Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 7 z 8 [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Czy jesteś za tym by ludzie z forum decydowali o przyjęciu na strone nowego użytkownika?
Tak  59%  59%  [ 45 ]
Nie  41%  41%  [ 31 ]
Razem głosów : 76

Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 02 Mar, 2006
Posty: 515
Skąd: Wielkopolska
Gadu-Gadu: 0
Auto: BMW e91
MK I GTI
cbr1000RR
vlx600 bobber
Ja dopiero dzisiaj zarejestrowalem sie na forum, bo wczesniej starczalo mi czytanie, ale teraz to juz chyba czas zabrac głos.
:lipa:
Nie rozumiem tego pomyslu, który niejako z góry wyeliminuje posiadaczy seryjnych wozów, ja np. jak na razie duzo nie zmienilem w swoim VW, czekam na wiosne i przypływ gotówki, ale nie mógłbym wstapić już teraz do tego "elitarnego grona" bo mam serie, chociaz w planach modyfikacje sa spore... Juz kiedys pojawila sie dobra opcja na forum i zostala zrealizowana tylko czesciowo - usówanie niektywnych profili - i to by bylo jakies tam szczątkowe rozwiązanie, gdyby całkowicie weszło w życie, a nie takie sito rejestracyjne.
A tak swoja droga to strona ta to niby VWzone (srefa VW) a nie VWtuning czy jakos inaczej i takie akcje chyba nadaja sie na inna strone..... A no i chyba liczy sie serce do VW a nie jakim VW sie buja?

Aha zapomniał bym - proponuje oplaty przez SMS (wiem ze to trudne do zrealizowania), albo jakas inna forme oplat ale takich, których niezaplacenie w terminie wyeliminuje z urzytkowania stronki no i oczywiscie w rozsądnej wysokości . . . Pozdro


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lut, 2005
Posty: 214
Skąd: Jaworzno
No cos w tym jest Element, dobrze prawisz


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
Tyle tylko że ja jak najbardziej głosowałbym za przyjęciem czystej, zadbanej serii :ok: A głosowałbym przeciw siatexom, szpachleksom i wyje...ym spojlerom, które w żaden sposób nie zgrywają się z linią autka ;)

PozdróVWka ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 16 Sty, 2006
Posty: 130
Gadu-Gadu: 0
Auto: Poloo
B_O_N_K napisał(a):
Tyle tylko że ja jak najbardziej głosowałbym za przyjęciem czystej, zadbanej serii :ok: A głosowałbym przeciw siatexom, szpachleksom i wyje...ym spojlerom, które w żaden sposób nie zgrywają się z linią autka ;)

PozdróVWka ;)


Fakt... ale jakby nie było, właściciel auta miał taką a nie inną wizję i ją zrealizował, więc myślę, że ma też prawo pokazać światu swój wytwór. Nie mówię tu, że mi sie taki styl podoba, bo wiadomo każdy ma swoj gust i tego sie nie zmieni, ale prawa do zakładania profilu na vw zone powinny być równe, a nie że jedni mogą, drudzy już nie...



_________________
cultstyle.pl
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Gru, 2005
Posty: 4682
Skąd: Międzyrzecz
Gadu-Gadu: 0
Auto: A6 C5 V6 & MK2 @ VR6 & MK4 TDI+, Corrado @ 1.8T, MK4 V5, B5FL V6
Sam już nie wiem co o tym sądzić.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 07 Sie, 2005
Posty: 908
Skąd: Jarocin VWlkp
Gadu-Gadu: 0
siatexy, nie siatexy, liczy sie to czy ktos dba o auto czy nie. i to zazwyczaj widac kto o swoje auto dba. fałwej moze byc totalnie seryjny ale wystarczy pare chwil przy nim spedzonych i moze wygladac rewlacyjnie. i nie chodzi mi tu o obklejanie go sztucznymi wlotami tylko na przyklad zwyczajna polerka lakieru po ktorej auto wyglada jak nowe. wiec mysle ze wiekszosc ludzi tutaj rozpoznaje ktore auta sa zadbane a ktore nie. i domyslam sie ze to byloby glownym czynnikiem wyboru przy ankiecie a nie "siateksy" albo "seria".



_________________
[golfmk3cabby]
I :serce: Speedbumps
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 02 Mar, 2006
Posty: 515
Skąd: Wielkopolska
Gadu-Gadu: 0
Auto: BMW e91
MK I GTI
cbr1000RR
vlx600 bobber
Zobaczymy jak to bedzie jesli pomysł wejdzie w życie to bede (i nie tylko ja) musial miec tylko nadzieje na to ze urzytkownicy przychylnie spojrza na moje autko...

A moze jakies konketne wymagania do spełnienia np. jakis czas udzielania sie na forum albo cos w tym stylu....


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 02 Mar, 2006 
Tech Mod
Tech Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 22 Lip, 2005
Posty: 2583
Skąd: Bargłów (podlaskie)
ElemenT napisał(a):
Zobaczymy jak to bedzie jesli pomysł wejdzie w życie to bede (i nie tylko ja) musial miec tylko nadzieje na to ze urzytkownicy przychylnie spojrza na moje autko...

A moze jakies konketne wymagania do spełnienia np. jakis czas udzielania sie na forum albo cos w tym stylu....


Myślę że wszyscy bardzo chętnie przyjmowaliby autka, z których nie odpadałaby szpachla czy też rdza i po których widać że znaczą coś więcej dla właściciela niż zwykły dupowóz ;)



_________________
Projekty:
mk2 GTI
Corrado G60
Corrado VR6 SLC
Passat B5 2.8 V6 4Moion

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 13 Mar, 2006 
VW Zone member
VW Zone member
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 01 Lis, 2004
Posty: 2617
Skąd: Połajewo/Poznań
Gadu-Gadu: 8205732
Auto: mk1 GTI & passat b5 VR5
ja jestem na tak!!!


Offline
 Profil    8205732
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 13 Mar, 2006 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 24 Gru, 2005
Posty: 4682
Skąd: Międzyrzecz
Gadu-Gadu: 0
Auto: A6 C5 V6 & MK2 @ VR6 & MK4 TDI+, Corrado @ 1.8T, MK4 V5, B5FL V6
Ja jestem za takim pomysłem jak mówił Bonk. Sami ocenimy jak wygląda samochód i albo go przyjmiemy albo i nie. Ja byl wolał żeby były auta zadbane ( chyba mnie nie wyżucicie ? :D ) i ładnie zrobione niż pełne rdzy, szpachlu, spojlerów i siatexu. Pozdro


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 13 Mar, 2006 
Ja szczerze nie wiem co powiedziec w tej dyskusji... chcialem tylko zauwazyc ze kazdy powinien miec rowne szanse, poza tym sam nie mam profilu na VW zone jestem zarejestrowany tylko na forum, chociaz moje auto nie jest ani fabryczne ani siatexsowe :)

Selekcja w kregu forum to chyba kiepski pomysl gdyz kazdy z nas ma rozne gusta, a co za tym idzie rozne wizje swoich aut...

Jak napisal BONK "VW zone - polaczyla nas pasja" i chyba tylko to sie liczy

A o tworzeniu nowych kont powini decydowac ludzie ktorzy tak naprawde sprawiaja ze to wszystko dziala ;)

Pozdrawiam


  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 13 Mar, 2006 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 24 Mar, 2004
Posty: 2203
Skąd: VwZone
Gadu-Gadu: 0
Auto: Corrado
zdania są podzielone co mnie wcale nie dziwi...jest sporo przeciwników dlatego dodam że rejestrować będą się mogli wszyscy zapewniam was.Również osoby które nie miały możliwości się rejestrować będą mogły założyć konto na stronie...
Nikt nie potrafi zrozumieć że utrzymanie servera kosztuje .dlatego też będą wprowadone symboliczne opłaty które pozwoloą na przedłużenie aktywacji konta.Niestety to jedyny ratunek dla nas....przynajmniej na dzisiejszy dzień...więcej indormacji już wkrótce....
Tak więc sytuacja powtórzy się jak przed laty....znów wszyscy będą mieli możliwość rejestracji...będą ciekawe kategorie na stronie które ułatwią poruszanie się po stronie....kwestia dnia i zobaczycie coś nowego na stronie :ok: :ok: :ok:



_________________
VwZone.pl

Image
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 14 Mar, 2006 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lut, 2005
Posty: 214
Skąd: Jaworzno
ok czkeamy z niecierpliowscia :)


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 14 Mar, 2006 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 14 Mar, 2006
Posty: 3453
Skąd: tychy
Gadu-Gadu: 0
Auto: Audi 100 C4 & Chevrolet Camaro 3gen
mata napisał(a):
jestem jak najbardziej za!!!!tylko ciekawe czy ktos nie przejdzie,prosze was nie wpuszczajmy auto obwieszonych lotkami i swiatelkami........ yupii
,Zdecydowanie jestem na NIE !!!!, kazdy ma swoj gust a wiekszosc na vwzone jest za german a dlaczego nie mial by byc ktos kto jest dumny ze ma vw a podobja sie np lotki lub neony ?? a druga sprawa kupilem nadwozie i tez nie dostalem profilu (w zamian za stary) bo nie mialem jeszcze nic zrobione i mowa ze auto jest kupione nie miala znaczenia. Jeszcze raz zdecydowanie NIE , kazdy powinien miec szanse niezaleznie od tego co sadza inni,to jest strona vw a nie wybranych z najlepszych (no chyba ze sie myle)Pozdrawiam.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 19 Mar, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 13 Sie, 2005
Posty: 110
Skąd: Tarnowskie Góry
No i jak to bedzie wygladało ? Bo juz czekam i czekam....


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 7 z 8 [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe