Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [mk4] Problemyz benzyna
PostWysłany: Pią 27 Lip, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 25 Gru, 2006
Posty: 21
Skąd: Wroclaw-Dlugoleka
od jakiegoś czasu mam taki problem,na zimnym silniku ciężko pali, jezdzac na benzynie nastepuje szarpanie. dużo wcześniej zauważlem że na zimnym silniku nie chce mi jezdzic. Nie dawno wymieniłem pompke paliwa paliwa bo siadla i dalej jest tak samo,wymieniłem jeszcze przewody, kable, i filtry.
Mam auto z LPG, w sumie jezdze 3 lata na gazie, i nie wiem jaka moze byc przyczyna!!! w servisie pracuje znajomy który mi podłączył pod komputer, ale nie wykazał żadnego błędu. powiedział ze pompka paliwa nie daje 6 bar tylko 3, i zeby dolać srodka do czyszczenia wtrysków, widziałem ze sa zamienniki które daja tylko 3!
Kupować następną a jak nie będzie to??? : :lipa:


Ostatnio edytowany przez vigi, Pią 27 Lip, 2007, edytowano w sumie 1 raz

Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 27 Lip, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Jeśli problem występuje tylko na benzynie a na gazie jest wszystko ok to moim zdaniem jest to wina wspomnianej pompki. Tym bardziej że gdy miałem u siebie uszkodzony regulator ciśnienia to także ciężko mi odpalało autko. Prawdopodobnie nie masz wytwarzanego wystarczającego ciśnienia paliwa na wtryski i stąd szarpanie i problemy z odpaleniem - po prostu brak mu benzyny.

Pozdrawiam.



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Sie, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 02 Sie, 2007
Posty: 2
Elo !

Ja mam to samo... te same problemy w moim MK 4 1,6 16V.

Mój mechanik powiedział, że 2 wtryski mam uszkodzone i działa tylko na pozostałych, dlatego silnik dostaje mniej benzyny niż się domaga.
Stawiam na:

1. Wtryski (byc może nie przepalałeś ich zbyt długo benzyna i sie zapchały lub powyginały blaszki.

2. Sonda Lambda (jesli masz katalizator, a sonda jest nie sprawna - włącza się tryb serwisowy w pojeździe.)


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 3 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe