Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 7 z 40 [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 147
Skąd: Kalety - Silesia
Gadu-Gadu: 0
Auto: Honda Civic
Hej chłopaki zrobiłem już na LPG 11 tys. km i chodzi jak chodził, pali 10l./100km i wszystko jest OK a w ciągu ostatnich 2 tygodni zrobiłem ponad 4 tys km na LPG jedyna wada to że jest o te 10-20% słabszy



_________________
Czy będzie reaktywacja, może, ważne że jest już stabilizacja :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
jimijoe a gdzie zrobiles ten gaz?? mi chodzi o taki lepsiejszy.... zeby nie smierdziało w srodku gazem i zeby nie traciło tyle na mocy??



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 22 Kwi, 2004
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Kevin napisał(a):
jimijoe a gdzie zrobiles ten gaz?? mi chodzi o taki lepsiejszy.... zeby nie smierdziało w srodku gazem i zeby nie traciło tyle na mocy??


śmierdziało nie będzie jak Ci dobrze ustawią, a mocy nie stracisz jak założysz sekwencje (3500 do 5500zł) 8)



_________________
obecnie w Hull, East Yorkshire
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 147
Skąd: Kalety - Silesia
Gadu-Gadu: 0
Auto: Honda Civic
Ja robiłem w Koszęcinie koło Lublińca ale prawda jest taka jak pisze czaq jak dobrze ustawiony to będzie chodziło spoko



_________________
Czy będzie reaktywacja, może, ważne że jest już stabilizacja :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 03 Kwi, 2004
Posty: 3
Skąd: Szczecin
witam moze to pytanei juz bylo to odeslijcie mnie na odpowiednia strone ale mam takie pytnei jak ma sie storzek do gazu ma to jakis sens czy wogole to bedzei ze soba gralo pozdro :D


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 20 Wrz, 2004
Posty: 46
Skąd: Golfsburg
Raczej nie bedzie to ze soba wspolgralo. Silnik w szczegolnych przypadkach bedzie sie dlawil (np o ile sie nie myle na luzie), ale moge sie mylic, wiec moze niech sie ktos jeszcze wypowie.



_________________
Golf GT
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 18 Wrz, 2004
Posty: 17
Skąd: Radzionków Bytom
Witam
gdzie jest jakis dobry gazownik w okolicy Katowic. Instalacja ma byc do golfa II. I ile takie cos by mnie kosztowalo??
Pazdro



_________________
Golf mkII 1.6 bezyna gaznik 5d
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 147
Skąd: Kalety - Silesia
Gadu-Gadu: 0
Auto: Honda Civic
tubiz napisał(a):
Witam
Instalacja ma byc do golfa II. I ile takie cos by mnie kosztowalo??
Pazdro
same konrety :?

a najlepszy serwis jaki znam to Kam-Gaz w Piekarach Śląskich



_________________
Czy będzie reaktywacja, może, ważne że jest już stabilizacja :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 06 Kwi, 2004
Posty: 2
Skąd: Police
witam
mam pytanie czy mozna zalozyc gaz do mk1 gti 1.6 z 80roku z prezebiegiem 270tys km czy lepiej zrobic remont silnika polatac troche zeby sie dotarl i dopiero zagazowac



_________________
Jetta TD
narazie ogórek
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 147
Skąd: Kalety - Silesia
Gadu-Gadu: 0
Auto: Honda Civic
Kowgier Power napisał(a):
witam
mam pytanie czy mozna zalozyc gaz do mk1 gti 1.6 z 80roku z prezebiegiem 270tys km czy lepiej zrobic remont silnika polatac troche zeby sie dotarl i dopiero zagazowac
No przy tym przebiegu i wieku poważnie bym sie zastanowił, a najlepiej sprawdzic kompresję i pomysleć czy bierze olej ale podejrzewam że jak założysz gaz to itak bedzie śmigał bez problemu :)



_________________
Czy będzie reaktywacja, może, ważne że jest już stabilizacja :)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 06 Kwi, 2004
Posty: 2
Skąd: Police
ja sie nie znam na instalacjach gazowych jaka byla by najodpowiedniejsza do tego silnika (sekwencja odpada bo brak kasy)jakis typ instalacji no niewiem na gazie to ja sie nieznam dla mnie to czarna magia jezdzilem klekotami ale przy takiej cenie benzyny to chyba koniecznosc
remont silnika i tak trzeba byloby zrobic dla swietego spokoju :)



_________________
Jetta TD
narazie ogórek
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 03 Paź, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 22 Kwi, 2004
Posty: 18
Skąd: Wrocław
jak z 80 roku, to masz raczej gaźnik, problemu nie powinno być, no chyba że strasznie kopci.



_________________
obecnie w Hull, East Yorkshire
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 03 Paź, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Kowgier Power napisał(a):
ja sie nie znam na instalacjach gazowych jaka byla by najodpowiedniejsza do tego silnika (sekwencja odpada bo brak kasy)jakis typ instalacji no niewiem na gazie to ja sie nieznam dla mnie to czarna magia jezdzilem klekotami ale przy takiej cenie benzyny to chyba koniecznosc
remont silnika i tak trzeba byloby zrobic dla swietego spokoju :)

Masz mk I GTi, czyli silnika EG. Jest to silnika z wtryskiem mechanicznym typu K-Jetronic. Ja też mam taki silnik. Do tego silnika zaintsalujesz tylko instalację klasyczną ze śrubą mocy (nie ma żadnej elektroniki), ale niestety niewielu "gazowników" jest w stanie dobrze zabudować Ci instalację. Generalnie ta intsalacja powinna być nieco tańsza niż intsalacja do silnika zasilanego gaźnikowo, ale ... różnie to bywa. Jeżeli chcesz założyć wtrysk gazu lub elektronikę do klasycznej intsalki to niestety trzeba trochę pokombinować. Musisz założyć sondę lambda i potencjometr przepustnicy, wtedy dopiero można zabudować lepszą instalkę :D .


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 16 Paź, 2004 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 01 Kwi, 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Witam.

W piatek tydzien temu (08.10.2004) zalozylem instalacje bodajze firmy BRC do mojego autka i nie dziala jak nalezy nie potrafią mi go wyregulowac, o gazie nic niewiem wiec nie moge sam tego zwalczyc! codziennie jezdze by ustawiali i za kazdym razem jest podobnie czyli... auto mi przerywa i czasami gasnie, co radzicie, kalbe zaplonowe i swiece maja moze z pol roku, kopulke i palec wymienilem przed wczoraj, i nadal przerywa w dolnych partiach obrotow i gasnie na jalowym
POMOCY !!!!
chyba nie mam sterowania labmdy a powinno byc?

Pozdrawiam.

dodam ze na benzynie chodzi super.
Silnik 1.8 na wtrysku mechanicznym, oznaczenia silnika JH



_________________
Golf GTi Mk1, Scirocco Mk2 "White Cat", Passat B4 Variant, Golf mk3 GTi Edition, Ventyl było...
... jest Scirocco 81`, Passat W8...
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 7 z 40 [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe