Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 2 z 2 [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 21 Lip, 2007 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 26 Mar, 2004
Posty: 430
Skąd: Zambrów
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi S3 1.8T 330KM
Hmm i co ta rozpórka inxx-a dała Ci coś? odczuwalnie czy tylko stylistyka...?!


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 21 Lip, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
foxy82 napisał(a):
Nie wiem ile w tym prawdy ale na necie można znaleźć coś takiego:
http://www.motofakty.pl/artykul/rozpork ... zenia.html
Sam mam w mk2 rozpórki Inxx`a i na pewno nie powiem że trzeszczenia nie ma.
Jest jak pisał Kevin w okolicach tylnej półki oraz czasem deska trzeszczy :(( ale przy naszych drogach..


mówie ci... filc to załatwi... mozesz wierzyc lub nie ale ja gdy miałem dwójke zlikwidowalem trzeszcenie tylnych plastików do 0... wystarczy posciagac je i zobaczyc gdzie sie one scieraja i zostawiaja taki biały pył (wtedy własnie skrzypią) i w te miejsce wsadzic kawaleczek filcu najlepiej samoprzylepnego takiego do podkładania pod meble

a tu jeszcze dobry cytat z artykułu z netu:
Cytuj:
Rozpórki wykonane są ze stali lub aluminium i mogą być malowane lub polerowane. ładniej wyglądająca rozpórka nie działa lepiej, więc nie ma potrzeby wydawać więcej pieniędzy za ładny wygląd



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 21 Lip, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 17 Lip, 2004
Posty: 192
Skąd: TG
Gadu-Gadu: 6626948
Auto: Golf 2, Polo 9n
foxy82 napisał(a):
Nie wiem ile w tym prawdy ale na necie można znaleźć coś takiego:
http://www.motofakty.pl/artykul/rozpork ... zenia.html
Sam mam w mk2 rozpórki Inxx`a i na pewno nie powiem że trzeszczenia nie ma.
Jest jak pisał Kevin w okolicach tylnej półki oraz czasem deska trzeszczy :(( ale przy naszych drogach..


mówie ci... filc to załatwi... mozesz wierzyc lub nie ale ja gdy miałem dwójke zlikwidowalem trzeszcenie tylnych plastików do 0... wystarczy posciagac je i zobaczyc gdzie sie one scieraja i zostawiaja taki biały pył (wtedy własnie skrzypią) i w te miejsce wsadzic kawaleczek filcu najlepiej samoprzylepnego takiego do podkładania pod meble

Będę musiał spróbować bo czasem to jest denerwujące :smutny:

Rapix napisał(a):
Hmm i co ta rozpórka inxx-a dała Ci coś? odczuwalnie czy tylko stylistyka...?!

Szczerze to nie mam pojęcia..zakładałem razem z zawieszeniem więc nie mam porównania jak się jeździ bez nich.
To że jeździ się jak jeździ czyli nieporównywalnie z seryjnym zawieszeniem (niestety rzadko ze względu na drogi) jest oczywiste ale ile w tym udziału mają rozpórki :o
Fakt faktem ładnie to wygląda ale nie montowałem tego dla wyglądu ;)


Offline
 Profil    6626948
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 21 Lip, 2007 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 25 Mar, 2004
Posty: 768
Skąd: z wersalki :)
Gadu-Gadu: 2726778
Auto: Audi S3 8L
foxy82 napisał(a):
Nie wiem ile w tym prawdy ale na necie można znaleźć coś takiego:
http://www.motofakty.pl/artykul/rozpork ... zenia.html
Sam mam w mk2 rozpórki Inxx`a i na pewno nie powiem że trzeszczenia nie ma.
Jest jak pisał Kevin w okolicach tylnej półki oraz czasem deska trzeszczy :(( ale przy naszych drogach..

Pewnie że tzreszczy i trzeszczeć bedzie nie wieże w to że po zamontowaniu rozporki nawgle cisza bo to nie za to odpowiada hehehe ja mam INXXa i myśle że wystarczy na tyle trzyma sie kupy ze szyba mi nie pęknie i kielichy będą w tej samej odległości cały czas fakt alu jest miękkie ale prostu przykład rzucisz jajko o ziemie i sie stłucze bo ma miekka skorupke a sprubuj chwycic je na biegunach palcami i sprubuj zgnieść, nie da sie tak samo alu tam dziala taka sama siła czyli pchanie z kielicha na kielich i co zgniecie alu ? nie wydaje mi sie :)



_________________
AUDIS3
Image
Offline
 Profil    2726778
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 21 Lip, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 17 Lip, 2004
Posty: 192
Skąd: TG
Gadu-Gadu: 6626948
Auto: Golf 2, Polo 9n
Burza Jr napisał(a):
foxy82 napisał(a):
Nie wiem ile w tym prawdy ale na necie można znaleźć coś takiego:
http://www.motofakty.pl/artykul/rozpork ... zenia.html
Sam mam w mk2 rozpórki Inxx`a i na pewno nie powiem że trzeszczenia nie ma.
Jest jak pisał Kevin w okolicach tylnej półki oraz czasem deska trzeszczy :(( ale przy naszych drogach..

Pewnie że tzreszczy i trzeszczeć bedzie nie wieże w to że po zamontowaniu rozporki nawgle cisza bo to nie za to odpowiada hehehe ja mam INXXa i myśle że wystarczy na tyle trzyma sie kupy ze szyba mi nie pęknie i kielichy będą w tej samej odległości cały czas fakt alu jest miękkie ale prostu przykład rzucisz jajko o ziemie i sie stłucze bo ma miekka skorupke a sprubuj chwycic je na biegunach palcami i sprubuj zgnieść, nie da sie tak samo alu tam dziala taka sama siła czyli pchanie z kielicha na kielich i co zgniecie alu ? nie wydaje mi sie :)


Pewnie coś w tej stali jest bo jak się ogląda samochody, które mają coś z sportem to mają stalowe a nie aluminiowe..ale chodzi o sportowe samochody
Podobnie jak Burza nie narzekam-kupiłem Inxx`a bo był dostępny jako komplet za fajną kasę :)


Offline
 Profil    6626948
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 2 z 2 [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe