Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 2 z 2 [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 09 Lip, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Kevin czy kosa1703 prosi o poradę odnośnie SWAPa czy o ocenę czy dojdzie do tego SWAPa czy nie? Z tego co wyczytałem to prosi o to pierwsze więc po co teksty w stylu "piszesz tak ze juz widać ze tego nie załozysz...a tylko podejmujesz temat..." :ała:



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 09 Lip, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
wystarczyło by uzyc opcji szukaj...
wiele juz bylo tematow czy sie da a wiadomo ze sie da
przykładem sa tematy w stylu mam 1.4 i chce włozyc vr6 itp...
kolejna sprawa napisalem mu co i jak.... poradziłem mu... wystarczy czytac troche uwazaniej a nie wyrywac pojedyncze zdania z kontekstu...
napisalem mu ze lepszym wyjscie bylo by zalozenie 115pd i jej dłubania racji tez trudnosci przy instalacji 2.0

widze strasznie sie czepiasz bonk nie wiem czy juz taki jestes czy tylko mnie tak...



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 09 Lip, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Kevin napisał(a):
widze strasznie sie czepiasz bonk nie wiem czy juz taki jestes czy tylko mnie tak...


Czasem tam mam :-D Poza tym jakoś mnie razi jak na dzień dobry "atakuje" się nowych użytkowników zniechęcając ich tym samym do udzielania się na forum.



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 10 Lip, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
masz absolutna racje... ale sam powiedz ile nowi uzytkownicy dopiero co logujący sie stworzyli tematów w stylu mam 1.3 i chciałbym turbo albo ma to i to cyz da sie tu wsadzić vr6... kazdy z nas uwazam ma troche racji wiec ja troche uszczypliwie chcialem sprowadzic troche na ziemie i tłumaczac tez co nieco
bo ja wszyscy wiemy VW to nie honda... tu wszystko jest jak klocki lego..no moze prawie wszystko :)

ps: jak tak masz to fajnie bede bral na ciebie poprawke ;p



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 11 Lip, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 04 Lip, 2007
Posty: 7
Heh dziekuje koledze Bonk za obrone:)To ze poczatkujacy nie oznacza zawsze ze glupi a co do swapu niestety moj mk3 ulegl kasacji;/;/jak sie uda moze bede mial foty.Niestety najechal na mnie tir tzn na moj tylek;/:(



_________________
Juz na zawsze VW!!!
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 11 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak

Rejestracja: Czw 13 Sty, 2005
Posty: 538
Skąd: Wrocław
Gadu-Gadu: 9453175
Tlen: evolution1980
powiem krotko jak masz tylko 10 kola to zapomnij o 2.0 tdi
sam motor w dobrym stanie to koszt rzedu 6 kola osprzet skrzynia ,wiazki to nastepne 3,5 4, do tego lapy wydech naped, hamulce( chyba nie sadzisz ze to z 1.6 zatrzymasz??:.. to koszta 2 kola.. plus robota... i nie zapomnij edc 16 chiptuning tylko u profesjonalistow, master's diagtronik compsport a i do uruchoienia tez sie czlowiek z wiedza przyda, jak bedziesz mial ulepa wszystko z innych aut....



_________________
EVOLUTION MOTOR SPORT Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.
ET 13.078
Pomiary mocy - DYNOMET
Chiptuning aut niemieckich benzynowych i diesel
specjalizacja w strojeniu silnikow uturbionych na seryjnych ecu (takze konwersje MAF<->MAP)
dwa programy sterujace wybierane przelacznikiem z kabiny
Offline
 Profil    9453175 evolution1980
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 2 z 2 [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 7 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe