Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 8 z 40 [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 15
Skąd: Śląsk
JoLeRo napisał(a):
Witam.

W piatek tydzien temu (08.10.2004) zalozylem instalacje bodajze firmy BRC do mojego autka i nie dziala jak nalezy nie potrafią mi go wyregulowac, o gazie nic niewiem wiec nie moge sam tego zwalczyc! codziennie jezdze by ustawiali i za kazdym razem jest podobnie czyli... auto mi przerywa i czasami gasnie, co radzicie, kalbe zaplonowe i swiece maja moze z pol roku, kopulke i palec wymienilem przed wczoraj, i nadal przerywa w dolnych partiach obrotow i gasnie na jalowym
POMOCY !!!!
chyba nie mam sterowania labmdy a powinno byc?

Pozdrawiam.

dodam ze na benzynie chodzi super.
Silnik 1.8 na wtrysku mechanicznym, oznaczenia silnika JH

A miało być tak pięknie :roll: .
Czemu nie dałeś znać, że zakładasz gaz coś byśmy wykombinowali.
Jak możesz prześlij mi zdjecia widoku silnika z zabudowaną instalacją gazową oraz podłączeniami elektrycznymi. Zobaczymy co jest spartolone :wink: .
Aaaa! mail: fabis@chorzow-online.pl



_________________
Kolejne 1.8T jeździ po drogach
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 18 Paź, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Przy mechanicznym wtrysku gazownik naprawde musi sie na tym znac zeby obroty nie falowaly... nie wiele daje komputer, choc znajomemu w audi 2,3 (mechaniczny wtrysk) gosc dolozyl autronica 700 i pomoglo... dalej faluja ale duzo mniej, natomiast jakis taki sprzecik do regulacji tych obrotow, ktory w mercedesie sie sprawdza w jego audi tylko rozszalal te obroty... i spalanie wzroslo o 8 litrow



_________________
Mam na sprzedaz rozporki do roznych VW


Mam w ofercie rozne rodzaje tlumikow Vega i a'la Mugen M-techa, Moge wyslac zdjecia na maila. Info mail, priv lub gg.
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 18 Paź, 2004 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 01 Kwi, 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Paulus wyslalem ci fotki i opis na maila licze na Pomoc :)
pozdro



_________________
Golf GTi Mk1, Scirocco Mk2 "White Cat", Passat B4 Variant, Golf mk3 GTi Edition, Ventyl było...
... jest Scirocco 81`, Passat W8...
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Jaki gaz do Golf II 1.6
PostWysłany: Wto 19 Paź, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 18 Wrz, 2004
Posty: 17
Skąd: Radzionków Bytom
Witam
Jak w temacie Golf II 1.6 przebieg 150 tys Rok 1991/1992
Wiem ze jest kilka rodzaji instalacji ale jakie sa te lepsze??
Prosze o pomoc
Z gory thx
Pzdro



_________________
Golf mkII 1.6 bezyna gaznik 5d
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Małe problemy
PostWysłany: Pią 22 Paź, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 15 Lip, 2004
Posty: 1
Ok. 2 lat temu założyłem gaz do mojego GOLFA III 1,6 na jednopunktowym wtrysku. Zrobiłem 40 tyś km na gazie i w tym momeńcie zaczął się problem z gazem. Mój GOLF zaczął szarpać, nie reagował na dodawanie gazu (największy koszmar przeżywałem w momeńcie wyprzedzania), zaczął palić 15 litrów na 100 km. Dodam, że dawkę gazu dobiera idealnie. Założyłem nowe świece oraz przewody wysokiego napięcia. Czy wie ktoś co mu dolega??? :?: :(


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 24 Paź, 2004 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 133
Skąd: EPA
Gadu-Gadu: 3513426
Auto: zardzewiały vw
moze membrana do wymiany :roll:



_________________
www.g-lab.pl
Offline
 Profil    3513426
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 03 Kwi, 2004
Posty: 3
Skąd: Szczecin
witam mam golfa na gazniku 1.6 i pali mi 14 litrow gazu w miescie co mam zrobic aby to zmiejszyc czekam na porady


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Małe problemy
PostWysłany: Śro 10 Lis, 2004 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 08 Kwi, 2004
Posty: 7849
Skąd: Głogów
Gadu-Gadu: 2356976
Auto: Cupra 4x4 ????
ANDRAGOG napisał(a):
Ok. 2 lat temu założyłem gaz do mojego GOLFA III 1,6 na jednopunktowym wtrysku. Zrobiłem 40 tyś km na gazie i w tym momeńcie zaczął się problem z gazem. Mój GOLF zaczął szarpać, nie reagował na dodawanie gazu (największy koszmar przeżywałem w momeńcie wyprzedzania), zaczął palić 15 litrów na 100 km. Dodam, że dawkę gazu dobiera idealnie. Założyłem nowe świece oraz przewody wysokiego napięcia. Czy wie ktoś co mu dolega??? :?: :(


masz emulator sondy lambdy? podlaczales sie pod vaga?

xaoo napisał(a):
witam mam golfa na gazniku 1.6 i pali mi 14 litrow gazu w miescie co mam zrobic aby to zmiejszyc czekam na porady


jaka masz instalacje? regulowales przepustnice gazu?



_________________
Modyfikacje TDI i nie tylko! ZAPRASZAM!

Image
Było A3, Mk2,Mk3 TDI+, Mk3 20VT...
Offline
 Profil    2356976
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 22 Kwi, 2004
Posty: 18
Skąd: Wrocław
xaoo napisał(a):
witam mam golfa na gazniku 1.6 i pali mi 14 litrow gazu w miescie co mam zrobic aby to zmiejszyc czekam na porady


filtry, świece, kopułka, palec rozdzielacza.
po wymianie porządna regulacja i mniej deptaj na ssaniu.



_________________
obecnie w Hull, East Yorkshire
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 20 Wrz, 2004
Posty: 46
Skąd: Golfsburg
Mam pytanie i jednoczesnie propozycje:
W sumie "gazownikow" na forum coraz wiecej i wydaje mi sie ze ten jeden temat do ktorego wrzuca sie wszystkie problemy to troche malo, i ciezko znalezc info ktorego sie szuka. Wiem ze VW ZONE to nie forum gazowe, ale skoro wszyscy jezdzimy autami grupy VAG to na pewno szybciej i obiektywniej dostaniemy odpowiedz na nasze pytanie tutaj. Wiec moze Moderator od czasu do czasu pozwolilby zostawic i nie blokowac dodatkowego tematu o gazie?
Jak nie to tez sie nic nie stanie, ale moze warto.
Nie przewiduje ze od razu co drugi temat na Technicznym bylby o gazie, ale zawsze dobrze wiedziec, ze jakby co to bedzie mozna o cos zapytac, oczywiscie pod warunkiem ze wczesniej nie bylo tego w tym temacie.
Pozdrawiam.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 133
Skąd: EPA
Gadu-Gadu: 3513426
Auto: zardzewiały vw
tommy_mk2 napisał(a):
Mam pytanie i jednoczesnie propozycje:
W sumie "gazownikow" na forum coraz wiecej i wydaje mi sie ze ten jeden temat do ktorego wrzuca sie wszystkie problemy to troche malo, i ciezko znalezc info ktorego sie szuka. Wiem ze VW ZONE to nie forum gazowe, ale skoro wszyscy jezdzimy autami grupy VAG to na pewno szybciej i obiektywniej dostaniemy odpowiedz na nasze pytanie tutaj. Wiec moze Moderator od czasu do czasu pozwolilby zostawic i nie blokowac dodatkowego tematu o gazie?
Jak nie to tez sie nic nie stanie, ale moze warto.
Nie przewiduje ze od razu co drugi temat na Technicznym bylby o gazie, ale zawsze dobrze wiedziec, ze jakby co to bedzie mozna o cos zapytac, oczywiscie pod warunkiem ze wczesniej nie bylo tego w tym temacie.
Pozdrawiam.


jestem za ale drake na to nie pojdzie trzeba z Yamscha pogadc 8)



_________________
www.g-lab.pl
Offline
 Profil    3513426
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 10 Lis, 2004
Posty: 5
Skąd: B-stok>Zabłudów
Z tego co slyszalem to w nowym roku gaz ma podskoczyc o 30% wiec instalowanie gazu bedzie nie oplacalne. Znajomy jezdzi audikiem na gazie, srednio mu pali 11-12litrow, moje polo pali ok5-6 litrow benzyny-juz w tej chwili jazda moim jest tansza



_________________
wole polo bo od polo nogi nie bolo ;)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 12 Sie, 2004
Posty: 24
Skąd: mam wiedzieć???
mono_ napisał(a):
Z tego co slyszalem to w nowym roku gaz ma podskoczyc o 30% wiec instalowanie gazu bedzie nie oplacalne. Znajomy jezdzi audikiem na gazie, srednio mu pali 11-12litrow, moje polo pali ok5-6 litrow benzyny-juz w tej chwili jazda moim jest tansza
Zawsze w okolicach nowego roku slychac pogloski o drastychnych skokach cen gazu i jak do tej pory az tak wielkich podwyzek cen niebylo. Duzo ludzi mowi ze nieoplaca montowac sie gazu bo ceny tego paliwa ida do gory a ceny benzyny w miejscu stoja?raczej ida w gore tak samo.Piszesz ze jazda twoja polowka jest tansza niz audi znajomego, moze i tak ale popatrz takze na roznice w wielkosci tych aut a takze na roznice pojemnosci silnikow bo jak i jedne parametry tak i drugie roznia sie dosc sporo. Cos za cos. Pozatym jak ktos chce jezdzic taniej to gaz zaklada a jak ktos niechce i ma kasy na tyle ze starcza na tyle ile potrzebuje jezdzic to gazu niezaklada.Kazdy jakis wybor w tym momencie ma i nikt do zakladania gazu niezmusza moze poza cenami.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Przewody WN + LPG
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 15 Lis, 2004
Posty: 1
Skąd: Kraśnik
Witam !

Prosze o info gdzie moge kupic przewody WN (Golf III, 1.4, ABD...) - Beru - przesledziłem posty na forum i widzę ze cieszą sie dobra opinią.
Moje autko ma problemy z odpaleniem po odstaniu na dworku podczas wilgotnej lub deszczowej nocy, czesto szarpie podczas jazdy.
Obdzwoniłem u mnie w Lublinie troche sklepów i do mojego modelu silnika nie mają na razie.
Ewentualnie czy w zastepstwie mogą być przewody NGK.... ale wolałbym BERU.

pozdrawiam
SYSTEMIK


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 22 Lis, 2004 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 133
Skąd: EPA
Gadu-Gadu: 3513426
Auto: zardzewiały vw
wedlug mnie ngk tez moze byc poprostu to musza byc dobre syliconowe przewody :mrgreen:



_________________
www.g-lab.pl
Offline
 Profil    3513426
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 8 z 40 [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe