Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 28 [ 420 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna

Jaki termin spotu w Czestochowie najbardziej ci pasuje? (Niedziela)
17 Lipca  10%  10%  [ 3 ]
24 Lipca  20%  20%  [ 6 ]
7 Sierpień  63%  63%  [ 19 ]
14 Sierpień  7%  7%  [ 2 ]
Razem głosów : 30

Autor Wiadomość
 Temat postu: [SPOT] Częstochowa 7 sierpnia !!!!!!!!!!
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 19 Sie, 2004
Posty: 218
Skąd: SosnoVWiec
Witajcie

Co wy na to żeby zorganizować coś takiego. Teraz zaczeły sie wakacje co niektórym niektórzy nie pozdawali jescze egzaminiów ale nastepne maja dopiero we wrzesniu co wy na to żeby zorganiozować zlot na Śląsku tylko coś takiego wiekszego i zaprosić sąsiadów np z łodzi i nie tylko, przeciez nie jest wcale tak daleko wystarczy wybrać tylko jakies rozsadne miejsce i mysle ze kupa maniaków VW by sie zjawiła. Oczywiscie spota można połaczyć z jakimś grilem tak jak to było ostatnio, można również wymyślec kilka ciekawych konkurencji przy których bedzie można sie posmiać.

Sląsk to takie martwe miejsce jeżeli chodzi o spoty VW (poza jednym miejscem i tu RE5PECT dla ziomusiów oni wiedzą o kogo chodzi) zróbmy coś z tym


Co wy na to ??



_________________
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2947

WWW.UNDERGROUNDTEAM.PRV.PL
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
no co do smiania sie to zawołamy ziomkuf z hondy oni robia kupie smiechu ;)



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 11 Mar, 2005
Posty: 50
Skąd: Katowice-Murcki
Ja jestem Za.Trza zorganizowac konkretny zlot,ale z miejscem na duzo VW moze byc problem....najwyzej wynajmiemy lotnisko muchowiec i bedzie git ;) :ok:
Ale pomysł na wiekszy zlot popieram


P.S. zaprosić ziomków z hondy to nasz obywatelski obowiązek ;)



_________________
VW SILESIA CLUB

VW Golf II 1.3 NZ

Wynajem autokarów i busów
(32)255-64-70 (Katowice)
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lut, 2005
Posty: 214
Skąd: Jaworzno
Icek świetny pomysł :ok: moze jaworznicka sosinka? cfaniak ja ogólnie jestem ZA


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 19 Sie, 2004
Posty: 218
Skąd: SosnoVWiec
Nie nie sosinka chyba odpada aczkolwiek ciekawa miejscówka.
Musi być coś sporego i coś w centralnym miejscu zeby kazdy miał porówno miejsce jakies neutralnea zarazem ogromne.

Przeważnie po tych wszytkich tematach co widnieja na forum czytać można spot łódz, spot Wrocław itp. a jakby to wszytko połaczyć ??

zrobić cos naprawde sporego na całym południu i nie tylko

Narazie zbieram kupe mysli kombuinuje jak uda mi sie coś wykombionować dam odrazu znać osoby które maja jakies pomysły co do miejsca w jakim można to zorgazniozawac niech pisza mysle ze cos wybieze



_________________
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2947

WWW.UNDERGROUNDTEAM.PRV.PL
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 06 Lip, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Mar, 2005
Posty: 193
Skąd: Jaworzno
O dawna czekam na taki pomysł yupii popieram w 100%


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 06 Lip, 2005 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 1916
Skąd: CzęstochowA
Gadu-Gadu: 0
Skype: drake_vw
Auto: VW Corrado G60, Lex IS-F, A5, BMW X1
Dobry pomysl :ok:
Sluchajcie Czestochowa jest dobra miejscowka bo z katowic jest ok 74km i z lodzi ok 130km, tak po srodku lezy hehehe
Na taki zlocik sa 2 dobre miejsca... 1 Rudniki(lotnisko ale juz prywatne...) a 2 Ostrowy(publiczna droga, ale bardzo szeroka z duzym parkingami- awaryjne lotnisko)
Mozemy tam zrobic sobe zlot tyle ze nielegalny!! Z Rudnik raczej nie powinni nas wywalic na99% ale nie gwarantuje, a na Ostrowach mozemy stac sobie do woli bo to publiczna droga z parkingiem, lecz paly moga przyjechac, ale nic nikomu nie zrobia jak nie bedziemy szalec!!

Taka jest moja propozycja wiec sie zastanowcie czy wam pasuje i kiedy to zrobic!! A z samej czewy duzo VW przyjedzie podejzewam
;] Ja sie bardzo chetnie zajme organizacja tego....



_________________
Worthersee Tour 2003 - 2013

And every year all good shit like: MIVW, Edition 38, VagEvent, Blasen, Bautzen, VW Mania, itd...

https://www.facebook.com/DrakeVW

Image
Offline
 Profil    drake_vw
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 06 Lip, 2005 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 23 Kwi, 2004
Posty: 18
Skąd: Myszków
No ja też uważam że to Cze-wa to dobry pomysł i to nie dlatego że mam blisko ;) tylko dlatego że w obydwu miejscach byłem i mojm zdaniem oba miejsca mają dobre warunki..



_________________
<::Pijta Browca ..Badz BAMBUCHAA--->Metafora taka!!:):) >>
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 06 Lip, 2005 
Uhonorowany Medalem
Uhonorowany Medalem
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Sie, 2004
Posty: 5279
Skąd: Worthersee
Gadu-Gadu: 1197028
Auto: Golf VI R STG4
Jcek napisał(a):
Nie nie sosinka chyba odpada aczkolwiek ciekawa miejscówka.
Musi być coś sporego i coś w centralnym miejscu zeby kazdy miał porówno miejsce jakies neutralnea zarazem ogromne.



moze stadion slaski :-D



_________________
Pozdrawiam
Kevin

K-SYSTEM Car Detailing - Korekty lakieru, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, renowacja tapicerek skórzanych, wyciąganie wgnieceń PDR, pranie i czyszczenie tapicerek materiałowych. Pracuje na najlepszych kosmetykach dostępnych na rynku: powłoki ochronne i hydrofobowe Gtechniq, kosmetyki Swissvax, Zymol, Gliptone itd. ZAPRASZAM! Sprawdź mnie : https://www.facebook.com/Ksystem1


Image
Offline
 Profil    1197028
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 06 Lip, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 20 Lut, 2005
Posty: 214
Skąd: Jaworzno
Cytuj:
spot łódz, spot Wrocław itp. a jakby to wszytko połaczyć ??
aa to mow od razu ze bedzie to mega wiekszy zlot ;) to jak tak to Sośka odpada bo nei ma tyle miejsca a co do czewy to dobry pomysł :ok:


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 06 Lip, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Mar, 2005
Posty: 193
Skąd: Jaworzno
Popieram pomysł DrAkE, Czestochowa jest OK :ok: tylko zeby mi termin spasił :smutny: bo zaniedługo wyjezdzam.


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 06 Lip, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 06 Paź, 2004
Posty: 276
Skąd: Tarnowskie Góry
Jak juz chcecie zapraszac ludzi z łodzi itp to trzeba by zorganizowac cos kilkudniowego... ;) Bo na jeden dzien to mało kto przyjedzie...


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 06 Lip, 2005 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 19 Sie, 2004
Posty: 218
Skąd: SosnoVWiec
Jak zakładałem ten temat pierwsze co to przyszła mi do głowy Czestochowa myśle że jest tam kilka fajnych miejsc. Co prawda nie mam tam blisko ale tym tutaj nie możemy sie kierować.

Byłem na kilku fajnych miejscówkach w Czewie między innymi na Ostrowach i rzeczywiście całkiem przyjemna miejscówka nie byłem na Rudnikach czy jakos tak ale pewnie DrAkE'owi mozna zaufac i jest tam pewnie super. Byłem również na alejakch rok temu na zlocie również było fajnie troche mało miejsca ale klimat super.

Co do zorganizowania zlotu to pewnie ze bedzie to nielagelana impreza. żeby zorganiozowac coś legalnego sporo nam jeszcze brakuje.
Impreza może być nielegalna ale pewnych granić i tak nie bedzimy mogli przekroczyć myśle ze że znajdzie sie paru rozsądnych ludzi którzy bedą czuwali nad porządkiem.

Santos
Moim zdaniem impreza kilku dniowa <czyt. 2-3> nie za bardzo wypali po pierwsze trzeba miec miesce na rozłożenie namiotów nie każdy bedzie spał w aucie, po 2 trzeba miec jakies dobre miejsce zeby coś zjesc wypić strzelić kupe, nie każdy ma tyle wolnego czasu i pienieadzy żeby przyjechać sie pobawić na kilka dni hmm nie wiem można to jescze przemyśleć i obgadac ale moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem była by 1 dniowa impreza i to w taki dzień zeby każdy miał wolne <niedziela>

DrAkE- możesz załtwić jakies fotki z tej miejscówki ??
Coś tam pisałeś ze jest to juz teren prywatny <rudniki> nie wiesz czy istnieje możlwiośc wynajęcia tego miejsca?? jeżeli tak jak była by cena tego ??


Pozdro



_________________
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2947

WWW.UNDERGROUNDTEAM.PRV.PL
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 
Admin of Vw Zone
Admin of Vw Zone
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 1916
Skąd: CzęstochowA
Gadu-Gadu: 0
Skype: drake_vw
Auto: VW Corrado G60, Lex IS-F, A5, BMW X1
Impreza 2-3 dniowa odpada odrazau bo wtedy musi byc na legalu!!!! wiec jestem za 1 dniowa...

Co do Rudnik to koszt wynajecia to maly raczej nie bedzie :smutny: ale postaram sie dowiedziec co i jak!! Tam by bylo zajebiscie- dowiem sie czy moga nas wywalic czy nie
jesli tak to robimy na ostrowach bo tam tez jest zajebiscie!! i dluuuuuga szeroka prosta na testowanie maszyn i wyscigi :-D



_________________
Worthersee Tour 2003 - 2013

And every year all good shit like: MIVW, Edition 38, VagEvent, Blasen, Bautzen, VW Mania, itd...

https://www.facebook.com/DrakeVW

Image
Offline
 Profil    drake_vw
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 22 Mar, 2005
Posty: 193
Skąd: Jaworzno
Cytuj:
dluuuuuga szeroka prosta na testowanie maszyn i wyscigi
oj oj oj bedzie sie działo :-D


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 28 [ 420 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe