Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

 Strona 1 z 1 [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Sharan] podłączenie radia
PostWysłany: Sob 23 Cze, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 23 Cze, 2007
Posty: 33
Witam

Kupiłem wlasnie drugie VW w swoim zyciu. Jestem na etapie podlaczania swojego radia w miejsce gdzie kiedys bylo oryginalne (kupilem bez).
Problem polega na tym, ze nie moge podlaczyc glosnikow. Podejrzewam uszkodzenie wiazki. Problem polega na tym, ze nie wiem, ktoredy ona dokladnie idzie a nie chce rozbierac calej konsoli.
Z tego co jeszcze zaobserwowalem to ida tam dwie wiazki, ktore moga isc do glosnikow. Prosze o jakas pomoc, glownie prosze o informacje jak ta wiazka jest zbudowana i ktoredy przebiega (tak na wypadek gdybm musial zrobic nowa.

Pozdrawiam


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 23 Cze, 2007 
VW Master
VW Master
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 27 Mar, 2004
Posty: 201
Skąd: Sulechów
A dlazcego chcesz od razu auto rozbierac? Bierz w reke miernik, nim namierzysz prądy a pozniej najzwyklejsza bateryjke ktora poszukasz przewody glosnikowe. W duzym skrocie, masz dwie kosci: zasilajaca i glosnikowa, i bed problemów namierzylbys ktory drut do czego słuzy.
Jesli nic z tego co napisalem nie rozumiesz, da sobie siana, i podjedz do kogos w temacie, za pare zl zarobia Tobie kostke ISO lub sprzedadza adapter z VW na ISO



_________________
www.carmania.pl - Centrum Car Audio, Zielona Góra, ul.Kożuchowska 20a
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 23 Cze, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 23 Cze, 2007
Posty: 33
Jak juz wczesniej napisalem podejrzewam, ze uszkodzona jest wiazka wlasnie z tego powodu ze miernik nie reaguje na zadne polaczenia.
Zasilanie do radia juz podlaczylem i dziala jedyne co nie chce dzialac to wlasnie glosniki.
Dlatego utworzylem ten temat.

Pozdro


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 24 Cze, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 16 Kwi, 2004
Posty: 191
Skąd: Środa Wlkp
a sprawdziłes czy sa wogole głosniki??



_________________
ASO Citroen Musielak on Facebook
Fanpage 27 SQUAD
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 24 Cze, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Nie 24 Gru, 2006
Posty: 2
Skąd: Bielsko-Biała
Jest jeszcze jeden temat czasami w sharanie jeśli wczesniej było fabryczne radio bywały jescze osobne wzmacnaicze, możliwie ze po prostu szukasz głośników w kostce która jest wejsciem na wzmacniacz, sprawdz to, wzmacnaicz ten znajduje sie pod miejscem na radio srebrna aluminiowa obudowa od przodu nie widać wtyczek musisz go odkrecić wypiąć z niego wtyczki i dpiero tam szukać bezpośredniego wyjścia na głośniki...


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 24 Cze, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 23 Cze, 2007
Posty: 33
A wiec tak, debilem nie jestem i w moim sahranie (tak dla informacji) jest 10 glosnikow, znam sie rowniez na podlaczaniu radyjek samochodowych (nie jedno w swoim zyciu podlaczylem).
Opcje ze wzmacniaczem sprawdze jutro jednak nie widzialem tam nic co by go przypominalo.
Interesuje mnie (jak ktos wie) ktoredy dokladnie idzie wiazka do glosnikow - tak abym nie musial demontowac calej konsoli aby to sprawdzic.

Pozdro


Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 25 Cze, 2007 
VW User
VW User
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 16 Kwi, 2004
Posty: 191
Skąd: Środa Wlkp
sie chyba delikatnie nie zrozumielismy,i nie powiedziałam tego co Ty napisałes czasami trzeba wyhamowac.



_________________
ASO Citroen Musielak on Facebook
Fanpage 27 SQUAD
Offline
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 25 Cze, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Sob 23 Cze, 2007
Posty: 33
Sorki wielka Kaska jezeli poczulas sie urazona, jednak posty nalezy czytac. Chodzilo mi w nim o to jak (ktoredy) prowadzona jest wiazka kabli do glosnikow, gdyz podejrzewalem jej uszkodzenie.

Pan_Sowa - dzieki wielkie za pomoc. Miales racje, w aucie jest zamontowany wzmacniacz.

Pozdrowionka


Offline
 Profil  
 
 Temat postu: grzejące się radio
PostWysłany: Pon 30 Lip, 2007 
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Rejestracja: Czw 26 Lip, 2007
Posty: 3
Mam problem z radiem, kupiłem vw passata b3 i było w nim radio z mp3, jak wracalem do domu zauważyłem że strasznie nagrzewa się panel od radia, z początku myślałem że to od upału bo straszne grzało. Okazało się że radiu nagrzewa się po godzinie słuchania tak mocno że aż parzy w palce jak naciska sie przyciski. Znajomy powiedział mi że nie jest posłączona masa i przez to sie nagrzewa. Sprawdziliśmy to i okazało sie ze nie jest podłączony kabel masowy do śrubki radiatora, podłączyłem więc go troche pomogło bo już można dotykać panel i nagrzewa się lecz troszkę słabiej. Do radia podłączone są 4 głośniki. Ktoś mozę wie co moge zrobić zeby sie nienagrzewało? Troche mnie to niepokoi?Pozdrawiam


Offline
 Profil  
 


  • Klikając w reklamę wspierasz funkcjonowanie naszego forum!

    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
     Strona 1 z 1 [ 9 posty(ów) ] 


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
    YOLO Events - agencja eventowa Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Poznań
    Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
    Strony internetowe Zielona Góra Forum mechaniczne Skup aut Poznań
    Forum webmasterskie Autoczęści Ucando
    Wszystkie prawa zastrzeżone dla VWZONE.PL © 2003-2019 - Adwave.eu - strony internetowe