Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk2] Termostat i grzanie się silnika
PostWysłany: Pią 26 Paź, 2007 
Witam. Mam mały problem z termostatem. Załozyłem nowy termostat do jetty (1,8 benzyna) silnik zaczyna się grzać po ok 6-8km Wskazówka od temp. dochodzi do końca!!!
wiatrak nie chodzi a dolny wąż od silnika do chłodnicy jest zimny. Jak wyjme termostat to wszystko jest ok silnik ma normalną temp. wiatrak się załącza po minięciu diody przez wskazówke a i w kabinie jest goraco. To już 3 termostat i wszystkie nowe wiec wykluczam że kazdy był uszkodzony. Czy ktoś wie co może się dziać ?


  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 29 Paź, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 495
Skąd: Środa VWlkp.
Gadu-Gadu: 4985237
Auto: 3BG AVF+
Wydaje mi sie ze winny jest sam termostat lub popelniasz jakis blad przy wymianie. Jezeli waz od chlodnicy jest zimny, to zanczy ze termostat nie otwiera sie, silnik chodzi caly czas na malym obiegu i dlatego sie grzeje.


Offline
 Profil    4985237
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 30 Paź, 2007 
Zastanawiam sie czy coś nie blokuje otwierania termostatu, chociaz nie ma mozliwości włożenia go inaczej. Jutro sprawdze czy się otwiera (naczynie, woda, kuchenka ). To już 3 termostat więc nie można kupić aż 3 wadliwych... no chyba że mam pecha :(

[ Dodano: Nie 11 Lis, 2007 ]
Doszedłem do usterki ałłłłł do zbiorniczka idą babelki powietrza... i wszystko jasne, chyba. Wymiana uszczelki i sprawdzenie głowicy czy jej nic nie jest.


  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe