Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: GOLF 7 VIN w liczniku
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2015 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Pon 31 Sie, 2015
Posty: 1
Gadu-Gadu: 0
Skype: dawiwww
Auto: VW Golf VII Variant 1.6 TDi 105KM
Cześć!

Mam na imię dawid i borykam się z następującym problemem:

Kupiłem Golfa 7 Variant z 2014 roku, z silnikiem 1.6 TDi 105 KM. Auto było po kradzieży - zniknął zderzak, lampy przednie, maska, błotniki, pas przedni, deska i.. niefortunnie.. navi, ECU i licznik. Części blacharskie to nie problem - kupić używane łatwo. Deskę też, navi też. Ale problem z ECU i licznikiem jest następujący - Kupiłem komplet (stacyjka, 2 klucze, licznik, ECU). Założyłem, auto pali. Tylko mrugały kontrolki z ABS, ESP itd. Zawiozłem auto do VW, gdzie podpięli go pod komputer i próbowali pokodować wszystko. Nawet dobrze im poszło. Nie dało tylko rady zakodować ABSu, bo jako że kodowanie jest online to ściągało im z neta kod dla.. innego VIN - tego który był w ECU. ABS oczywiście go nie łykał, bo jego kodowanie zawiera też VIN. Zmieniłem numer VIN w ECU, jeszcze raz podjeliśmy próbe kodowania - jest, udało się. Z tym że teraz nie zgadza się VIN w ECU z tym w liczniku :/ I się czepia i generuje błędy. Auto dalej pali, ale chciałbym zmienić też VIN w liczniku. Czy ktoś może mi pomóc?

Mam oryginalny VCDS (i stabilną polską wersję 14.10.2 i betę angielską 15.2), Vag-com (acz nie jestem pewien którą wersję, bo dawno nie używałem), programator, adaptery. Dlatego jeśli trzeba zmienić coś w któreś z pamięci - mogę się pokusić, bo innego wyjścia nie mam :/

Numer katalogowy licznika - 5G0920860A

Pozdrawiam,
Dawid


Offline
 Profil    dawiwww
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 1 post ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe