlen.pl/" target="_blank"><!-- e --><a href=praks@tlen.pl" src="http://status.tlen.pl/?u=praks@tlen.pl&t=1" border="0" /> prakscorrado
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 24 Gru, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Pierwszy raz widzę takie lampki. Ale z nimi było chyba tak jak z pomarańczowymi kierunkami przednimi - w jednych US'ach były, w innych nie.

Pozdrówka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 24 Gru, 2007 
vw P.I.M.P.uś
vw P.I.M.P.uś
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 15 Gru, 2007
Posty: 2795
Skąd: Olsztyn
Gadu-Gadu: 364477
Tlen: praks@tlen.pl
Skype: prakscorrado
Auto: Corrsche vr6T
B_O_N_K, mzoe i tak ale byly tylko w US...bo oni maja tam inne zasady oswietlania nie maja odciecia w lampie tkaeigo jak pada swiatlo czy jakos tak nei pameitma juz... i w lampie jest to co w euro w halogenie czyli przeciwmgielne...tka czy ianczej lampy sa zawodowe...ale niestety ciezko dostac :(



_________________
Poliuretany do twojego vaga
Offline
 Profil    364477 praks@tlen.pl/" target="_blank"><!-- e --><a href=praks@tlen.pl" src="http://status.tlen.pl/?u=praks@tlen.pl&t=1" border="0" /> prakscorrado
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 25 Gru, 2007 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Sie, 2006
Posty: 2477
Skąd: BEMA ZOO GW CITY
Gadu-Gadu: 0
Auto: golf mk3
projekt bardzo ciekawy
silniczek dobrze wyglada
klameczki o nich nic nie mowie bo sam mam takie w mojej puszce
p.s. jak masz zrobiony mechanizm otewirania ??
masz moze jakies foto ??
a co to za lakier?? nie jest to przypadkiem szary z palety audi??
powodzenia w projekcie i czekam na lakier
:)



_________________
http://www.airpainter.pl/
SZABLONY MALARSKIE, NAKLEJKI ŚCIENNE, FOTOTAPETY itp.
http://www.foliedotykowe.com/
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 25 Gru, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 31 Sie, 2004
Posty: 43
Skąd: Wejherland
B_O_N_K napisał(a):
Pierwszy raz widzę takie lampki. Ale z nimi było chyba tak jak z pomarańczowymi kierunkami przednimi - w jednych US'ach były, w innych nie.

Pozdrówka ;)


lampy w usa wsyztskie były takie ;)
tyle że czesto na ichniejszych fotach widzimy e-codes'y (czyli nasze europejskie) bo po pierwsze chorują chłopaki na euro gadżety jak u nas niektórzy na US :ok: a po drugie te hamerykaNske świecą sporo gorzej od naszych podobno więc masakra musi być :ała:
no a projekt dobrz mi znany, kierownik też, weź tam rypaxozo jedna klep maluj i wyjeżdżaj :) a za betona bede sie odgryzał porsche detalami za jakiś czas :-D niee



_________________
http://www.corrado-database.nl/index.php?item=view_corrado&id=2131
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 25 Gru, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
poncheck napisał(a):
lampy w usa wsyztskie były takie ;)


To dlaczego na Corrado-Database, przeglądając autka ze Stanów, praktycznie żaden Corek nie ma takich świateł? Nagle wszyscy pozmienialiby na europejskie? Na pewno chociaż część z nich zostawiłaby oryginały.



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 25 Gru, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 31 Sie, 2004
Posty: 43
Skąd: Wejherland
B_O_N_K napisał(a):
poncheck napisał(a):
lampy w usa wsyztskie były takie ;)


To dlaczego na Corrado-Database, przeglądając autka ze Stanów, praktycznie żaden Corek nie ma takich świateł? Nagle wszyscy pozmienialiby na europejskie? Na pewno chociaż część z nich zostawiłaby oryginały.


tam jest lepiej z dostępnością euro lamp niż u nas z lampami US,maja całe partie czasem,pozatym czesto je zmieniają bo te usa podobno naprawdę koszmarnie świecą... przynajmniej wnioskując z vortexa...no ale nie mówie, moje info takie na 100% pewne też nie jest ;)
a i jeszcze jedno...jak nie są dymione na niektórych fotach czasem nie widać takiej różnicy, ja czesto nie zwracałem uwagi nawet :hmm:



_________________
http://www.corrado-database.nl/index.php?item=view_corrado&id=2131
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 25 Gru, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
poncheck napisał(a):
tam jest lepiej z dostępnością euro lamp niż u nas z lampami US,maja całe partie czasem,pozatym czesto je zmieniają bo te usa podobno naprawdę koszmarnie świecą... przynajmniej wnioskując z vortexa...no ale nie mówie, moje info takie na 100% pewne też nie jest
a i jeszcze jedno...jak nie są dymione na niektórych fotach czasem nie widać takiej różnicy, ja czesto nie zwracałem uwagi nawet



dokladnie... tam maja bardzo latwy dostep do euro czesci jak i us.... wiadomo.. ale nawet latwiejszy do euro niz my do us....
sa wsypecjalizowane sklepy w tym... tzn europarts

http://www.tmtuning.com/vw/ <-najlepszy przyklad... i szczerze.. ceny nawet na polska kieszen nie sa zle



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 26 Gru, 2007 
vw P.I.M.P.uś
vw P.I.M.P.uś
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 15 Gru, 2007
Posty: 2795
Skąd: Olsztyn
Gadu-Gadu: 364477
Tlen: praks@tlen.pl
Skype: prakscorrado
Auto: Corrsche vr6T
pitblade, niestety nie mam fot jak mechanizm wyglada zajal sie tym moj blaacharz...
co do lakieru mial to buc szary delfin z palety audi ale jak zobaczylem plakietke z nim okazalo sie ze ma ziarno i perla...a mi zalezalo by kolor byl bez jakiegokolwiek ziarna jak akryl...wiec dobieralem go sam... :)



_________________
Poliuretany do twojego vaga
Offline
 Profil    364477 praks@tlen.pl/" target="_blank"><!-- e --><a href=praks@tlen.pl" src="http://status.tlen.pl/?u=praks@tlen.pl&t=1" border="0" /> prakscorrado
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 27 Gru, 2007 
VW User
VW User

Rejestracja: Pią 17 Sie, 2007
Posty: 108
Skąd: Dzierżoniów
Gadu-Gadu: 2957593
Auto: corrado 20vt, abarth 16vt
no praks ładna furka sie robi :) kiedy wlatujesz parchem do poznania?? :D


Offline
 Profil    2957593
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 27 Gru, 2007 
vw P.I.M.P.uś
vw P.I.M.P.uś
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 15 Gru, 2007
Posty: 2795
Skąd: Olsztyn
Gadu-Gadu: 364477
Tlen: praks@tlen.pl
Skype: prakscorrado
Auto: Corrsche vr6T
thor, jak go odbiore :P a moze i na jakis czas sie wprowadze jak mieszkanie znajde tanie :P



_________________
Poliuretany do twojego vaga
Offline
 Profil    364477 praks@tlen.pl/" target="_blank"><!-- e --><a href=praks@tlen.pl" src="http://status.tlen.pl/?u=praks@tlen.pl&t=1" border="0" /> prakscorrado
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 29 Gru, 2007 
VW User
VW User

Rejestracja: Sob 26 Sie, 2006
Posty: 149
Skąd: okolice Pleszewa
bardzo ladny corras :) czekam na foty :D pozdrawiam


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 4 z 322 [ 4818 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 322  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe