Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 6 z 244 [ 3657 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 244  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 21 Paź, 2006 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
zombi napisał(a):
B_O_N_K napisał(a):
Tak, przy bardzo spokojnej


ja swoim po miescie przy ostrej jezdzie mialem spaleanie w granicach 5.5-6l/100km
a przy spokojnej spadalo ponizej 5l i to nie jest sciema sam bylem w szoku


mam tak samo... :)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 19 Maj, 2005
Posty: 102
Skąd: łódź
tu by należało sprecyzoiwac zwrot jazda "po mieście" :)



_________________
Wracam po latach.....:)
AUDI A4 AVANT B6
===GOLF GTI TDI 20 JAHRE===
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
AssassiN napisał(a):
tu by należało sprecyzoiwac zwrot jazda "po mieście" :)
;)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 10 Lis, 2005
Posty: 1381
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 0
Auto: Czarne
zajacGT napisał(a):
no to chlopaki z tdi power cieszcie sie poki mozecie bo ropa idzie w gore i niedlugo bedzie drozej niz PB 97 a nawet 99 V power


jak masz dojścia to kupisz od tirowców ropke bo niższej cenie i po sprawie :-D
nie to co w benzynie... :/


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 19 Wrz, 2005
Posty: 1582
Skąd: Piekary Śląskie
Gadu-Gadu: 3101695
Skype: mar_1986
Auto: Golf mk3 1.8
benzynke tez mozna taniej kupic :-D jak sie ma dojscia...



_________________
PozdraVWiam serdecznie :]
Offline
 Profil    3101695 mar_1986
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 25 Lis, 2005
Posty: 220
Skąd: Beverly Hills
no bto jak kupujesz po takiej cenie to faktycznie jezdzisz prawie za darmo



_________________
scandalaus racing
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut, 2005
Posty: 44
Skąd: Jawor/Wroclaw
tak tylko zeby kupic tania pb to trza miec dojscia a chcac jezdzic na taniej ropce wystarczy kupic radyjko i krzyknac chaslo do kolegow tirowcow ktorzy czasem naprawde tanio oddaja oszczednosci - przetestowane i dziala.

co do waszych tu dyskusji to popieram tdi-kowcow z wiadomych wzgledow :-D
tez kiedys bylem za benzyniakami (do dzis choruje kiedy slysze uturbionego vr'a z zaworem upustowym ale to juz nie na moje mozliwosci) jednak po przejechaniu ok 60tys afn-em powiesz szczerze ze nie zamienilbym sie na 2.0 8v nawet gdyby jezdzenie bylo nim tansze. mi poza stosunkiem mocy do spalania (chociaz w 6 przy ostrej jezdzie po miescie nie bardzo wierze bo moj pali tyle przy normalnym jezdzeniu na codzien) najbardziej podoba sie plaski moment, po miescie bez zadnego butowania i zadko zostaje w tyle nie przekraczajac 3 tys.

sorki ze moze troche nie na temat ale tak mnie podkusilo zeby sie wypowiedziec.
co do autka to wyglada na to ze ktos dobrze sie z nim obchodzil,gratuluje zakupu. mysle ze bedziesz bardzo zadowolony a czytajac to jak podchodzisz do autek golfinka z ciebie tez bedzie zadowolona i o to tu wlasnie chodzi.
pozdrawiam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
przemek_vw napisał(a):
tak tylko zeby kupic tania pb to trza miec dojscia a chcac jezdzic na taniej ropce wystarczy kupic radyjko i krzyknac chaslo do kolegow tirowcow ktorzy czasem naprawde tanio oddaja oszczednosci - przetestowane i dziala.

co do waszych tu dyskusji to popieram tdi-kowcow z wiadomych wzgledow :-D
tez kiedys bylem za benzyniakami (do dzis choruje kiedy slysze uturbionego vr'a z zaworem upustowym ale to juz nie na moje mozliwosci) jednak po przejechaniu ok 60tys afn-em powiesz szczerze ze nie zamienilbym sie na 2.0 8v nawet gdyby jezdzenie bylo nim tansze. mi poza stosunkiem mocy do spalania (chociaz w 6 przy ostrej jezdzie po miescie nie bardzo wierze bo moj pali tyle przy normalnym jezdzeniu na codzien) najbardziej podoba sie plaski moment, po miescie bez zadnego butowania i zadko zostaje w tyle nie przekraczajac 3 tys.

sorki ze moze troche nie na temat ale tak mnie podkusilo zeby sie wypowiedziec.
co do autka to wyglada na to ze ktos dobrze sie z nim obchodzil,gratuluje zakupu. mysle ze bedziesz bardzo zadowolony a czytajac to jak podchodzisz do autek golfinka z ciebie tez bedzie zadowolona i o to tu wlasnie chodzi.
pozdrawiam



dzieki... za cieple slowo... podchodze do niej rzeczywiscie jak do malego dziecka.... lepiej kupic nową pieluche niz wyprac i zalozyc stara ;)
Tak sie z nim obchodze bo naprawde ciezko pracowalem za granica na te auto... ciezko pracowalem by znowu spelnic swoje marzenie - posiadanie VW - i w koncu spelnilo sie... i jestem z tego powodu szczesliwy

a co do spalania to mozna wierzyc badz nie ale mi tez pali 5,5-6 po miescie na trasie wyszlo 4,5

ps: kuurde ale OT sie zrobil. musze jakiego smoda szybko zrobic zeby sie temat rozmów tu zmienił :)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 19 Maj, 2005
Posty: 102
Skąd: łódź
przemek_vw napisał(a):
(do dzis choruje kiedy slysze uturbionego vr'a z zaworem upustowym ale to juz nie na moje mozliwosci)


Hmm można zakładać blow-offy dy TDI, nie słyszałem jeszcze jak to brzmi ale myśle nad taką zabawką



_________________
Wracam po latach.....:)
AUDI A4 AVANT B6
===GOLF GTI TDI 20 JAHRE===
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
AssassiN napisał(a):
przemek_vw napisał(a):
(do dzis choruje kiedy slysze uturbionego vr'a z zaworem upustowym ale to juz nie na moje mozliwosci)


Hmm można zakładać blow-offy dy TDI, nie słyszałem jeszcze jak to brzmi ale myśle nad taką zabawką


no mysle ze da sie ladnie gwizdek zalozyć zeby ładniej bylo slychac:)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut, 2005
Posty: 44
Skąd: Jawor/Wroclaw
nie nie ja nie mowie ze to nie mozliwe bo mi tez pali 5,5-6 tylko przy normalnym jezdzeniu. przy ostrej jezdzie potrafi wziac i 8 dlatego nie wierze w te 6 przy butowaniu jak ktos tam napisal. a tak jako ciekawostke powiem ze moj rekord to 3.9 na trasie wroclaw-warszawa i mam na to swiadka bo jechalem z kolega. jadac za tirami 80km/h na tempomacie tyle spalilem. mam nadzieje ze juz nie bede musial nigdy tak oszczedzac bo mozna jobla dostac przy takiej jezdzie.

a zaworki ponoc sa tez slyszalem. myslalem nad wolnym wydechem i blow offem ale z tego co wiem to nie robia roboty i nie ma sensu.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
VW Zone Papla
VW Zone Papla
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 19 Wrz, 2005
Posty: 1582
Skąd: Piekary Śląskie
Gadu-Gadu: 3101695
Skype: mar_1986
Auto: Golf mk3 1.8
Bardzo czesto mam okazje pojezdzci TDI octavia. Nic nie moge powiedzic zlego na te silniki, sa w miare dynamiczne i oszczedne. Gdybym na ten temat nic nie wiedzial to nie wypowiadalbym sie ;) Moje nastepne autko napweno bedzie mialo klekota pod maska :-D
Kevin napisał(a):
ciezko pracowalem by znowu spelnic swoje marzenie - posiadanie VW - i w koncu spelnilo sie...

To sa slowa prawdziwego VW maniaka ;)



_________________
PozdraVWiam serdecznie :]
Offline
 Profil    3101695 mar_1986
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 29 Cze, 2006
Posty: 193
Skąd: mysłovwice/glivwice
ja mam ABFa ....jest zajebiście...ale chyle głowe i TDI i następne bedzie 2.5 TDI nie ma opcji...albo najmocniejsze 1.9 ...przynajmniej



_________________
ex:MK3 GTI 20 JAHRE JUBI mit ABF
actual: MK4 GTI EXLUSIVE mit AGU
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 23 Paź, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 28 Wrz, 2005
Posty: 104
Skąd: Wrocław
napiszę kilka słów w sprawie spalania bo trochę mnie to dziwi:
podoba mi się takie mówienie mi po mieście pali tyle a temu tyle :D
tylko, że niektórzy jeżdzą po "prawie" mieście i piszą, ze im pali 5 l
jak ktoś chce naprawdę zobaczyć ile mu pali auto w mieście to zapraszam do Wrocławia
tu przy lekkiej nodze spalanie bedzie pomiedzy 6-7l
no chyba, że ktos mieszka na peryferiach to wtedy spalanie mu spadnie bo połowa drogi to mozna powiedzieć "pozamiasto" ;)
ja ostatnio starałem sie jaździć normalnie i spalanie miałem 6l (połowa to była trasa), więc cieżko mi jest uwierzyć w takie słowa - jeździłem po mieście z mocną nogą i spalanie 5,5 l

P.S. i proszę nie brać tego dosłownie do siebie, bo nie chcę rozpocząć ostrej dyskusji (czyt. kłótni) w tej sprawie
po prostu napisałem to co myślę :hmm:
pozdr



_________________
MKIII GTI TDI 20 JAHRE, MKIV ASZ 130KM Kombi
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 23 Paź, 2006 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 29 Cze, 2006
Posty: 193
Skąd: mysłovwice/glivwice
niech bedzie i 7 po mieście w tdi....pojeździj vrką ...albo przynajmniej abfem ....tam jest fajne spalanie po mieście...i tak TDI będzie miało najlepszy kompromis but/ekonomia ... ;)



_________________
ex:MK3 GTI 20 JAHRE JUBI mit ABF
actual: MK4 GTI EXLUSIVE mit AGU
Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 6 z 244 [ 3657 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 244  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe