Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 3 z 46 [ 677 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 22 Paź, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
lakiernik,

masz mzoe fotki i dokladne kody lakierow z palety saaba o nazwach: Smoked Beige(rausch grau) , Titan Grey (stahlgrau) i Pepper Green ???
z gory dziekuje za odpowiedz...i jak masz jakies dosiwadczenie z nimi to powiedz cos wiecej



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 23 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Kevin, no wiec jako pierwszy saab USA TITAN GREY code 303 kolor z 2007 roku
Image
potem saab SMOKE BEIGE code 295 kolor 2005-2007 rok Ta druga fotka pod sloneczko,zawiera on kilka rodzaji perly,piekny jest ;)
ImageImage
trzeci saab PEPPER GREEN code 307 kolor z sierpnia tego roku 2007 Druga fotka pod slonce
ImageImage
zrobilem tez wszystki razem
Swoja droga zastanawiam sie skad takie nowe kolory wziales,czyzbys w salonie saaba wizyte zlozyl? :-D Na zywo najbardziej podoba mi sie beige ;)
Image


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 23 Paź, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
chlopie ja copdziennie widze wlasnie beige.... masakrator na zywo.. fotjki tego nie oddaja nawet w 20%... jestem w irlandii i tu pracuje poki co... do swiat chyba... i odkladam na zrobienie swojego auta... pracuje w miejscu gdzie codzinnie parkuje nowiutki saab 9-5 2.0 trubo wlasnie w takim kolorze...

powiedz mi ile trzeba liczyc wedlug ciebie na pomalowanie tym lakierem auta tzn golfa 3?? i czy to ciezki lakier do malowania??


dla pewnosci.. masz fotke tego titan grey pod slonce.. chce byc penwy i go wyluczyc.. bo troszke podobny do smooked beige



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Kevin,
Cytuj:
masz fotke tego titan grey pod slonce.

zrobie jutro,sam wiesz jak ciezko w tym kraju o slonce,chcialem zrobic dzsiaj,ale zaszlo niee
Cytuj:
powiedz mi ile trzeba liczyc wedlug ciebie na pomalowanie tym lakierem auta tzn golfa 3?? i czy to ciezki lakier do malowania??


Ja w takim wypadku prysnal bym najpierw kolorem ktory bardzo dobze kryje np.czarnym 1l poeinien gofera pokryc a potem smoke beige.Ze zmiana koloru (jezeli komora silnika tez)to 2.5-3 litry mosisz liczyc.Ogolnie lakier kladzie sie jak kazda inna baze,zadnych specjalnych patetow nie ma :)Dosc dobze pokrywa,ale czarny pod spod by nie zaszkodzil
Cytuj:
jestem w irlandii i tu pracuje poki co... do swiat chyba... i odkladam na zrobienie swojego auta...

no to nie jestes sam,tyle tylko,ze ja jeszcze troche tu zabawie (chyba...)wiec golfa sciagam i bede go robil tutaj ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Paź, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
lakiernik napisał(a):
Kevin,
Cytuj:
masz fotke tego titan grey pod slonce.

zrobie jutro,sam wiesz jak ciezko w tym kraju o slonce,chcialem zrobic dzsiaj,ale zaszlo niee
Cytuj:
powiedz mi ile trzeba liczyc wedlug ciebie na pomalowanie tym lakierem auta tzn golfa 3?? i czy to ciezki lakier do malowania??


Ja w takim wypadku prysnal bym najpierw kolorem ktory bardzo dobze kryje np.czarnym 1l poeinien gofera pokryc a potem smoke beige.Ze zmiana koloru (jezeli komora silnika tez)to 2.5-3 litry mosisz liczyc.Ogolnie lakier kladzie sie jak kazda inna baze,zadnych specjalnych patetow nie ma :)Dosc dobze pokrywa,ale czarny pod spod by nie zaszkodzil
Cytuj:
jestem w irlandii i tu pracuje poki co... do swiat chyba... i odkladam na zrobienie swojego auta...

no to nie jestes sam,tyle tylko,ze ja jeszcze troche tu zabawie (chyba...)wiec golfa sciagam i bede go robil tutaj ;)


mowisz prysnac czarfnym.. a jesli mam juz ciemny lakier na aucie???
3 litry na calego\golfa... jak to wyglada finansowo?? materialy robocizna?? opcje bez komory i z komora??



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Kevin,
Cytuj:
mowisz prysnac czarfnym.. a jesli mam juz ciemny lakier na aucie???
3 litry na calego\golfa... jak to wyglada finansowo?? materialy robocizna?? opcje bez komory i z komora??

Jezeli lakier na twoim golfie jest na tyle zadbany,ze nie bedzie plam zapodkladowanych np.poszezonych nadkoli,wgniecen,przerobek blacharskich itp. np.bez komory silnikowej to 2 litry wystarcza,ale jak nawet 50% powierzchni to podklad to lepiej prysnac wszystkie podkladowane miejsca na czarno bo o wiele atwiej pokryc ciemny kolor niz jasny(podklad)i do tego komora to 3l trzeba liczyc :smutny:
Lakier dobrej firmy np.sikkens,spieshecker to okolo 70 euro za litr do tego ze 2.5 litra lakieru bezbarwnego,ceny od 20 do 80 euro za litr(ten za 80 to juz klasa)
Srednio liczac okolo 350 euro za sam lakier,potem jeszcze to co lakiernik zaspiewa i tu wiadomo jeden bedzie chcial mniej drugi wiecej,choc czasami ten tanszy moze sie okazac lepszy ;)
Ogolnie nie tania imprezka jezeli chcesz miec zrobione porzadnie,a wiem,ze chcesz bo kazdy lubi jak jego autko jest jak spod igly :)
jest jeszcze inna obcja...oddajesz gofera do szalkarza i za 1000zl pomaluje ci ze swoja farba coooo coooo coooojak co nie ktorzy to robia to nie mam pojecia,wszystko co naj...tansze chyba ,no ale nie polecam takich fachowcow(oczywiscie wiadomo o jakich mi chodzi) niee niee


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Paź, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
ty mi tu w euro spiewasz a ja w polskich chce :P ale dzieki
ps: nie zapomnij o fotkach titan grey w sloncu plizzz
pozdro



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 24 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Kevin,
Cytuj:
ty mi tu w euro spiewasz a ja w polskich chce

W polskich cenach w ogole sie nie orietuje,bo to juz 3 latka na obczyznie mieszkam,ceny napewno sie pozmienialy w polsce,ale te 600-800 pln. farba pewno wyjdzie :smutny:
to ten titan grey w sloncu,druga fotka,tez kolor jakby w sloncu sie zmienia.Widac to troche na pierwszym zdjeciu po prawej stronie ;)
ImageImage


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 25 Paź, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
lakiernik napisał(a):
Kevin,
Cytuj:
ty mi tu w euro spiewasz a ja w polskich chce

W polskich cenach w ogole sie nie orietuje,bo to juz 3 latka na obczyznie mieszkam,ceny napewno sie pozmienialy w polsce,ale te 600-800 pln. farba pewno wyjdzie :smutny:
to ten titan grey w sloncu,druga fotka,tez kolor jakby w sloncu sie zmienia.Widac to troche na pierwszym zdjeciu po prawej stronie ;)
[url=http://img529.imageshack.us/img529/739/dsc00467lo4.th.jpg]Obrazek[/URL][url=http://img520.imageshack.us/img520/5966/dsc00484pr9.th.jpg]Obrazek[/URL]



dzieki lakierniku...
teraz juz wiem ze to ten lakier... titan grey a nie smoked beige.... fotka listka lakieru pod slonce mnie w tym utwierdzila....



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 25 Paź, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Cytuj:
dzieki lakierniku.

no problem ;)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią 26 Paź, 2007 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
jeszcze jedna prosba.. tez lakier saaba z 07 nazwa Nocturnal BLue czy jakos tak... masz taki listek?? pykniesz fotke...??



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 03 Lis, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Cytuj:
jeszcze jedna prosba.. tez lakier saaba z 07 nazwa Nocturnal BLue czy jakos tak... masz taki listek?? pykniesz fotke...??

to ten NOCTURNE BLUE-MET colour code 290
ImageImageImage
A co powiesz na DARK BRONZEMIST colour code 76/529F-taka moja propozycja :-D
ImageImageImage


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 03 Lis, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 23 Sty, 2005
Posty: 1151
Skąd: wolfsgruppe.com
potrzeba jakis fajny złoty kolor. dasz rade pomóc?



_________________
2004:VWMania
2005:IST,Bautzen,VWMania,Jarocin,Łagów
2006:IST,Bautzen,Brzezie
2007:Kotlin,Cultstyle.de,Bautzen,Blasen,Brzezie
2008:Cultstyle.de,VWMania,VAG Event
2009:Cultstyle.de,VAG Event,MIVW
2010:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,OSS,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,Cultoberfest
2011:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,VW Fanatics,E38,WolfsgruppeBBQ
2012:VAG Event
2013:Cultstyle.de,OSS,VAG Event,DubIt
2014:Ult.Dubs,BBQ,WSee,XS Berlin,Rcsm,VAG Event,DubIt,BugShow Spa,MIVW,Airlift BBQ
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 03 Lis, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 19 Sie, 2007
Posty: 989
Gadu-Gadu: 0
Auto: mk3,mk2,mk1 cab,audi A5
Jasne,tylko jakbys troche bardziej sprecyzowal,to byloby extra :) bo tych zlotych odcieni jest tez cala chmara no i na jakie autko?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 03 Lis, 2007 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 23 Sty, 2005
Posty: 1151
Skąd: wolfsgruppe.com
chodzi o cos takiego jak srodki tych felg. nie musi byc dokladnie taki sam ale cos w tych klimatach
Image



_________________
2004:VWMania
2005:IST,Bautzen,VWMania,Jarocin,Łagów
2006:IST,Bautzen,Brzezie
2007:Kotlin,Cultstyle.de,Bautzen,Blasen,Brzezie
2008:Cultstyle.de,VWMania,VAG Event
2009:Cultstyle.de,VAG Event,MIVW
2010:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,OSS,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,Cultoberfest
2011:Ult.Dubs,Cultstyle.de,Wsee,VAG Event,MIVW,Cultstyle.pl,VW Fanatics,E38,WolfsgruppeBBQ
2012:VAG Event
2013:Cultstyle.de,OSS,VAG Event,DubIt
2014:Ult.Dubs,BBQ,WSee,XS Berlin,Rcsm,VAG Event,DubIt,BugShow Spa,MIVW,Airlift BBQ
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 3 z 46 [ 677 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe