Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 3 z 17 [ 251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Nie 09 Lut, 2014 
VW Zone Older
VW Zone Older
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 24 Wrz, 2006
Posty: 2059
Skąd: Śrem
Gadu-Gadu: 2176296
Auto: Golf VI Składak Style
Speed napisał(a):
Widzę jedną możliwość obejścia tego zamknięcia.


Jest więcej możliwości, niektóre mniej legalne.
Decyzja kontrowersyjna tak jak selekcja na pierwszym evencie, czas pokaże czy to dobra decyzja.
Zapewne dla organizatorów ostatnie eventy były ciężką pracą, a nie rozrywką stąd ta decyzja.
Może rozstawić kilka kamerek i puścić na żywo w necie co sie będzie dziać w Żerkowie? :)



_________________
VW Golf VI in progress

Jetta A5 USA On AIR

Mój były Lupiszon na poduchach -->Lupo

"rozgniatam białe larwy kompleksów butem samozaparcia, pracy i myślenia nad sobą"

Pozdrawiam
Piotr
Offline
 Profil    2176296
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Nie 09 Lut, 2014 
VW Zone Older
VW Zone Older

Rejestracja: Pią 12 Mar, 2010
Posty: 2032
Skąd: Rojca
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf MK2
Speed napisał(a):
ile lat można zbierać tą motywację?

A może nie każdy był na ostatnim evencie i na ten by sie chciał pojawic Albo poprostu nie mial tyle monety zeby dokonczyc auto tak jak chce?


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 09 Paź, 2011
Posty: 965
Skąd: Wągrowiec
Gadu-Gadu: 0
Auto: karawan
Soad7 napisał(a):
.
Może rozstawić kilka kamerek i puścić na żywo w necie co sie będzie dziać w Żerkowie? :)


Pomysł dobry, dać na żywo, jak kamera ze stacji z Worthersee :)


Ja mam tylko nadzieję, że w tych 200 autach nie będzie 100 Golfów i reszta aut. Różnorodność jakaś powinna być wg. mnie i mam nadzieję, że tak będzie. "Najlepsze" Golfy, Passaty, Polówki, A3ki, A4ki itd. z każdego modelu coś, bo już nudzi fakt, że na większości zlotów gdzie się nie odwrócisz to albo stoi mk1 albo mk2 albo 3 czy 4... to już się robi nudne.

Co do decyzji z "brakiem widzów" to wypowiem się tak. Z jednej strony dobrze, pełno ludzi, możliwe jakieś kradzieże czy inne tego typu akcje o których mówili już przede mną. Latanie na winklu przed bramą też niebezpieczne i to bardzo, pełno ludzi, wystarczy jeden błąd kierowcy i tragedia murowana...
Z drugiej strony sądzę, że trochę straci to klimat, bo każdy posiadacz auta, który siedzi i patrzy jak "widzowie" oglądają jego auto od razu się uśmiecha. To miłe uczucie, jak dla mnie na pewno.

Teraz za to będzie myślę większa integracja między właścicielami aut, które się dostaną. Ograniczona ekipa po prostu.



PS. W tym roku możemy spodziewać się na pewno niższych aut, bo pewnie każdy przyjedzie autem pełnym pasażerów niee niee niee



_________________
"Z tuningiem samochodu jest tak jak z makijażem kobiety. Delikatny dodaje wyrazistości, a przesadny oszpeca... "
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Sty, 2009
Posty: 924
Skąd: Kalisz
Gadu-Gadu: 7981179
Auto: Audi V8 D11 4,2 6-gang Manual
Nie wiem czy ktoś się cieszy z tego jak dochodzi wiara do auta i opiera się o maskę robi foty i później przychodzisz a tu pełno poodciskanych rąk na masce dachu i do okoła auta bo każdy musi dotknąć i co tylko i wiecznie trzeba stać koło swojego auta i pilnować czy Ci sie nikt nie położy albo usiądzie na masce by zrobić se sweet focie. Ja nie dochodzę do czyjegoś auta i pazurami mu po masce nie wale stępli i robie se fotki bo jak zobaczyłem w tamtym roku jak mi koleś kładzie kapeć na felge oparł sie o maske i robi se fote to myślałem ze wyjde z siebie kiijem !! Sprawa jest prosta nie dostałeś się trudno, jest dużo innych imprez trzeba się starać może na następny rok się uda taka jest zasada i moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie :ok:


Offline
 Profil    7981179
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 09 Paź, 2011
Posty: 965
Skąd: Wągrowiec
Gadu-Gadu: 0
Auto: karawan
No niestety tak też bywa... są ludzi i parapety.



_________________
"Z tuningiem samochodu jest tak jak z makijażem kobiety. Delikatny dodaje wyrazistości, a przesadny oszpeca... "
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 06 Gru, 2011
Posty: 157
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf II
chciałem w tym roku przyjechać jako widz, no ale trudno. podoba mi się podejście, im więcej ograniczeń i ostrzejsza selekcja tym więcej osób chce się dostać na zlot. ja już sobie dałem spokój z wysyłaniem zgłoszeń, ale scena się grubo rozwija ostatnio, więc o frekwencję nie ma się co martwić. fajnie jakby właśnie coś świeżego się pojawiło w tym roku


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 29 Lip, 2008
Posty: 1589
Skąd: Toruń
Gadu-Gadu: 4950188
Auto: VW Garbus 1200 66'
Trewor napisał(a):
Limit 200 aut oznacza ostre sito na starcie... Ale pomimo braku pewności czy przez nie przejdę czy nie, pochwalam decyzję organizatorów. Jak ktoś wyżej napisał - nie dostaniesz się własnym autem, ale serio zależy Ci na uczestniczeniu w imprezie - zawsze znajdzie się ktoś, do kogo można się dosiąść na pasażera. Pomysł na 2014 rok jest na pewno lepszy od poprzednich, bo wiadomo co było największym problemem z każdym kolejnym rokiem - ilość miejsca na terenie Ośrodka, oraz noclegi. 2 lata temu nagonka na pokoje (cała baza noclegowa klepnięta w 2 godziny - chore...), w ubiegłym roku nie do końca sprawiedliwe kategoryzowanie uczestników na lepszych i gorszych. Teraz każdy będzie sobie równy, i uważam że to korzystnie wpłynie na i tak dobry klimat imprezy :ok:


Też bałem się nagonki na pokoje, bardzo fajnie, że nie trzeba będzie napinać się i rezerwować dużo wcześniej (przed dostaniem zaproszenia).



_________________
viewtopic.php?f=98&t=92337 - Garbus 66' by Kari
Offline
 Profil    4950188
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Kwi, 2013
Posty: 252
Skąd: Białystok
Gadu-Gadu: 0
Auto: [mk3] vr6
[mk1] vr6
Uważam to za dobra decyzję proponuje przemyślenie np 1 dnia otwartego jak to jest praktykowane na innych zlotach powiedzmy na 3-4 godziny otwieramy bramy każdy właściciel jest i pilnuje palcuchów przez 3 godziny a po tym czasie bramy są zamykane i event dalej trwa uważam że taką decyzją event tylko zyska rangę zlotu dla profesjonalnych aut o integracji nie wspomnę. A i upilnowanie i kontrola takiej imprezy będzie o niebo łatwiejsza

Także chciałem w tym sezonie odwiedzić event jako widz jednak przyjdzie mi poczekać na skończenie mojego projektu i może za rok się uda :ok:



_________________
mk3 Vr6 - viewtopic.php?f=98&t=86172
mk1 vr6 - http://www.forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=87776
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW Zone Master
VW Zone Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 04 Sie, 2008
Posty: 850
Skąd: Nowy Staw
Gadu-Gadu: 35111554
Auto: A6 C4 Avant 2.8 Quattro
Ludzie , organizatorzy podjęli taką decyzję i pewnie już jej nie zmienią . Wiadomo że tyle ile chetnych widzów to tyle samo bedzie negatywnych opinii na temat tej decyzji . Ja sam nie mam żadnego projektu , a tym bardziej tak grubego jak auta na zlocie . Ale myślę że pojawię się na tej edycji , tak samo jak pojawiałem się na kilku poprzednich . Pozdro



_________________
WWW.VWNOWYSTAW.PL
Offline
 Profil    35111554
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 05 Kwi, 2011
Posty: 232
Skąd: WGM
Gadu-Gadu: 0
Auto: Golf mk. I - R.I.P
Cabby mk. III
przemo. napisał(a):
- jak w roku biegłym nie oferujemy więcej niż jeden pokój na jedno zaproszone auto (limit noclegowy MCT)


Czy mam to rozumieć w ten sposób, że pozytywnie rozpatrzone zgłoszenie, czyli zaproszenie na event = zapewniony kwadrat na ośrodku???



_________________
Gaja mk I - R.I.P.
Gaja mk I - na klasyczny.com
Gabby mk III
Offline
 Profil  
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 11 Sty, 2010
Posty: 2257
Skąd: Jelenia Góra
Gadu-Gadu: 7795580
Auto: Audi A4 B8/ Polo 9n V5
ja tam nie będę komentował bo to nie mój zlot i nie wiem jak jest od strony prowadzących :) a to przede wszystkim ich zasługa że to się w ogóle odbywa ! publiczność nie ma nic do gadania, są inne zloty na których pewnie i tak się te auta zobaczy!

nie ma gdybania, trzeba cisnąć z autami i liczyć na pozytywne rozpatrzenie, nie ma już że mam auto fajne to tam wjadę bez problemu i to mi się podoba znowu podnoszona jest poprzeczka :)



_________________
Vossen Wheels Poland - zapraszam
https://www.facebook.com/VossenWheelsPoland
Offline
 Profil    7795580
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2014 
VW Zone member
VW Zone member
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 01 Lis, 2004
Posty: 2617
Skąd: Połajewo/Poznań
Gadu-Gadu: 8205732
Auto: mk1 GTI & passat b5 VR5
nie zapewnia, wystarczy sprawdzic baze noclegowa MCT, ktora liczy kolo 100 pokoi w osrodku i hotelu razem, a skoro limit to 200aut to wiadomo, ze nie wystarczy dla wszystkich


Offline
 Profil    8205732
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Wto 11 Lut, 2014 
VW Master
VW Master

Rejestracja: Czw 28 Paź, 2010
Posty: 250
Gadu-Gadu: 7385726
Auto: Audi A6 4F avant
malo sie tutaj wypowiadam, autem na vag evencie bylem raz rok temu i zajebiscie mi sie podobalo
Nie dyskutuje na temat tego czy to dobrze czy zle ze impreza bedzie zamknieta dla widzow bo to i tak nic nie zmieni, decyzja podjeta przez organizatorw a nam nic do tego
ludzie powinni sie z tym pogodzic
chcesz zlot dostapny dla wszystkichg o zrob go samemu, nikt przeciez nie broni


Offline
 Profil    7385726
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Wto 11 Lut, 2014 
VW Maniak
VW Maniak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 12 Sty, 2011
Posty: 505
Skąd: Rumia
Gadu-Gadu: 2046639
Auto: A4 & Bora
RafalA6C5 napisał(a):
chcesz zlot dostapny dla wszystkichg o zrob go samemu, nikt przeciez nie broni


...może jedynie zdrowy rozsądek ;) Bardzo dużo imprez się narodziło. Kalendarz jest bardzo ciasny, szczególnie w czerwcu i lipcu, i ciężko wstrzelić się z nową imprezą, nie kolidując jednocześnie z taką, która już istnieje, i ma dobrą opinię wśród zlotowiczów. Do tego obecnie to trzeba by chyba oferować krowy dające ropę zamiast mleka, żeby się wybić z czymś nowym.

Do wszystkich malkontentów odgrażających się że to zła decyzja, że impreza padnie itp. Skoro organizatorzy nie reagują na Wasze deklaracje że zapłacicie nawet i 30 PLN za wejście (co w wielu przypadkach pewnie skończy się na deklaracjach, bo potem byłyby smuty że Event się sprzedał itp - polska rzeczywistość...), to oznacza, że nie zależy im na jeszcze większej komercjalizacji imprezy. Przemo wiele razy wspominał że chce wrócić do korzeni, i chwała mu za to. Auta które wydadzą się niedostępne dla "zwykłych zwiedzających" w większości pokażą się na innych, otwartych imprezach, więc nie ma co się obawiać - jeszcze je zobaczycie, zostawicie swoje odciski na ich maskach, zrobicie sobie fotki na fb, żeby koleżanki lajkowały to jaką to macie zajebistą furę.

Impreza nie upadnie, za sprawą chociażby tych 200 szczęśliwych pasjonatów, którzy przejdą sito. A kto wie czy za rok czy 2 nie będzie wśród nich ktoś, kto dzisiaj rozpacza, że nie wejdzie nawet na godzinkę. Zamiast narzekać proponuję starać się ze wszystkich sił, aby mieć możliwość znalezienia się po tamtej stronie bramy :ok:



_________________
Zawieszenia sportowe - http://www.venom24.pl/
Offline
 Profil    2046639
 
 Temat postu: Re: [zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 4-6.07.2014
PostWysłany: Wto 11 Lut, 2014 
VW Zone Mod
VW Zone Mod
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 13 Mar, 2009
Posty: 2384
Skąd: Jaworzno
Gadu-Gadu: 4141986
Auto: mk1 3.2 V6
Moim zdaniem ta impreza tylko na tym zyska ;) Już to kiedyś pisałem, że takie gadżety w postaci opasek czy identyfikatorów, coroczny film oraz ta selekcja tworzą jeden niepowtarzalny klimat :)



_________________
Kto nie ryzykuje nie pije szampana..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My mk1 - viewtopic.php?f=98&t=71998
Offline
 Profil    4141986
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 3 z 17 [ 251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe